Незабравима / Unutulmaz / тема 66

  • 25 904
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 186
Момичета , вижте в края на предишната тема г-жа Броненосец е превела част от диалозите.
Благодарност най-голяма !!!!!   bouquet


За бременността на Мелда, толкова си представях как ще я разобличат аблата, а тя накрая сама да си признае и едва ли някой повече ще се занимава с тази лъжа, а тя обърна живота им..... голяма гад.

# 46
  • Мнения: 46
Поне съм щастлива,че всички вече знаят( Ъшъл и Саадет останаха непросветени,мисля) и Еда най-накрая се реши да отиде при Харун,Ураааааа

# 47
# 48
  • Мнения: 570
Харесами серията, Най сетне нещата взеха да се оправят, а Мелда май каза на баща си че толкова обича Харун, че го е излъгала че е бременна за да се ожени за нея, после вечерта Еда че майка й и ферда да говорят и разбра за лъжата на мелда - че не е била бременна -  и тогава тя си спомни как окоряваше харун че е бил с мелда - разбра - прозря накрая - български реотан
И на мен ми хареса серията - при такива страхотни артисти, особено Серхан Яваш, ще преглътнем  "великия" сценарий. Само се чудя за тези техни бръчки - дали са подсилени с грим: Еда има дори 2 дълбоки бръчки.  newsm78
На Еда красивото личице непрекъснато е изкривено от тъга , плач , отчаяние , болка .Аз мисля ,че нейните са придобити от непрекъснато повтарящи се гримаси.

# 49
  • Мнения: 46
И по близо превода на г-жа Броненосец,на която дълбоко благодаря
1 част
забаламосват джемил. джемил иска разговор с мелда и еда.

мелда и харун в офиса

не ме оставяй в този мрак, харун!
х: ти си много силна, мелда! по-силна дори от мен!ще пребориш тези лоши спомени, животът те очаква и ти ще успееш да превъзмогнеш всичко - вярвай и ти!
.... взема химикала: не и толкова лесно! за никого не е лесно

 мелда и феяз:
това писмо харун ми го прати, когато беше на 12 години. бяхме го изпратили да учи в чужбина и много ни се беше разсърдил .след един месец ни прати това писмо''разбирам те, татко''...дори на тази невръстна възраст - ''ще стана достоен син за теб като се върна''- беше написал...и стана! дори за ден не ме разочарова. извиках го на събранието, но сега ми обърна гръб - на баща си. харун го няма в живота ми вече! пренебрегна ме.
м:горкият човек! все едно е погребал сина си, толкова страда. не! няма да ти позволя, харун, да караш всички да страдат...

баща и иска да дойде спешно.не търпи възражение.

работниците искат работа

2 част

харун успокоява работниците, че няма да има уволнения.
феяз: един момент! нека никой не ви заблуждава. харун напусна фирмата. той не може да взема отношение по въпросите на фирмата. сега ще дойдат синдикатите и ще обсъдим всичко!.......

харун се среща с финансов съветник, за да търси разрешение на трудната ситуация във фирмата.

бату и бурак:

бурак: ние сме съдружници, това сд ни свързва
бату: с идиоти не се сдружавам
....
не трябваше да оставям тзои диск в ръцете на бурак! по дяволите!!!

 мелда, джемил и еда

дж: давам ви последна възможност да ми разкажете всичко
м: имаме проблеми с харун, заради жената , с която ми изневери, но не мога да го напусна.
дж:пак ме лъжете, това не дава отговор на това, което чух от майка ви /тел разговор с харун/
....това е псоледният ми раговор като баща с децата си. доказахте какви деца сте. но аз знам кой ще ми каже истината
е:како, трябва нещо да нпаравим!
м: какво още да сторим! кажи, аз съм готова да направя всичко,което кажеш само, за да не стане баща ми убиец! кажи, де, кажи! има ли нещо, което да можем да направим!
е: господи, помогни ми, моля те!

м: прости ми, че те лъжа татко! но как може да се разкаже това жалко, че продаде сервиза си, но ще видиш- ще ти го върна!

е: всичко е по моя вина! господи, моля те, помогни ми, покажи ми изход от това, моля те!
 

# 50
  • Мнения: 262
Г-жа Броненосец, много благодаря за превода. smile3525

# 51
  • Мнения: 41
За тази бременност трябваше да научи Харун, а не Джамил!!!

# 52
  • Мнения: 93
Г-жа Броненосец, големи благодарности и от мен а това е за вас:

# 53
  • Мнения: 186
За тази бременност трябваше да научи Харун, а не Джамил!!!

Точно така ! Не знам как би реагирал , толкова го преживя. А сега ще мине метър ей така.
Еда може и да не му каже.

# 54
  • Мнения: 186
Много съм развълнувана и вече за втори път ви пожелавам лека нощ. Дано успея да заспя, че утре на работа не знам как ще е .


Лека нощ и хубави сънища ви пожелавам.  Hug

# 55
  • Мнения: 570
Г-жа Броненосец огромни благодарности за превода !!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Мнения: 46
За тази бременност трябваше да научи Харун, а не Джамил!!!

Точно така ! Не знам как би реагирал , толкова го преживя. А сега ще мине метър ей така.
Еда може и да не му каже.
Харун ще разбере.....може би

# 57
  • Мнения: 46
Много съм развълнувана и вече за втори път ви пожелавам лека нощ. Дано успея да заспя, че утре на работа не знам как ще е .


Лека нощ и хубави сънища ви пожелавам.  Hug
Спокойни сънища  sleepuu

# 58
  • Мнения: 570
За тази бременност трябваше да научи Харун, а не Джамил!!!

Точно така ! Не знам как би реагирал , толкова го преживя. А сега ще мине метър ей така.
Еда може и да не му каже.
Дано му каже , по-добре е да го узнае . Ашъл като разбере за Еда и Харун ще е доволна ,че на Мелда собствената и сестра и е натрила носа.

# 59
  • Мнения: 93
69, rumina, valdes60, manpla, allisas73, Isis, dim_dim, vesela1, jaklin, моli*09, moni97, haryn, danidorina, mipsy. (+ 2 Скрит/и) и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

хем сте удовлетворени от серията - мълчите - мислите - не ви се спи - чопли ви любопитството какво ще стане по нататък - ех да се насладим на вечерта


 наздраве за финала и да си пожелаем другия сезон да се отърват от сюжетната линия - психотрилър - драма - а да се превърне в романтичен, приказен и незабравим филм

Общи условия

Активация на акаунт