Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 289
  • 657
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 275
Свалих си книгата на Нина Ничева. Струва ми се много интересна, ще я чета като си приключа настоящите четива. Благодаря!

А за коя от няколкото нейни книги става дума ?

# 526
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Нина Ничев … 77;то

Прочетох по-голямата част от книгата (признавам си, че прескачам доста, но исках по-бързо да придобия представа за нея). Наистина съм възхитена от всичките й части. Определено си заслужава по-задълбочено четене и препрочитане. Благодаря на monda, че я спомена. Бих искала да прочета й другите книги на Нина Ничева. Ако някой открие електронно копие, да дава линк. Предварително благодаря!

P.S. намерих отговора на въпроса, дали ако се бяхме родили на датата, която са ни определили като термин, а не на тази, на която се е случило в действотелност, е била "правилната" ни дата и предназначение. Отговорът е НЕ. Описанието на датата 11 като рожденна за дъщеря ми (въпреки принудителното секцио) я описва напълно като характер, докато описанието на числото 13 (предполагаемия термин) няма нищо общо с нея. Явно не е нейната дата. Евентуалната дата по мое предположение 22 е доста по-близко приближение до нея, отколкото докторската версия за термина. При мен има известно покритие с предполагаемата 23, но определено 30 си ми подхожда на 100%. За останалите ми близки също имам подобни наблюдения за всичките описания - по рожденна дата, по сбор от цифрите на рожденната дата, по зодия и т.н. Но ценността на книгата далеч не се изчерпва с тези нумерологични тълкувания. Книгата е доста по-дълбока и ценна с останалите си съвети и обзорна информация.

Последна редакция: пн, 26 юли 2010, 19:42 от Abies

# 527
  • Мнения: 10 752
На мен пък Нина Ничева не ми допада сякаш Blush
Оказа се, че имам една нейна книжка - "През времето и пространството" - купувана кой знае кога...
Вчера и днес я попрехвърлих и ми направи впечатление, че доста от нещата  ги повтаря напълно дословно и в "Подкрепа от небето".  Така че, Abies, не съжалявай, ако не намериш друга нейна книга  Hug

# 528
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
mijjjka, възможно е и да се повтаря. За тази книга определено не съжалявам. А при възможност, ще разлистя и другите й, ако ги открия някой ден в някоя книжарница... В края на краищата, не е нужно да четем всички книги от даден автор, ако си е изчерпил идеите и се повтаря...

# 529
  • София
  • Мнения: 6 810
Abies , аз съм родена на 11, моля те пусни тук за датата! Praynig Praynig Praynig

# 530
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Hug

След няколко дни без нет и след такава плодовитост от Ваша страна /времето ще е "виновно" Heart Eyes/ само споделям, че днес си закупих чкара минерали и съм пропуснала една чакра. Сега ги чистя на лунна светлина и утре ще ги зареждам Peace

Персонално благодаря на monda за отговора Hug

Нина Ничева не ме впечатли, но сега дръпнах и тази й книга, може пък, да ме грабне  newsm78

Честити Ви нови никове и аватари /и аз понякога се бъркам, *Мила* и ти се смени, помниш ли  Wink, даже и Делфина за 1 ден  hahaha/

Харесвам Ранди Гейдж - имам негови книги на руски /във връзка с МЛМ/

Ето от него още по нашата тема
7-те закона на Успеха!
5 СТЪПКИ ПО ПЪТЯ КЪМ ИЗОБИЛИЕТО!

Липсвахте ми, обичам Ви  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Последна редакция: пн, 26 юли 2010, 21:58 от lenny_pld

# 531
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Klemy, писах ти на лични. Но по-добре си изтегли книгата. Има също за числото, сбор от датата на раждане, за зодиите и разни други неща. Не е толкова трудно да се изтегли, вече доста хора писаха, че са го направили. Съдържанието е на последната страница, по него може да се ориентираш кое къде е. Работи и командата за търсене в текст Find  (Ctrl + F).

lenny_pld, благодаря!

# 532
  • София
  • Мнения: 6 810
Abies , аз я изтеглих, прегледах я (ноя вно много набързо) и не открих за датите къде е.  Embarassed Благодаря отново!

# 533
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Abies , аз я изтеглих, прегледах я (ноя вно много набързо) и не открих за датите къде е.  Embarassed Благодаря отново!

