Незабравима(unutulmaz)-тема- 17

  • 26 144
  • 732
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 0
Не съм писала досега, но ви чета и благодаря за преводите. За нетърпеливите - Саадет запали къщата като изля цяла туба с бензин, а преди това заключи Еда в спалнята, а Толга в банята. Харун спи - така че не е ясно кой кого и как ще спаси. Не разбирам турски, но ми се стори че Харун каза истината на Ниса или поне част от нея, преди да ги прекъсне Едже. Май това е най-важното!

Лека нощ!

ами всъщност саадет запали верандата , а не къщата, така че ще видим другата серия ooooh!

# 166
  • Мнения: 1 216
Най-вероятно Едже ще излезе мистеризоната сестра на Бату. Когато говореха двете с Ниса пред къщата и стана въпрос защо избягва Феяз бей, тя каза, че знае защо той иска да говори с нея - за баща и, но по-добре да не се бърка. Вероятно тя е дъщерята на този стар капитан, момиченцето, което той е отгледал след инцидента на яхтата и което Бату видя на семейната снимка, но не разпозна.

Фрагмент още няма. Не били напреднали със снимките. Но Еда щяла да вземе решение, за което ще получи много критики. Какво е то, остава да гадаем. Сигурно да бъде самотна майка или?

Това, което ме подразни в 35 епизод е разговорът с хамериканския доктор и настояването му да идат там асап. Кой доктор препоръчва пътуване при толкова напреднала бременност и коя компания ще позволи бременна жена на борда на такъв дълъг полет. Освен Харун да я качи на частния си самолет Whistling

# 167
  • Мнения: 262
Здравейте фенове на сериала.
Хиляди благодарности на forbes за превода в ефир, както и на moni97 и tanqeo за финалните подробности, тъй като ще го гледам чак довечера. Имате ли коментар за сцената, когато Бату разглежда с фенерчето снимката със родители и дете. Радвам се, че вече Ниса знае истината и се надявам да помогне на Харун.

# 168
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Стана ми по спокойно като изгледах последната част на филма и прочетох превода в "ефир",Сега ще чакаме да видим кой ще спаси Еда newsm78

# 169
  • Мнения: 0
Добро утро !
Момичета, много ви благодаря за информацията, сега и аз последната серия ще изгледам преди работа.
Според ме, решението на Еда ще бъде реален брак с Толга, не може да отлага този въпрос, както писах и преди. Така че бракът й с него става действителност, а си има съпружески задължения дето трябва да се спазват. Повече той няма да спи на земята. Това е моето предположение. Отсега й се ядосвам много на Еда. Но още като загатна в тази серия, че Толга не трябвало да бъде нараняван, нещата са ясни, а щастливият край се отлага.
Още нещо, не мога да разбера, защото актьорите в интервюта казват, че победител в битката за Харун няма, който и да спечели, пак ще е нещастен. Ако спечели любовта на Харун и Еда, защо да не са щастливи ? Заради нещастието на Мелда и Толга ли ? Заради техните фантазии и подлост ли / за мелда, за толга тепърва ще видим/ ...

Хубав ден !

# 170
  • София
  • Мнения: 1 394
Добро утро на всички.

Еда с Толга в Америка вече ми идва в повече. А Еда, че трябва да вземе скоро решение, наистина трябва. Пак по-добре ще е да се пише самотна майка, отколкото да се жени за Толга и той да се води баща на детето й. Това би било краят на всичко. Толга не дава никакви признаци, че може да излезе от умопомрачението си. Напротив - затъва все по-дълбоко. Между другото той май на диван последно спа. Интересно този наглед здрав, прав мъж няма ли нужда от жена и кога очаква Еда да го приеме като мъж? Явно е готов и на нещо като платоничен брак. А и то няма как да постави ребром въпроса на Еда, при положение, че още й се води просто приятел - най-добрия! Това си е лудост отвсякъде и то задълбочаваща се.

А ето аз какво разбрах от цялата снощна серия само по картинки и син екран накрая. Ако трябва, коригирайте ме:

Пристига при Феяз Еда
и както си му е реда
Толга клати се до нея
на всички вече ни додея

А Мелда и тя е тук
Прави на Еда напук
Сватба готви таз мецана
Чак в ръка държи покана

Но Харун навън разпива
със Едже, дет го навива
да забрави тез Гюлер
тя за него има цер

На какво във къщи става
Саадет се пак разшава
огън иска да гори
та Феяз да умори

Ах, горкичката Еда
пак заплашва я беда
Търси се спасител спешно
ама вече май не ни е смешно

Точно в този миг върховен
случи се проблем основен
АТВ-то синьо стана
пак ще псувам до зарана...

