Незабравима / Unutulmaz / тема 66

  • 25 913
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Не знам за вас, но не усетих Мелда да е състрадателна. Полага грижи защото трябва. Тя май не се чувства добре в собственото си семейство. Може би подсъзнателно, от гузна съвест

# 16
  • Мнения: 46
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 на Мохито  за новата тема и Дежавю,че ни я пусна

# 17
  • Мнения: 315
Серията свърши точно както предположихме - с изстрелите , даже с този надпис!!!
Момичета ,светнете ни  за Мелда . Какво каза , та вбеси Джемил и после и Еда.???? Явно думите и накараха Еда да вземе най - важното решение - Да отиде при Харун!!!

# 18
  • Мнения: 3 203
Пожелавем ви лека и спокойна нощ  smile3507 smile3524
Да сънувате бат Харун изглеждаше доста добре отпочинал и излъчваше много чар и сексапил.  love001

Лека нощ момичета утре ще продължим ,че сутринта рано ще се става.  love001

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 303
И наесен сме тук, как иначе? А Еда се пренесе при  Харун, значи ще чакаме Атеш.

# 20
  • Мнения: 570
http://www.youtube.com/watch?v=AMToyG2hWrwАйде да погледаме най -красивия мъж на планетата. newsm09 newsm09 newsm09  love001  love001  love001

# 21
  • Мнения: 315
Не знам за вас, но не усетих Мелда да е състрадателна. Полага грижи защото трябва. Тя май не се чувства добре в собственото си семейство. Може би подсъзнателно, от гузна съвест
Даже при първия разговор с Еда ми се струваше ,че пак я подковава!!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 395
Май във втори сезон Тюркян ще я жертват за каузата ---- невинен

А на Джемил да се окаже, че оня му е пробутал халосни патрони. Според мен Джемил не стреля по Харун, ако въобще е стрелял той, а пък после Еда може би припада в ръцете на Харун. Нали така свърши - Еда извика "Татко", когато се чуха изстрелите. А Джемил да се самоубива с два изстрела малко нелогично ми звучи. Не знам де - само си гадая.

# 23
  • Мнения: 914
http://www.youtube.com/watch?v=AMToyG2hWrwАйде да погледаме най -красивия мъж на планетата. newsm09 newsm09 newsm09  love001  love001  love001
Лелееееее не съм съгласна много да знаеш. Красив да ма чак пък на планетата

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Лека и спокойна и от мен, момичета! smile3524 1countingsheep

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Май във втори сезон Тюркян ще я жертват за каузата ---- невинен

А на Джемил да се окаже, че оня му е пробутал халосни патрони. Според мен Джемил не стреля по Харун, ако въобще е стрелял той, а пък после Еда може би припада в ръцете на Харун. Нали така свърши - Еда извика "Татко", когато се чуха изстрелите. А Джемил да се самоубива с два изстрела малко нелогично ми звучи. Не знам де - само си гадая.
Бганьо, по-рано трябваше да им подхвърлиш тази идея! #2gunfire

# 26
  • Мнения: 46
Май във втори сезон Тюркян ще я жертват за каузата ---- невинен

А на Джемил да се окаже, че оня му е пробутал халосни патрони. Според мен Джемил не стреля по Харун, ако въобще е стрелял той, а пък после Еда може би припада в ръцете на Харун. Нали така свърши - Еда извика "Татко", когато се чуха изстрелите. А Джемил да се самоубива с два изстрела малко нелогично ми звучи. Не знам де - само си гадая.
имаме месец и половина да разнищим серията,и когато сме сигурни,че сме предположили всичко ще има изненада в новият сезон

# 27
  • Мнения: 570
Май във втори сезон Тюркян ще я жертват за каузата ---- невинен
А тя Тюркян никак ,ама никак не е невинна .Тя първо ги раздели , после се опита да гръмне Харун , да не говорим за ''безсрамника , който подлъгал дъщеря и''и още , и още ..................

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Не знам за вас, но не усетих Мелда да е състрадателна. Полага грижи защото трябва. Тя май не се чувства добре в собственото си семейство. Може би подсъзнателно, от гузна съвест
Даже при първия разговор с Еда ми се струваше ,че пак я подковава!!
Нали? Мелда май ще се зъби докато й разкрият номерцата.

# 29
  • Мнения: 914
Май във втори сезон Тюркян ще я жертват за каузата ---- невинен

А на Джемил да се окаже, че оня му е пробутал халосни патрони. Според мен Джемил не стреля по Харун, ако въобще е стрелял той, а пък после Еда може би припада в ръцете на Харун. Нали така свърши - Еда извика "Татко", когато се чуха изстрелите. А Джемил да се самоубива с два изстрела малко нелогично ми звучи. Не знам де - само си гадая.
Ама изстрелите не ме притесняват въобще нали разбрахме че Харун и Еда не ги ловят такива. Но Тюркян ще я жертват е ясно и Харун и Еда пак няма д аимат някой който да ги е приел и разбрал както уж Тюркян се реши накрая да бъде.
Та така не само 2-ри ама и трети сезон е в кърпа вързан поне

Общи условия

Активация на акаунт