Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 513 567
  • 962
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 154
Защото умъртвените зъби са 1. значително по-трошливи и 2. бактериите навлизат много по-лесно през пломба, отколкото през коронка.

# 196
  • Мнения: 154
Не е нужно да следвате съветите ми.
Имах само 1см остатък от зъб...и зъболекарката ми го направи абсолютно същия като моите си зъбки...забравете за короните Sunglasses Stop
1 см. зъб си е доста зъб, аз нямам толкова големи зъби, включително и здрави. Иначе на остатъци от зъби и на мен са ми правили зъб, после ще те питам, като се спраска какво ще го правиш (искрено ти пожелавам, да не ти се случва  Peace)

# 197
  • Мнения: 1 274
Аз имам едни две корони, които ми ги направиха преди десетина години, какво да ви кажа, за сега си стоят, но преди да се сложи короната, зъбите се изпилват така, че остава само корена и почти нищо отгоре, страшна гледка е. После ви забиват отгоре короната. И сега имам мораво около короните, понеже се впиват във венеца. Абе и те не са прекрасни. Това за бактериите - вътре в нашия организвъм е пълно с микроорганизми. Умре ли един зъб, той става развъдник на микроорганизми, защото вече няма естествена защита. Даже има натуропати, които съветват изцяло да се изваждат всички умъртвени зъби и корени. Случвало се е хора да се излекуват от хронични здравословни проблеми след изваждане на такива зъби.

# 198
  • Мнения: 154
Адриана, и аз имам проблем със зъб под коронка, казаха ми, че просто коронката е лоша и е поставена лошо. Иначе за другото може и да си права. Съгласна съм, че е гадно да имаш коронки в усатата, но по-кофти е да си без зъби Sad

# 199
  • Мнения: 1
Д-р Джилянов от Пловдив-зъболекар.Страхотен подход към пациентите, отлично предразполага и не боли при работа.Много хубав кабинет и приятна обстановка.Препоръчвам с две ръце. thumbsup thumbsup

Последна редакция: пн, 07 май 2012, 20:48 от Vessela Simeonova

# 200
  • Мнения: 1
Скъпичко бара този доктор.

# 201
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Скъпичко бара този доктор.

Повярвай има защо... Аз понеже се свидих и ходих при роднина уж за по-евтинко и за това сега сменям всичко наред включително и старите от миналата година и накрая ми излезна двойно. Вече предпочитам да дам малко повечко, но да знам, че ми правят зъбите качествено, естетично и най-вече безболезнено!  Naughty

# 202
  • Мнения: 1
Скъпичко бара този доктор.
В рамките на нормалното според мен.Има и по-скъпи до колкото знам

# 203
  • Мнения: 1
Здравей, Веси в предният си пост изразих мое мнение, че за мен е скъпо, но всеки си знае колко е дълбок джоба му вярно е, че има и по-скъпо и на такива съм попадал, но след упорито търсене намерих що годе евтино и поносимо.

# 204
  • Мнения: 1
Здравей, Веси в предният си пост изразих мое мнение, че за мен е скъпо, но всеки си знае колко е дълбок джоба му вярно е, че има и по-скъпо и на такива съм попадал, но след упорито търсене намерих що годе евтино и поносимо.
Peace  bouquet

# 205
  • Мнения: 621
Някой може ли да препоръча стоматолог за Пловдив - Кючук Париж, който да не ми съдере кожата?  Laughing

# 206
  • Мнения: 550
Интересувам се от мнения за д-р Михайлов - ул. Цар Самуил 93.
Ще съм благодарна за съвети им мнения

# 207
  • Мнения: 3 166
Искам да споделя, че след две години ходене по мъките, най-сетне открихме стоматолог, който успя да пребори фобията на малкия ми син. Стори го с невероятно внимание,търпение, подход, грижа,ласка и професионализъм. Постигна изумителна промяна в поведението на сина ми. Просто омагьоса детето. Нежна, внимателна и изумително мила.

д-р Русинка Иванова
гр.Пловдив - клиника "Меджикдент"
0898502933

# 208
  • Мнения: 468
Мой стоматолог е д-р Десислава Косева-Анастасова. Кабинетът е на ул. Шар планина 49 в София.
0887 930 412.
Много съм доволен от нея и като професионалист, и от атмосферата, която създава - вицове нон стоп, респективно за страх и притеснение няма място.

# 209
  • София
  • Мнения: 2 521
С две ръце препоръчвам д-р Боряна Янкулова, София, кабинетът е на ул. "Странджа" №112.
тел. 0888524616
Като стоматолог е изключителен перфекционист.

http://bjankulova.com/

Общи условия

Активация на акаунт