Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 513 648
  • 962
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 541
Здравейте, много съм притеснена. На синът ми трябва да му се вади зъб и то зъб, който почти го няма. Той изпада в истерия, в момента , в който чуе думата зъболекар. При кой да го заведа - дайте насоки моля, в темата има много реклама...

# 346
  • Мнения: 3
Здравейте, много съм притеснена. На синът ми трябва да му се вади зъб и то зъб, който почти го няма. Той изпада в истерия, в момента , в който чуе думата зъболекар. При кой да го заведа - дайте насоки моля, в темата има много реклама...

Здравейте! Бихте ли споделили на колко години е синът Ви и кой е зъба подлежащ на вадене ?

# 347
  • Мнения: 1 541
Почти на 8 години - преден десен зъб, счупен при падане с колело преди около 3 -4 години. В последстив почерня, гледали са го 3ма стоматозлози и мнението беше да се изчака да падне. Правена е снимка , има зъб, който сега забелязах, че излиза, но зад черния, т.е. не го бута отгоре, за да може да падне стария, а се е наместил отзад и вече се вижда бялото зъбче на венеца. Това ме навежда на мисълта, че вече е крайно време да се извади, но това си е мое мнение, не на специалнист. Стария е напълно разрушен, според мен няма как да се хване и издърпа.

# 348
  • Мнения: 3
Почти на 8 години - преден десен зъб, счупен при падане с колело преди около 3 -4 години. В последстив почерня, гледали са го 3ма стоматозлози и мнението беше да се изчака да падне. Правена е снимка , има зъб, който сега забелязах, че излиза, но зад черния, т.е. не го бута отгоре, за да може да падне стария, а се е наместил отзад и вече се вижда бялото зъбче на венеца. Това ме навежда на мисълта, че вече е крайно време да се извади, но това си е мое мнение, не на специалнист. Стария е напълно разрушен, според мен няма как да се хване и издърпа.

Вече определено е време на старото млечно зъбче да се извади. Това, че е бил счупен или това, че в момента се вижда малко от него не е предпоставка да се отлага екстракцията му. В противен случай ще се създаде допълнителен проблем за постоянния зъб, а и за останалите също.
Опитен детски зъболекар или колега-хирург с малко упойка ще извади останалото млечно зъбче. Тук вече е и Вашето място като родител, а също и на зъболекаря да помогнете на детето да преодолее страха.  Wink

# 349
  • Мнения: 1
Здравейте!
Споделям,че съм изключително доволна от лечението,което  се проведе на децата ми след многократни опити за посещения при различни стоматолози.При едно от децата ми,до сега се провеждаше лечение под обща анестезия,тъй като страхът му беше ужасен.И една вечер ,след поредната зъбна болка,попаднахме чрез информация в интернет в този кабинет-http://dental-fast.com/,където вече и двете ми деца посещават спокойно и с желание,без да трябва да се използват упойки.

# 350
  • Мнения: 89
Здравейте!
Споделям,че съм изключително доволна от лечението,което  се проведе на децата ми след многократни опити за посещения при различни стоматолози.При едно от децата ми,до сега се провеждаше лечение под обща анестезия,тъй като страхът му беше ужасен.И една вечер ,след поредната зъбна болка,попаднахме чрез информация в интернет в този кабинет-http://dental-fast.com/,където вече и двете ми деца посещават спокойно и с желание,без да трябва да се използват упойки.

И аз да ви споделя за този кабинет. Там цените са евтини, работят качествено и най-важното, е че отделят достатъчно внимание. Приемат по всяко време на денонощието. Целия процес на пролекуване на зъбите се контролира, чрез рентгенови снимки.  Дори ми бяха направили подарък, няколко процедури.

# 351
  • Мнения: 1
Здравейте,
искам да похваля моят нов зъболекар в Русе ,  много добър и работи изключително внимателно и обяснява всичко, което прави по зъбите, а и цените  му са на достъпни цени.  Казва се Д-р Ченко Сотиров, кабинетът ми се намира на бул.Борисова 40, номерът му е : 0898 377 677. Доколкото разбрах от скоро работи в България, а преди това е практикувал в Норвегия.   Simple Smile

# 352
  • Мнения: 15
Аз искам да похваля моята зъболекарка д-р Шекерова, работи в Дентал Арт, 0878909534. Всички лекари в кабинета са невероятни, специално д-р Шекерова е много мила, внимателна, разбира си от работата. Обяснява добре, така че да ти стане ясно какво точно ще ти правят и защо. Предлага ти различни варианти на лечение. С две ръце я препоръчвам Wink

# 353
  • Мнения: 2 110
д-р Марин Димчев/Стоматологичен център ,ул.Хан Аспарух 9,кабинет 14/ - много добър професионалист , много внимателен човек и ниски цени/работи по ЗК и доплащането е минимално/. Да ви кажа ,честно не вярвах ,че все още има такива лекари да съчетават и професионализъм и ниски цени. Има ги.
Мисля ,че тук във форума прочетох за него.Радвам ,че не останах разочарована.

# 354
  • Мнения: 871
Малко късно се сещам да похваля д-р Галя Пенкова /Плевен/. Страхотен професионалист е! Цялото семейство се лекуваме при нея от година. Не само денталните медици, а всички други специалисти трябва да вземат пример от нея- уравновесена, търпелива, изпипва работата си до най-малките детайли!

# 355
  • Мнения: 87
Искам да споделя моето мнение за доктор Любомир Вангелов, който работи в дентален център Авангард - Пловдив.
До скоро имах фобия от зъболекарския стол след изключително болезнени и меко казано неприятни спомени от предната ми зъболекарка, след която с години наред не стъпах в дентален кабинет.
Беше така до преди 3 седмици, когато един зъб с паднала пломба се обади и беше нетърпимо... препоръчаха ми мястото и конкретно д-р Вангелов, започнахме с него лечението не само на този ами и на други проблеми по зъбите ми.. НИКАКВА болка, много любезен, усмихнат, обяснява ти всичко.. с кеф си ходя  Wink
Като цени мисля, че не са от най-ниските, но не са и непосилни: Пломба + упойка - 50 лв, зъбен камък - 60 лв...коронка - 150 лв

# 356
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Да си похваля и аз стоматолога Д-р Боряна Сугарева /гр.София, ул."Хан Аспарух" №9, ет.1, каб.9/!!!
Невероятно отзивчив човек и изключителен професионалист!Внимателна е и обяснява всичко за всяка процедура, която извършва.Пък и цените са повече от приемливи.

# 357
  • Мнения: 1
Д-р Панов. Кабинетът му е в Борово, а мисля че има и в Люлин. Работи с жена му и баща му. Невероятен е! Сменила съм поне 10 стоматолози докато най-накрая го открих. Работи бързо, не много скъпо и много, много качествено.  Hug

# 358
  • София
  • Мнения: 295
Моят зъболекар е д-р Явор Хаджиев, кабинетът му е близо до НДК - Скобелев 8 май беше, по диагонал на пилоните. Изключителен професионалист и много готин човек, спокоен и внимателен. Имам му стопроцентово доверие и бих го препоръчала на всеки.  Peace

# 359
  • Мнения: 64
Препоръчайте стоматолог в Младост 2 (може и в другите Младости), София?

Да работи по-до късно вечер или през уикенда.

Последна редакция: ср, 26 юни 2013, 15:53 от night

Общи условия

Активация на акаунт