Започват от стр.124 със заглавие " Вибрациите на рождената дата и
най-важните уроци в живота"

# 534
  • Мнения: 13
Монда благодаря за дата 17  Hug
Аз съм родена на 17 май и попадам в зодията на паяка, въпреки, че е отхвърлена
Зодиакалният знак Паяк представлява по същество психическа зодия, чието владение е от 16 май до 12 юни. Регионалната планета е Луната, която оказва оказва голямо влияние върху родените под този знак с цялата нейна променливост и непостоянство.
може би за това интоицията ми никога не ме лъже, особенно за по-специалните събития в живота ми.
Понякога дори ми се искало да не е така силно развита, става дума за лошите събития в живота ми, но за съжаляние не ме подвела до сега.                                                                                                                                                                                                                          свалих си и книгите на Кийосаки
Извинете, че пак ви се натрисам, но темата ви ми е интересна и е доста богата на информация
благодаря за което  bouquet

# 535
  • Мнения: 13
Между другото и Линда Гудман има книга за рожденните дати "Нумерология"

# 536
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Извинете, че пак ви се натрисам, но .....

Не така де, в най-добронамерената тема от форума! Нали форума е на всички, защо така се изразяваш?! Тук сме за да си помагаме и да споделяме, така че всеки е добре дошъл  Hug

Между другото сестра ми е родена на 16 май и много се гордее с паешката си зодия, въпреки че не пропукса да се декларира и като Телец, според обстоятелствата....

# 537
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бях чувала за паешката зодия, но не знаех, кога е. Значи и моите двама мъже са паячета. Супер просто!  Crazy

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравейте прекрасни  Hug липсвахте ми много, цяла седмица нямах РС
Привет и на новите   Hug (да ви предупредя от сега, ако останете в темата живота ви ще се промени към добро  Naughty  Wink )
Мила БЛАГОДАРЯ за съветите, наистина има неща в живота ми, които не искам да "видя", но игнорирайки ги се опитвам да ги изхвърля въобще от моя свят. И с нежелани емоции и чувства се боря, а знам, че не трябва, но се опитвам и се надявам, че някой ден когато стана по-добра и достигна по-високо прозрение те ще си отидат.
Онзи ден пак ходих на очен лекар и за пореден път ми казаха,че нищо ми няма макар да изброих сума ти симптоми, зрението ми е перфектно, на микроскопа не видя нищо като инфекции, накрая от няма на къде лекарката ми изписа едни безобидни изкуствени сълзи, че да не ми е напразно ходенето. Тази сутрин се събудих със страхотен сърбеж в очите а те самите бяха като ягодки червени. Първо се притесних какво да правя, пък после си казах "Абе нищо ми няма я да забравя вече за тези очи", до половин час вече нищо им нямаше, но докога ще е така...........
Sweta много ти благодаря, че с поста си от предишната тема ме провокира да си купя "Ябълките падат в небето" на Зеланд, очарована съм и макар да подхванах поредицата отзад напред ще си взема и предишните три части.
Заедно с тази книга си купих и "Магията на Рейки", за която БЛАГОДАРЯ на mijjjka , че я сподели също в предната тема, все още не съм я прочела, но чувствам че ще ми хареса.
Напред в темата сте обсъждали как се отразява общуването с хора, които те натоварват с отрицателни емоции. Искам да споделя своя опит или по-точно този на майка ми. Около две години работеше в един магазин, където всичките й приятелки я посещаваха редовно. Беше се превърнала буквално в "Бюро жалби", като тя не само изслушва своите приятелки, а съпреживява техните трагедии и така докато накрая се разболя, и сега си стои в къщи.  Аз лично чувствах отрицателната енергия, с която беше заредена, направо не можех да стоя и час с нея без да започна да чувствам ужасен дискомфорт, нейния свят беше обграден с трагедии. Мина много време докато успее да се освободи от цялата натрупана отрицателна енергия. Всъщност самата тя накрая стигна до извода, че това я разболя. За мое съжаление все още не мога да я спечеля за каузата  Laughing , макар от време на време да я просвещавам в някои идеи и теории.
Здраве, щастие, любов и благодарност на всички   bouquet

# 539
  • у дома
  • Мнения: 708
mamka mimka моята майка вече не се опитвам да я спечелвам и да я убеждавам за нищо.. Всеки сам върви по своя път и сам прави изборите си. Миналата година проумях, че можем да променяме само себе си. На другите може да им покажем пътя, но дали ще тръгнат по него си е тяхна работа. И ние трябва да приемем, че техният избор може да е различен.

Сега само подарявам дрехи в лилаво и розово  Grinning и мислено я обгръщам с  txtloves Това мога да й дам..

Общи условия

Активация на акаунт