Овулация???

  • 2 904
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Съсиреци, да норално е, но не и миниатюрно парченце плът, което наистина приличаше на голо охльовче, да 2-3 мм голямо, било е на 14 дена (две седмици).
По принцип ми идва на 28 ден, но този път беше на 39 ден, като до сега никога не съм имала по-дълго закъснение от 33-36 дена.

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 917
Добре и аз съм изхвърляла такива неща освен съсиреците и не са зародиш.
Уфф спирам с тези описания, че стана гадно.
А като ти закъсня тест не си ли направи ?

# 17
  • Мнения: 526
Да, но твърде рано на 7 и на 9 ден от евентуалното зачеване, отрицателни.   newsm78

# 18
  • Мнения: 903
Абе момичета вие сърца нямате ли. Съгласна съм с това което казахте, но можехте да го направите по-тактично и внимателно. Знаете ли какво е да искаш много силно дете. Хващаш се като удавник за сламка.
Деси, желая ти успех и не губи надежда, мечтите се сбъдват.

# 19
  • Мнения: 526
Благодаря ти DidiP  Laughing

# 20
  • Мнения: 578
Деси, най-добре при следващия цикъл си купи тестове за овулация. Има ги в аптеките - пет броя тестове за овулация плюс един за бременност. Там си има описание и ще видиш как се ползват. Така със сигурност ще знаеш, кога ти е овулацията. На мен например ми се падаше на 17-тия ден при 28-30 дневен цикъл. А такива "неща" и на мен много често са ми изпадали при менструация без да съм забременявала. Най-вече, когато пиех противозачатъчни. Същите както ги описваш и е доста болезнено. Това не е аборт според мен. Аз съм ходила и на лекар заради това, но така и не си спомням какво ми обясни тогава, че беше отдавна. Само не си втълпявай разни неща и спокойно Heart Eyes

# 21
# 22
  • Мнения: 3 423
Деси и аз ти желая най сърдечно скоро да се похвалиш с две чертички миличка  bouquet  bouquet
ако мога да ти дам съвет-не се вглеждай толкова в признаци на бременност,овулации и т.н. опитай да си спокойна и да се радваш на живота.на мен някъде декември миналата година  гинеколожката ми след силно маточно кръвотечение ми каза ,че "мисли ,че тоава е аборт"в ранен месец и не ми правиха кюртаж а ми дадоха метергин -дава се май за изчистване на матката от каквото не трябва да е там.аз тогава не предполагах да съм бременна и бях много изненадана.решиха ,че ми е нисък прогестерона и немога да задържа бебе ако не пия дуфастон  newsm78 аз го пих но се чуствах зле от него и го спрях и 2 месеца след катно го спрях и спрях да се страхувам дали ще се задържи или не -то милото благодарение на Господ си се задържа и без дуфастон.така ,че от тази гледна точка си позволявам да ти дам съвет да не се настройваш на вълна ,че правиш бебе а да се радваш на живота и чак ако след година-две бебето не е станало да се изследваш.не пренебрегвай нервното напрежение -то има голямо значение
УСПЕХ  bouquet

# 23
  • Мнения: 526
Здравейте, отново! Днес вече мога сама да си отговоря на въпроса, който поставих. Днес ходих на гинеколог и тя ми каза, че в събота, когато съм се събудила през нощтта със силни болки съм направила спонтанен аборт. Била съм бременна във втората седмица, въпреки, че на много от вас не им се вярваше, това да е така, и напук на трите отрицателни теста, които имах. Просто много рано съм ги направила и те не са могли да отчетат правилно.
Хубавото е, че кървенето спря и че не са останали остатъци при аборта. Каза ми също, че матката ми е чиста, ще мога да забременея пак, но да изчакам минимум един месец, за да всичко да се нормализира.
Благодаря на всички, които ми отговаряха, всичките ваши съвети ми бяха много полезни.   Rolling Eyes
Да се надяваме, че скоро ще обсъждаме и други въпроси.

# 24
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Desssy, съжелявам мила  Cry, преживях същото точно миналата година по това време  Cry и при мен не се наложи кюртаж, аборта стана в 4-5-та седмица. Казаха ми да чакам минимум 3 месеца, дори 6  Rolling Eyes, обаче ние се пазихме само един месец и през декември забременях, всичко беше нормално и сега си имам здраво бебче. Искрено ти пожелавам всичко да е наред и още при първия опит да се сбъдне мечтата ти  Hug Не се притеснявай, колкото и да четеш и да се опитваш да нагодиш нещата възмоно най - добре, знай, че всичко е до късмет. Много съм чела, но смело мога да кажа, че овулация може да има и на 10-ти и на 14-ти и на всички други дни, както и по време на цикъла  Naughty - хормони. Естествено ако всичко е наред би трябвало да е 14- дни преди датата за цикъла.
Желая ти успех аз се справих със болката като повярвах, че това просто не е било нашето дете, а нещо случайно. Всяко зло е за добро. Ще видиш, че много скоро ще се раваш на своето слънчице.
Успех мила  Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Desssy , много съжалявам миличка Sad, но сега се пази и живот и здраве, другия месец да се похвалиш с две чертички! newsm51

# 26
  • Мнения: 526
Да, вече се уверих, че овулацията е много относително нещо. Аз например съм забременяла три дни преди да ми дойде. Явно съм била от тези малки изключения, за които вие споменахте.

# 27
Деси,съжалявам за случката!Ако толкова държиш да знаеш кога става точно,по-добре прави изпитания стар метод-сутрин преди ставане термометъра в дупето.На мен ми се налага от години да го правя,а като забременях бях на тестове за овулация и изобщо не разбрах кой ден е станало,защото тестовете са малко,а овулацията е много относително кога ще бъде.Желая ти успех,и най-вече спокойно-щом веднъж се е получило,ще има и втори Peace

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес вече мога сама да си отговоря на въпроса, който поставих. Днес ходих на гинеколог и тя ми каза, че в събота, когато съм се събудила през нощтта със силни болки съм направила спонтанен аборт.
А как докторката разбра, че преди седмица си направила аборт? newsm78

# 29
  • Мнения: 7 716
Деси, нали ти казах да броиш до 1000 преди да напишеш някоя глупост пак.
И как лекарят разбра, че си направила спонтанен аборт?
Ако си забременяла три дни преди датата на М. и ти закъсня 7-8 дни, е и Господ не може да каже дали си била бременна за десет дни!?!!?!
Е, няма как да се види бременност на десет дни!!!!
Още повече пък след като имаше обилен мензис.
Или лекарят ти е абсолютен некадърник и трябва да го смениш или ти си склонна към  параноично фантазиране.
Хайде, престани момиче с тези глупости.

Общи условия

Активация на акаунт