Незабравима / Unutulmaz / тема 66

  • 25 905
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 914
Май във втори сезон Тюркян ще я жертват за каузата ---- невинен
А тя Тюркян никак ,ама никак не е невинна .Тя първо ги раздели , после се опита да гръмне Харун , да не говорим за ''безсрамника , който подлъгал дъщеря и''и още , и още ..................
Е тука с еима предвид невине за връзката на Харун и Еда предполагам а не за раздялата им  hahaha

# 31
  • Мнения: 914
И сега като ни турнат и един фрагмент готин как Еда припада и още екстри мани мани

# 32
  • Мнения: 46
Не знам за вас, но не усетих Мелда да е състрадателна. Полага грижи защото трябва. Тя май не се чувства добре в собственото си семейство. Може би подсъзнателно, от гузна съвест
Даже при първия разговор с Еда ми се струваше ,че пак я подковава!!
и на мен ми се стори,че я погна май на съвест,но ....като не разбирам,само предположения

# 33
  • Мнения: 46
И сега като ни турнат и един фрагмент готин как Еда припада и още екстри мани мани
може и да няма,нали останаха части,които не дадоха тази вечер,като припадането на Еда

# 34
  • Мнения: 93
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
за феител които ни пускат темите - moxito i Dejavu

Харесами серията, Най сетне нещата взеха да се оправят, а Мелда май каза на баща си че толкова обича Харун, че го е излъгала че е бременна за да се ожени за нея, после вечерта Еда че майка й и ферда да говорят и разбра за лъжата на мелда - че не е била бременна -  и тогава тя си спомни как окоряваше харун че е бил с мелда - разбра - прозря накрая - български реотан

Аз да благодаря на дежаву , но скъпа къде видя че съм слаба - ако сваля още 10 кила - тогава - сега съм 167-височина и 64 кг, но ти благодаря - почувствах се наистина слаба, и още нещо - когато очите и душата ми се възхитят от прекрасната трапеза - няма нужда да ям  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 914
И сега като ни турнат и един фрагмент готин как Еда припада и още екстри мани мани
може и да няма,нали останаха части,които не дадоха тази вечер,като припадането на Еда
Ами да де във фрагмента ще да е точ припадък или Изстрел з акойто няма да е ясно към кой е докато не дадат серията то е повече от очевидно

# 36
  • Мнения: 262
Съжалявам, че пак трябва да гледам Мелдището - толкова се надявах да бъде в чувала на брега. Няма отърване от нея.

# 37
  • Мнения: 46
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
за феител които ни пускат темите - moxito i Dejavu

Харесами серията, Най сетне нещата взеха да се оправят, а Мелда май каза на баща си че толкова обича Харун, че го е излъгала че е бременна за да се ожени за нея, после вечерта Еда че майка й и ферда да говорят и разбра за лъжата на мелда - че не е била бременна -  и тогава тя си спомни как окоряваше харун че е бил с мелда - разбра - прозря накрая - български реотан

Аз да благодаря на дежаву , но скъпа къде видя че съм слаба - ако сваля още 10 кила - тогава - сега съм 167-височина и 64 кг, но ти благодаря - почувствах се наистина слаба, и още нещо - когато очите и душата ми се възхитят от прекрасната трапеза - няма нужда да ям  bouquet  bouquet  bouquet
Ади ти сигурна ли си че това каза Мелда?

# 38
  • Мнения: 914
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
за феител които ни пускат темите - moxito i Dejavu

Харесами серията, Най сетне нещата взеха да се оправят, а Мелда май каза на баща си че толкова обича Харун, че го е излъгала че е бременна за да се ожени за нея, после вечерта Еда че майка й и ферда да говорят и разбра за лъжата на мелда - че не е била бременна -  и тогава тя си спомни как окоряваше харун че е бил с мелда - разбра - прозря накрая - български реотан

Аз да благодаря на дежаву , но скъпа къде видя че съм слаба - ако сваля още 10 кила - тогава - сега съм 167-височина и 64 кг, но ти благодаря - почувствах се наистина слаба, и още нещо - когато очите и душата ми се възхитят от прекрасната трапеза - няма нужда да ям  bouquet  bouquet  bouquet
И аз така разбрах за Мелдата явно е това защото го потвърждаваш.

