Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 514 767
  • 962
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2
Аз съм ползвала услугите на Станимира Дунчева ,кабинета и беше в Кичука гр.Пловдив и в с.Царацово в здравния център ,тогава живеех в Каршияка и ми беше по-удобно в Царацово да я посещавам,но в Кичука беше по-хубав кабинета(някой ако иска номера и да ми пише на лично ,ще го потърся).Сега живея  в София кв.Драгалевци,работя в Младост 4 и си търся тук зъболекар да работи качествено и на разумни цени.

Последна редакция: чт, 23 юни 2016, 08:41 от Krasimira_NS

# 586
  • Мнения: 874
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър хирург стоматолог в София?

За Пловдив бих препоръчала Мина Колева (кабинетът и е в Кичука)  Wink

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 10:35 от animal

# 587
  • София
  • Мнения: 3 171
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър хирург стоматолог в София?

За Пловдив бих препоръчала Мина Колева (кабинетът и е в Кичука)  Wink

Доц. д-р Антон Джоров, работи в Токуда. Има частна клиника http://amadent.bg/, която съм посещавала.

# 588
  • Мнения: 874
Благодаря!  Peace

# 589
  • Мнения: 16
Невероятен човек и изключителен професионалист. Ако имате сериозно дентално заболяване тук трябва да е първата ви спирка. Д-р Грозданова владее английски език което и позволява да чете в оригинал най-новата научна литература в нейната област. Веднага бих ч препоръчал за лечение на т.н. парестезия - увреждане на алвеоларен нерв след екстракция на мъдрец или дръг зъб/интервенция. Много е търпелива, излушва внимателно и най-странните ви симтоми. Веднага прави връзка с нещата които е чела в литературата , което и позволява още в зародиш да започне да лекува проблема преди да е станал хроничен или да доведе и до други проблеми. Винаги отговаря на въпросите ви и обяснява какво ви има, защо се е случило, какво се прави в момента за подобрението ви и какви резултати се чакат. Никога няма да Ви подведе за излишно лечение или да извърши погрешни или вредни манипулации, както други стоматолози. Дано не реши да замине в чужбина, че хората със сериозно дентални трвми не ги чака нищо добро

# 590
  • Мнения: 134
Невероятен човек и изключителен професионалист. Ако имате сериозно дентално заболяване тук трябва да е първата ви спирка. Д-р Грозданова владее английски език което и позволява да чете в оригинал най-новата научна литература в нейната област. Веднага бих ч препоръчал за лечение на т.н. парестезия - увреждане на алвеоларен нерв след екстракция на мъдрец или дръг зъб/интервенция. Много е търпелива, излушва внимателно и най-странните ви симтоми. Веднага прави връзка с нещата които е чела в литературата , което и позволява още в зародиш да започне да лекува проблема преди да е станал хроничен или да доведе и до други проблеми. Винаги отговаря на въпросите ви и обяснява какво ви има, защо се е случило, какво се прави в момента за подобрението ви и какви резултати се чакат. Никога няма да Ви подведе за излишно лечение или да извърши погрешни или вредни манипулации, както други стоматолози. Дано не реши да замине в чужбина, че хората със сериозно дентални трвми не ги чака нищо добро

Здравейте!
Бихте ли споделили какво лечение ви препоръча за парестезия - имам такъв проблем след хирургическа интервенция. Предстои ми консулт и с невролог, но подобна информация ще ми бъде много полезна.
Благодаря ви много предварително!

# 591
  • Мнения: X
Дайте препоръки за добър стоматолог за зъбни коронки, все пак е важно с кой зъботехник работи. Нуждая се от смяна на коронка, поставена преди две години от д-р Десислава Илиева, но периодично получавам болки в зъба и усещам нещо остро по самата коронка. Чудя се дали пак да ходя при д-р Десислава Илиева или да търся нов зъболекар newsm78

# 592
  • София
  • Мнения: 606
Ами ако нямате крайно отрицателно мнение,добре е да отидете там където е правена короната.Човека там най-добре знае какво е правено и какви може да са причините

# 593
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Д-р Йорданка Димитрова - Карлово - добър зъболекар с много стаж!
Преди всичко човек и добър специалист.

# 594
  • Мнения: 6
Някой да е ходил при Данаел Дойчев от Tърговище? или д-р Панчев от същия град.
Или ако знаете някой читав от този район - Търговище, Омуртаг, Велико Търново, Горна Оряховица?
моля!

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 11:11 от Hatsumi

# 595
  • Мнения: 6
А по темата, в люлин 1 блок 32А, мисля д-р Маринов се казваше, но не съм убедена, майка ми е много доволна от него, всъщност той е единствения стоматолог от когото е доволна; макар че това е само до 2013, вече не знам дали все още кабинета му се помещава там.

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Препоръчвам д-р Димитър Сингартийски, работи по Здравна каса, много внимателен.
45мин ми прави фотополимерна пломба (бяха 2 на 1зъб) и доплатих само 10лв.....
Обяснява, обръща внимание. Кабинетът му е в Княжево, София, но знам, че и другаде преглежда.

# 597
  • Мнения: 8
Здравейте! Видях за д-р Марин Димчев добри отзиви и искам да попитам дали се занимава с  пародонтоза.

# 598
  • Мнения: 2 756
Здравейте,
търся стоматолог в Пловдив, работещ със здравната каса, от който сте доволни. Ще се радвам да споделите мнения.

# 599
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте,
търся стоматолог в Пловдив, работещ със здравната каса, от който сте доволни. Ще се радвам да споделите мнения.

Вичеслав Джилянов, пиши на лични, ако имаш въпроси  Peace

Общи условия

Активация на акаунт