FrontierVille 2

  • 30 509
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 226
Аз съм още на мисията с 15 лисици - голям зор е! Опитвам различни неща - моля някой съсед да нахрани кокошките, или пък аз наемам някой да ги нахрани, сменям кой да ги храни - аз, или spouse, или детето, или пък като нахраня всички кокошки, почвам да храня гъските - та за 2 дни докарах до 11 лисици.

# 706
  • Мнения: 560
Аз пък се охарчих за новите декорации  Rolling Eyes Но подкови ми се свидят за другите  ooooh!

Да попитам действат ли ви камбаната и звънеца за обяд?Натискам ,натискам или само човечето със звездата идва или пък никой  #Cussing out

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 13:02 от Тани`

# 707
  • Мнения: 0
Да питам моите съседи , които хранят таралежчето ми - дава ли нещо от колекциите . И да ми кажете ако имате животинка и аз да ви храня  Party .

# 708
  • Мнения: 86
Какви ли награди ще дава лотарията за фронтиера  Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 0
Някой да има излишен Powder Horn от Independence Day Collection? Simple Smile

# 710
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Да питам моите съседи , които хранят таралежчето ми - дава ли нещо от колекциите . И да ми кажете ако имате животинка и аз да ви храня  Party .

SARHI4KA,добави ме за съсед,моля те velikolepnata@abv.bg
Аз храня таралежите,зайците и бухалите на едно момиче и за сега ми са се падали само два предмета от колекцията

# 711
  • Мнения: 560
Да питам моите съседи , които хранят таралежчето ми - дава ли нещо от колекциите . И да ми кажете ако имате животинка и аз да ви храня  Party .

Аз имам 3 предмета.Но не знам дали от твоето таралежче или от бухала и заека на съседи.Не съм видяла кога са се паднали  newsm78
Ти подкови ли дава или от линк?

# 712
  • Мнения: 301
Да попитам действат ли ви камбаната и звънеца за обяд?Натискам ,натискам или само човечето със звездата идва или пък никой  #Cussing out

По принцип когато застане човечето до звънеца трябва пак да го цъкнеш, за да дойдат и останалите.

Иначе аз съм доста назад... няколко дни не мога да си отворя играта  Tired но знам, че проблемът е в моя компютър  Mr. Green Ще ви догонвам от утре  Party

# 713
  • Мнения: 0
Да питам моите съседи , които хранят таралежчето ми - дава ли нещо от колекциите . И да ми кажете ако имате животинка и аз да ви храня  Party .

Аз имам 3 предмета.Но не знам дали от твоето таралежче или от бухала и заека на съседи.Не съм видяла кога са се паднали  newsm78
Ти подкови ли дава или от линк?
Прежалих 50 подкови  Money
veli1983 , пратих покана  Grinning

# 714
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Да питам моите съседи , които хранят таралежчето ми - дава ли нещо от колекциите . И да ми кажете ако имате животинка и аз да ви храня  Party .

Аз имам 3 предмета.Но не знам дали от твоето таралежче или от бухала и заека на съседи.Не съм видяла кога са се паднали  newsm78
Ти подкови ли дава или от линк?
Прежалих 50 подкови  Money
veli1983 , пратих покана  Grinning
[/quotе 

мерси

# 715
  • Мнения: 86
Кажете някакви трикове за изкарване на повече пари - какво да сея, какво да обирам и т.н.  Praynig

# 716
  • София
  • Мнения: 4 910
Кажете някакви трикове за изкарване на повече пари - какво да сея, какво да обирам и т.н.  Praynig

Ами най-много пари дават фъстъците, ама за тия 4 дни, за които стават....  ooooh! !
Аз садя по три реда от различните видове култури и така всеки ден имам какво да обирам, та трупам парички лека полека.
Влизал си при мен, знаеш как е  Wink !

# 717
  • Мнения: 41
Mога ли да ви попитам откъде имате тези красиви таралежи и бухали.

# 718
  • Мнения: 258
Добро  утро ,момичета!Имам две въпросчета-на мисията с оръдието съм,изчистих черепа,обстрелях 2 змии,но откъде да го вземаPurchase a BucketИ вторият въпрос-откъде се взимат нещата за новата колекцияMystery Animal newsm78

# 719
  • Мнения: 560
За новата колекция Mystery Animal си купуваш мистериозно животно от магазина ,което е на стойност 50 подкови.Или храниш животно такова на съсед.Аз така правя понеже имам 48 покови....и мдори да имах 50 ми се свиди  Tired

Purchase a Bucket е да купиш кофа от магазина.

Общи условия

Активация на акаунт