Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 510 235
  • 961
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 790
Здравейте, искам да си сменя зъболекаря.
При кого бихте ме посъветвали да отида в Пловдив, от който сте доволни и който работи със здравната каса? 
Благодаря предварително.

http://dr-velikova.zona.bg/

# 616
  • Мнения: 17
Препоръчвам д-р Бранимир Първанов (София) - 0888 203 130. Много си разбира от работата, работи безболезнено и освен това е много положителен и симпатичен човек! Кабинетът му е в Лозенец, близо до метростанция "Стадион Васил Левски".  Simple Smile

# 617
  • Стара Загора
  • Мнения: 827
Моля ви, кажете ми стоматолог, който да се занимава с проблеми с венците и е добър. За град Пловдив!

# 618
  • Мнения: 4 940
Кого бихте похвалили от Бургас? newsm78

# 619
  • Мнения: 177
Някой има ли мнения за "Д-р Димитрови" от Русе?

# 620
  • Мнения: 80
Аз бях на преглед при Д-р Малина Димитрова миналата седмица.Тя е ортодонт и ми беше препоръчана от приятелка, която се е лекувала при нея.Запознахме се, говорихме надълго и нашироко и се доуточнихме кога ще ми сложи брекетите.Мога да кажа, че останах с чудесни впечатления колко любезни и усмихнати са всички там.

# 621
  • Sofia
  • Мнения: 565
Здравейте,

някой мнение за: http://mgdentalclinic.com/ ? Тук ги има споменавани 2 пъти. Много ли е скъпо? Има ли шанс, тъй като устата ми буквално е златна мина да ме поразиграват и да препоръчват излишни лечения?

# 622
  • Мнения: 6
Здравейте,

някой има ли впечатления от ДентАкадеми или Дента Про - стоматологичните клиники, които са в Токуда - София? Обмислям да ги ползвам за различни услуги, но нямам представа дали мога да им се доверя или не.

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали добра дентална клиника в Пловдив за човек с доста сериозни проблеми със зъбите и венците? Може и специалисти по поставяне на импланти.
Благодаря предварително!

# 624
  • Мнения: 871
Здравейте!

Имате ли впечатления от StanDental? Става въпрос за ортодонтско лечение.

Благодаря!  bouquet

# 625
  • Мнения: 123
мнение за д-р Павловски, кабинета му се намира зад Галакси център (кв. Гео Милев, София) ? На моята и падна пломба, доктора й е казал, че трябва да бърка по каналите и да й вади нерв и й иска 250лв?

# 626
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Даже са малко за кореново лечение, ако е многокоренов зъб.

# 627
  • Мнения: 2
 В подкрепа на мнението ми от предишна тема, адмирации за моя и на детето ми стоматолог, д-р Светла Янкова, работеща в екип с хирурга д-р Тихомир Илиев, от клиника "Дентал Лабор -5" на Петте кьошета!  Praynig

 Освен превъзходните резултати от лечението на отписан като нелечим и за вадене корен и зъб, от 9 предишни зъболекари, досега безукорно ми е извършила лечение на други зъби, поставяне на пломби, инлеи и пинлеи, съответно - коронки, естетично и безболезнено. Супер доволен съм!

Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 15:58 от Posetitel+

# 628
  • Мнения: 87
Някой ще препоръча ли добър стоматолог на ул. Позитано 10 , гр. София?

# 629
  • Мнения: X
Алабин No8 - Иван Райчев. Изключителен, не бих го сменила за никой, въпреки цените.

Общи условия

Активация на акаунт