А самото зачеване- има ли усещания ?

  • 138 667
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 444
 Аз също имах много силни болки, като предменструални седмица след овулацията ми. Толкова силно ме болеше, че се свих на една пейка.  Thinking

# 121
  • Мнения: 59
никакви усещания нямах

# 122
  • Мнения: 47
не мисля че има признаци имплантацията. първите дни едва  ли  се чувства нещо.чак накрая

# 123
  • Мнения: 24
В месеца, когато видях двете чертички, нямах никакви симптоми, не ги и търсих, нито болки, единствено усещах тежест в гърдите. Нямах ПМС, нямах зацапване. Чувствах се съвсем нормално. След закъснението започнах да се събуждам няколко пъти към 2-3 часа вечерта и не можех да заспивам и нямам апетит за нищо.
На всички, които търсят симптоми искам да кажа, че им пожелавам от сърце да се сбъдне желанието им, но да се постараят по скоро да откланят мислите си в тези 2 седмици. Когато започнете да си задавате въпроси и да търсите признаци, спрете се и помислете за нещо красиво, помислете върху неща, които може да промените, за да се подготвите за предстоящото чудо. Зная, че е трудно и мислите все водят в една посока, но се постарайте и ги откланяйте, дишайте дълбоко, когато ви споходят и започвайте да си повтаряте, че сте един спокоен и щастлив човек. Това ме посъветваха и мен момичетата и направих опит, дадох си срок от 3-4 месеца за подготовка и планиране на изследвания и т.н. и още първия месец видах положителния резултат.

# 124
  • Мнения: 1 677
Зачеването не го усетих, но усетих имплантирането на емриона - имах съвсем малко кръв по бельото си:) И понеже нямаше как да ми е дошло (бях на хормони), разбрах че е дълго чаканото човече Heart Eyes

# 125
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
При мен имаше зацапване и то доста силно, но като чувство - никакво по-различно

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Знам и часа и минутата и позата даже. LaughingЗная,че сърцето ми щеше да се пръсне и пърхаше някак си особенно/като пеперудите в стомаха ама не точно в стомаха а по-нагоре и по-наляво/от този момент аз знаех и беше вярно Grinning

Е това си е било от оргазма  Wink

# 127
  • Мнения: 1 569
Нито нещо съм усетила, нито съм имала зацапване. Честно казано и да съм усетила нещо си (примерно лека болка) не съм го свързала с момента на имплантиране, защото не съм знаела, че това се случва в конкретния момент.  Grinning

# 128
  • Мнения: 18
Здравейте! Аз съм нова, но много искам и аз да се похваля с  EFP . Имам един въпрос, понеже някой от вас са имали зацапване. Аз тази сутрин също имах зацапване, но беше еднократно и също усетих лека болка в левия яйчник. Та въпроса ми е според вас възможно ли е да съм бременна и кога най-рано мога да си направя тест за бременност?

# 129
  • Мнения: 444
Здравей, аз зацапване не съм имала. За болката в яйчника е симптом както за бременност, така и за предстояща менструация. Тест за бременност се препоръчва на първия ден от закъснението на цикъла ти. Успех ти желая!  Hug

# 130
  • Мнения: 18
Още ми е рано за МЦ и затова се надявам да е бременност...

# 131
  • Мнения: 3 459
Нищо не съм усетила, нито пък съм имала зацапване.
Единствено болки ден-два след закъснението.

# 132
  • Мнения: 18
Много се надявам и аз да се похваля с +резултат, но още нищо не се знае. А и още е рано за тест и май ще трябва да чакам...но не знам как ще издържа на напрежението...

# 133
  • Мнения: 444
Опитвай се да се разсейваш, защото, ако се окаже отрицателен резултат, разочарованието е голямо. Нашите опити продължиха 9 месеца и в началото много, много беше кофти. Дано при теб не се получи така, но все опитай се да мислиш за нещо друго.

# 134
  • Мнения: 776
  Като усещане- не чувствах нищо по различно. в деня, в който трябваше да ми дойде имах леко зацапване, което явно е било имплантирането.

Общи условия

Активация на акаунт