90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №104

  • 31 692
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 700
Здравейте, момичета!Тук гледам, както винаги е горещо. Joy Днес имах ясно доказателство, че съм отслабнала.Един дядо във влака искаше да го целувам за довиждане! Joy Joy Вече поне дядовците ме свалят.Какъв по-голям напредък от това?! Thinking

Засега водата ми е към литър и то заради адската жега.Още не съм хапвала.Мисля да е домат и сирене, че адски мн ми се яде такова нещо и вероятно малко тиквички с кисело мляко.

Жани, благодарим за темичката!  bouquet Пожелавам да е много минусова и най-вече Мирна!То не бяха стевии, не бяха домати. Joy

Желая ви прохладен следобед и много изпита водица!

# 16
  • Мнения: 127
Здравейте момичета, относно водицата, ще ви споделя, аз как успях да увелича количеството на изпитата вода за деня, може и на някой да му е от полза.  Peace
Първоначално искам да ви кажа, че много ми беше трудно да пия вода, но от няколко дни съм си го поставила за цел, както и това да следвам съвета от първата страница, че през часовете м/у 04-12ч, е хубаво да приемаме повече течности и естествено плодовете за закуска. Аз лично смятам, че благодарение на този факт, да пия около 1-1,5л вода преди 12ч успявам да не качвам килограми след белтъчен и варива, а напротив точно обратното. Та на въпроса: - как успях да постигна това? - много, много просто - оставих си една малка бутилка от 400мл(само такава имах под ръка) на мивката в банята и всеки път, когато влизам в банята да се мия след тоалетната, си я пълня и я изпивам. Заради увеличеното количество вода, съответно се зачестиха и разходките до wc-то, следователно и по честото ходене до банята и от там и по честото пиене на водица. Последните 3-4 дни, спокойно изпивам по 2,5-3,5л вода на ден.  Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да се запиша в темата, че нещо изтървах. Peace

# 18
  • Мнения: 390
Да се запиша в темата, че нещо изтървах. Peace
И аз така, но килцата намаляват. Днес ми е 10-ти ден -2,2кг незнам дали е добре, но се чувствам добре. Само с водата не сме на ТИ още, но се напъвам няма как  Grinning

# 19
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета!
Жани благодарим за новата темичка   bouquet

Днес съм на варива менюто е ориз с гъби и салата

Кантара не е помръднал още и мисля да удължа третия цикъл с една или две четворки.  newsm78  Наистина ми се набраха доста дни с прегрешения през този цикъл и сигурно това е причината за задържането. Знам че някои от вас са го правили какво ще ме посъветвате  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 170
Хайде и аз в новата тема.Нямам много време, само се записвам, утре ще пиша повече Hug

# 21
  • Мнения: 99
Момичета за да не пиша на всяко по отделно ЛС моля ви като ми пишете погледнете какви данни трябват за таблицата-години, ръст, начало на режима, начално тегло, желано тегло (и след това след всеки цикъл се праща резултат). Няма как да ми пратите 1 или 2 неща от нужните данни и аз да попълня. Моля ви да ми пишете това, което трябва за таблицата Peace

# 22
  • Мнения: 37
 Hug Здраейте и да ни е честита новата темичка. Днес ми е втория плодов от втория цикъл. Закусих с 2 парченца диня, а на обед само салатка. Сега ще пия водица и заминавам на кола маска- дюз Joy

# 23
  • Мнения: 30
 HugЕто ме и мен в новата темичка!Днес ми е 8ми(плодов ден)Днес успях да се претегля и резултата е -2кг GrinningУспешен ден на всички!

# 24
  • Мнения: 1 700
Reni, браво!Спряваш се чудесно!Ако я караш така, до края си на поне -8. smile3501

За да не спамя- З- нямаше, О-тивички, кашкавал, филийка хляб и малко салата или по-точно лука от снощната на майка. hahaha В: домат, краставица и парченце сирене.

Водата е над литър.Ще се наливам още, колкото мога. Mr. Green

За утре мисля да си сваря царевица и с нея салата.Засега само план. Wink

Изу, вече с Интерпол щях да те търся.Добре си ни се завърнала! Hug

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 19:22 от Просто Хари

# 25
  • Мнения: 30
Reni, браво!Спряваш се чудесно!Ако я караш така, до края си на поне -8. smile3501

 FlutterЧак толкова не искам,достатъчни ми са -6(а искам -5 по принцип) Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 700
То ти пък си с малко за сваляне.Бързо ще си постигнеш целта значи! Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 204
Здравейте! да се запиша и аз тука защото преди малко се прибрах и пак ще излизам.
Днес на варива ,хапнах микс зеленчуци за обяд/грах ,царевичка морковче,зелен фасул и картофки/.вечерята е неизвестна защото ще сме на заведение.Ще измисля нещо режимно.
Честито на всички с минуси.Аз вече нямам един панталон дето да ми става ,висят ми като на закачалка,много съм доволна ама ще има финансово разтоварване Mr. GreenНай съм доволна ,че целта ми е постигната 10 дена преди финала.
Лека вечер на всички от мен, Hug до утре

# 28
  • Мнения: 0
Хари, добре си ме заварила  Hug Браво за постиженията!

Днес, варива, най-накрая режимен ден
З - кафе и ябълка
О - постни сърми и салата
В - същото, но 1/2

# 29
  • Мнения: 463
Жанета, благодаря за темата!!!   bouquet  Peace Дано да е пълна с минуси и мотивирани мацки! Mr. Green

Здравейте, момичета!
От 3 месеца ви следя редовно, но чак сега се престраших да се включа и аз.  Rolling Eyes
На режима съм от 80 дни, съвсем скоро ще го приключа, а никак не ми се иска.    Sad
Страшно доволна съм и смятам, че това е моя режим. До момента съм с 14 кг надолу, въпреки че не винаги съм била стриктна и съм имала някои прегрешения. Супер щастлива съм newsm44 newsm44 newsm44
Смятам като приключа режима да направя около 2 месеца почивка и да го започна отново, тъй като имам да свалям още поне 10 кг - смятате ли че това е добър вариант? newsm78
Благодаря Ви и успех с минусите! Wink
Браво за постигнатите резултати!   bouquet Успех до края и в задържането! НЕ смятам за разумно да не почиваш 90 дни - момичета са споделяли, че като не почиват достатъчно не са имали резултати при повторението. Един месец едва ли ще е фатален (особено на фона на 1 човешки живот) - измисли се удачен вариант за хранене по време на почивката, за да свалиш още и така!

Отчет: з: фреш портокал; о: зелен фасул плакия с филия хляб; в: задушени картофи, салата домати и малко хляб (домашен ръжено-типово-пшеничен със семена).
И така равносметка - повече никакво китайско за ядене - пак качиш след него и задържах после, та се наложи да чистя лакомията си Embarassed -9,3 кг от началото на диета; като мерки съм доволна и най-вече и аз днес получиш комплимент, че съм изглеждала като друг човек..... Thinking абе доволна съм, въпреки че ми е тъпо малко... Всъщност мисля, че самочувствието ми се повъзвърна като намалих малко килограмите, а от там и излъчването.

Фиданки, радвайте се на всеки постигнат резултат! Заслужава си!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт