Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 513 638
  • 962
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 36
И аз се включвам с похвала за моя зъболекар д-р Любомира Петрова. Работи в гр. Пловдив и е много внимателна, а аз съм страхлива  Embarassed От малка се лекувам при нея.

Отбелязвам, че кабинетът не е от най-луксозните (т.е. не е частна клиника с телевизори и т.н.), но цените са ниски и винаги съм оставала доволна от лечението. Работи със здравна каса и има уебсайт с цени и контакти.

# 376
  • Мнения: 1 862
Моля, някой да ми прати на лични информация и координати за детски ортодонт в София от който е останал доволен. Става дума за 2 годишно дете. 
Благодаря   bouquet

# 377
  • Мнения: 1
Здравейте, искам и аз да се включа с похвала за моят зъболекар. Казва се д-р Ченко Сотиров и работи в Русе. Радвам се, че има такава тема тук и че и аз мога да се похваля защото колкото и тъжно да звучи Русе не е известен с добри лекари. Но този човек е уникален, детето ми имаше панически страх а сега ходи само при него все едно не сяда на така известния стол на мъченията  Rolling Eyes На мен ми прави две фасети и изграждане на два други зъба, казвам ви наистина е страхотен. Пускам ви тел за контакти 0898377677 дано не ви се налага де, но все пак.

# 378
  • Мнения: 0
Д-р Татяна Чолакова !
 Изключителен професионалист, страхотно отношение и внимание към пациента. Цените са нормални. Препоръчвам на всички.

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте, бихтели ми препоръчали д-р в Пловдив който поставя импланти, по възможност на приемливи цени.

# 380
  • Мнения: 4
Аз миналия месец ходих при д-р Йонков,да ми чисти зъбния камък за, забележете -  1 лев. Той беше пуснал оферта в Далавера.бг. Много съм доволна! В момента има промоция на коронки, ама нещо не мога сега да я намеря в Далавера, да ви пратя линка. Затова пък имам към Фейсбук страницата на доктора:
https://www.facebook.com/#!/Dr.IvoYonkov

# 381
  • Мнения: 150
Др Павел Кръстев!Каквото и да кажа за него ще е малко!Такава дентофобия имах че преди да попадна при него избягах от 4 зъболекарски стола!Влизайки в клиниката видях една страхотна обстановка един усмихнат доктор който незнам как ме сложи на стола как ми сложи упойката нищо неразбрах!На 10 минута тактувах в такт с музиката като имате предвид че ставаше дума за сериозен Пулпит!След два часа станах от стола с пломбиран зъб ухилена до уши!Това е моя зъболекар Млад Амбициозен клиниката е с най нова техника!Работи с най нови матеряли!Вече ходя с кеф на зъболекар!

# 382
# 383
  • Мнения: 1
Искам да похваля д-р Деян Димов. Много внимателен, обяснява всичко, отговаря на абсолютно всички въпроси, интересува се от съсотянието на пациента си, обръща достатъчно внимание на конкретния проблем. Преди изпитвах ужас само при мисълта за зъболекар, но той ми показа, че няма нищо страшно. Много съм доволна от него! Този човек ме избави от мъките и върна усмивката на лицето ми. Препоръчвам го с две ръце. Кабинетът му е в 17-та поликлиника, ет.5 - София.

# 384
  • Мнения: 1 129
Някой с препоръки за добър стоматолог в близост до Паметника Левски или Сточна гара?

# 385
  • София
  • Мнения: 5 656
Пиша ти на лични  Peace

# 386
  • Мнения: 1
Д-р Бойко Златков - Благоевград
Професионалист, изключително внимателно работи, обяснява всичко, което прави. Адски съм доволна от него, прави ми пломба - фотополимер около час, което до този момент не ми се беше случвало. Зачетох се после, че при тях трябва да се внимава изключително много, за да не се намокрят от слюнката и да се поставят постепенно на малки количества, защото много бързо се втвърдяват, което той изпълни на 100 %. При всички предишни зъболекари поставянето на фотополимер е траело не повече от 15/20 минути, резултат - след няколко месеца пломбата пада.

# 387
  • Мнения: 4
Здравейте, ако някой има отзиви от д-р Милчева, детски стоматолог във Варна тя  работи в  детска клиника срещу базар Левски, нека сподели, или да ми препоръчате детски стоматолог който наистина си разбира от работата, защото дъщеря ми е на 5  и вече доста пострада от зъболекари и сега оправяме уж излекувани зъби.

# 388
  • Мнения: 348
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър зъболекар в района на НДК? Благодаря предварително, спешно се нуждая от съвет къде да отида тъй като само от реклама и сайт на дадена клиника н интернет не знам дали мога да се доверя.

# 389
  • Мнения: 1
Здравейте
по принцип не съм много добре със зъбите (пусти страх от тези зъболекари), преди няколко месеца родих а през бременността ми зъбите направо ми се бяха скапали от всякъде. Търсех навсякъде добър зъболекар и точно тук в този форум открих моя зъболекар. мненията за него бяха положителни и реших да отида на преглед при него а то стана така че ми хареса. Започнах с почистване на зъбния камък и полиране и съответно едно зъбче да ми направи пломба за преценя дали да се лекувам при него . Останах много доволна и спокойна че има кой да се грижи за зъбите ми. За работата на д-р Ангелов нямам забележки, защото той върна усмивката ми бяла и здрава. Работи много професионалнои не е СКЪП!!! Ако някой търси добър зъболекар - 0879 172 347 д-р Ангелов, намира се на бул. България и бул. Г. Делчев

Общи условия

Активация на акаунт