# 171
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
bganio много си духовит днеска  Hug Hug Hug

# 172
  • Мнения: 0
Ех, дано като мъж си по-прозорлив.
Самотна майка е къде, къде по-приемливо, вместо брак с Толга.
Но тогава Еда с какво ще ядоса зрителите не разбирам ?
Иначе - брак с Толга наистина е краят на любовта й с Харун.
Само това, че той и сега си мисли, че са женени и ако не разбере истината, но тя рано или късно излиза наяве....
Пак казвам, дано си прав  Simple Smile

# 173
  • Мнения: 0
Страхотно е стихотворението  Peace, сега то изчетох, аз така вече се ядосах на Еда...че го пропуснах...

# 174
  • София
  • Мнения: 1 394
Добро утро !
Момичета, много ви благодаря за информацията, сега и аз последната серия ще изгледам преди работа.
Според ме, решението на Еда ще бъде реален брак с Толга, не може да отлага този въпрос, както писах и преди. Така че бракът й с него става действителност, а си има съпружески задължения дето трябва да се спазват. Повече няма да спи на земята. Това е моето предположение. Отсега й се ядосвам много на Еда. Но още като загатна в тази серия, че Толга не грябвало да бъде нараняван, нещата са ясни, а щастливият край се отлага.
Още нещо, не мога да разбера, защото актьорите в интервюта казват, че победител в няма, който и да спечели, пак ще е нещастен. Ако спебели любовта на Харун и Еда, защо да не са щастливи ? Заради нещастието на Мелда и Толга ли ? Заради техните фантазии и подлост ли / за малда, за толга ще видим/ ...

Хубав ден !

Заради скапаните псевдоценности, според които аз например не мога да те съблека гола и да те превързвам или да ти правя изкуствено дишане, ако не дай боже се наложи или пък ти на мен, за да ми спасиш живота. Вчера писах за този случай от другия сериал. А у нас може, защото всеки лекар може да те гледа, пипа, реже и умори дори. А когато няма лекар, такъв става този, който е най-близо до теб и може да ти помогне и да те спаси. Това е положението.

# 175
  • София
  • Мнения: 1 394
bganio много си духовит днеска  Hug Hug Hug

Кога не съм бил, а днеска съм и малко бесен отгоре на всичко.

# 176
  • София
  • Мнения: 1 394
Ех, дано като мъж си по-прозорлив.
Самотна майка е къде, къде по-приемливо, вместо брак с Толга.
Но тогава Еда с какво ще ядоса зрителите не разбирам ?
Иначе - брак с Толга наистина е краят на любовта й с Харун.
Само това, че той и сега си мисли, че са женени и ако не разбере истината, но тя рано или късно излиза наяве....
Пак казвам, дано си прав  Simple Smile

Да, ама аз не си вярвам много, че това ще направи Еда. Както и да е, най-важното в този сериал е да не нараним някой, с извинение към тези, които може би все още го харесват, луд като Толга.

# 177
  • София
  • Мнения: 4
bganio много си духовит днеска  Hug Hug Hug

Кога не съм бил, а днеска съм и малко бесен отгоре на всичко.
smile3532 smile3532 smile3532

# 178
  • Мнения: 0
Пожарът не може да остане незабелязан при такава охрана.След като Толга е заключен в банята,значи отново Харун ще спаси Еда.В следващия епизод вече трябва да се разкрият някои тайни.Това е моето мнение.А Саадет става опасна за околните,за нея е необходимо да бъде под лекарско наблюдение.Както е започнала да разчиства героите и къщите с подпалване,скоро няма да има кой и къде  да играят в сериала.

# 179
  • София
  • Мнения: 1 394
Пожарът не може да остане незабелязан при такава охрана.След като Толга е заключен в банята,значи отново Харун ще спаси Еда.В следващия епизод вече трябва да се разкрият някои тайни.Това е моето мнение.А Саадет става опасна за околните,за нея е необходимо да бъде под лекарско наблюдение.Както е започнала да разчиства героите и къщите с подпалване,скоро няма да има кой и къде  да играят в сериала.

Саадет добре я бяха прибрали, където й е мястото, а трябваше и други да пратят при нея. Но явно лудите има да играят важна рола в този сериал. А по отношение на охраната имам известни съмнения, като ги гледам понякога какви ги вършат. Но дано поне пожара забележат и реагират навреме.

Общи условия

Активация на акаунт