Ами това не е пълнота бе мила при две деца и толкоз гозби дето ги редиш. Ами ако продължаваш с ди джействането на стола ще ги свалиш до следващия сезон.  Hug

# 39
  • Мнения: 46
Само не мога да разбера защо дават че Саадет е луда,като това няма нищо общо с болеста и.Може би е полудяла от ревност newsm78 newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 262
Харесами серията, Най сетне нещата взеха да се оправят, а Мелда май каза на баща си че толкова обича Харун, че го е излъгала че е бременна за да се ожени за нея, после вечерта Еда че майка й и ферда да говорят и разбра за лъжата на мелда - че не е била бременна -  и тогава тя си спомни как окоряваше харун че е бил с мелда - разбра - прозря накрая - български реотан
И на мен ми хареса серията - при такива страхотни артисти, особено Серхан Яваш, ще преглътнем  "великия" сценарий. Само се чудя за тези техни бръчки - дали са подсилени с грим: Еда има дори 2 дълбоки бръчки.  newsm78

# 41
  • Мнения: 93
ами завърши така както предполагахме - оставиха си мноооого вратички - еее те наистина са професионалисти и на есен ще видим коя врата ще отворат, дано като отпочинат и се покъпят в морето да им идват по секси идеи, да ги развълнува някоя любов, да преживеят нещо стресиращо готино и така да почнат да пишат по романтично - и повече любов и щастие в новия сезон
 Да така радбрах от моите 5 турски думи - затова изяде шамара мелда - Дани да каже

# 42
  • Мнения: 328
запис  Hug  bouquet

# 43
  • Мнения: 46
ами завърши така както предполагахме - оставиха си мноооого вратички - еее те наистина са професионалисти и на есен ще видим коя врата ще отворат, дано като отпочинат и се покъпят в морето да им идват по секси идеи, да ги развълнува някоя любов, да преживеят нещо стресиращо готино и така да почнат да пишат по романтично - и повече любов и щастие в новия сезон
 Да така радбрах от моите 5 турски думи - затова изяде шамара мелда - Дани да каже
ти 5,Дани 50,аз  0,така че благодаря

# 44
  • Мнения: 1 216
E: харун, много лоши неща ще се случат, моля те, не говори с татко!
х: добре, и с това се съгласявам. така и така ще разбере истина в съда.
е: какъв съд?
х: ще заведа дело за бащинство
е: какво? как може да направиш това?
х: не аз, ти го направи. записа друг човек за баща на моята дъщеря. това е твоето разрешение- обърна гръб на нас, на мен, на ямур. не можа да опазиш тази любов. нарани я, както всички останали. отнесе се като един непознат от улицата, все едно сме сторили най-големия грях на света! накара и двама ни да платим цената на тази любов, и то прескъпо! това стига ли, еда?
е: прав си! но аз исках да предотвратя едно голямо нещастие.
х: кое нещастие, еда? ти си майка, имаш дете - не следва ли то да е по-важно от всичко останало?
е: естествено, че е така!
х: тогава ще бъдеш до мен и дъщеря си! довечера заедно да се изправим пред баща ти и да поговорим - да става, какво има да да става!
е: точно от това се страхувам! като си помисля какво може да се стане и дъхът ми секва. страхувам се, че може да ти се случи нещо!
х: за тази любов съм готов да се изправя срещу всичко! да приема всчички полседствия- дори смъртта!
е: ако ти умреш, аз не бих могла да живея!
х: а аз не бих могъл да живея без теб и без дъщеря ни! това е спасението!
е: това, което наричаш спасение, е да те изпраят на явна смърт! това ли искаш да напраавя!
Х: нямаме друг избор!
тръгва
е: хаарун!!! моля те! ти направи всичко за мен, моля те, да направиш и това!
х: не мога! как? като толкова много те обичам! тази вечер всичко ще свърши. след тази вечер ще бъдеш само моя!


Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 02:43 от Г-жа Броненосец

Общи условия

Активация на акаунт