може ли някой да каже нещо за сиропа нърс харвис?

  • 3 351
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
сиропа е за колики,ако го е ползвал някой по колко давахте?на него пише 5 мл или една 4аена лъжи4ка,но една 4аена лъжи4ка е доста по малко коли4ество от 5 мл.как го давахте и имаше ли ефект?благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 399
Давах на дъщеря си точно този сироп,носеха ми го от Турция,че тук го нямаше,а ми бе силно препоръчан от други майчета!  Peace
Щерка ми може да се каже ,че почти нямаше колики или благодарение на сиропчето е било така не знам  Rolling Eyes Не си спомням обаче по колко й давах  newsm78 Най-вероятно точно колкото е пишело на шишето!  Peace

# 2
  • Мнения: 20
az go davam ve4e 2 dena no ne znam sled kolko vreme zapo4va da deistva,az davam po 2,5ml a ne po edna 4aena laji4ka ili 5ml kakto pi6e.  Thinking

-------------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 22:47 от AnMary

# 3
  • Мнения: 7
ако може някой да каже след колко време дава резултат?

# 4
  • Мнения: 399
Е,не би ли трябвало веднага?  newsm78

# 5
  • Мнения: 135
Аз нямам кой знае колко прекрасни впечатления от този сироп. Не мисля, че имаше някакъв ефект при нас. Давах по 2 чаени лъжички. Много съжалих, че съм го купила, защото в България (поне във Варна) се продава за 17 лв., а в Англия за само 2 паунда. Е, цената не толкова важна щом става въпрос за мъниците, но пък после открих, че това нещо съществува от преди 25 години поне и дори тогава не е било кой знае колко ефективно (това от опит на познати гледали деца тогава в Англия). Та имам доста предубеждения към него аз лично.

# 6
  • Мнения: 28
На нас ни го предписа педиатърката, 4 пъти по 5 мл. , наистина действа и то бързо, но проблема е че има ужасен вкус и е цяло изпитание да изпие 5 мл.  Аз го давам със спринцовка.

# 7
  • Мнения: 28
Давала съм го, при нас действаше на момента, въпреки че  дъщеря ми изплюваше половината доза. Обаче  обикновено го предписват по 4-5 пъти на ден  по 5 мл, което прави 20-25 мл на ден. Така една бутилка отива за 6-7 дни което прави към 80 лева на месец за тоя сироп, аз го купувах на 18.20 лв. Страшно ме беше яд, че в други държави струва 3 пъти по евтино, но заради ефекта който нямах от другите лекарства се принудих да го купувам.

# 8
  • Мнения: 1
Аз лично съм много доволна от сиропа - давах 2,5 мл. и вършеше чудесна работа. Разбира се, поплакваше от време на време, но не беше както преди. Виждам доста коментари за цената - наистина разликата с Англия е голяма , но пък в Турция си е същата, даже по-висока /22 лв./. Изпращам ви линк, за да видите:
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.saglikdeposu.net/m … 20%26tbs%3Disch:1
Аз лично смятам, че за два месеца се издържа цената, защото те реално коликите са си горе-долу толкова време.  Simple Smile

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 546
... една 4аена лъжи4ка е доста по малко коли4ество от 5 мл...

Една чаена лъжичка е точно 5 мл.

# 10
  • Мнения: 1 796
Аз лично смятам, че за два месеца се издържа цената, защото те реално коликите са си горе-долу толкова време.  Simple Smile





Не при всички е така.Коликите може да продължат и до 4 месец(както беше при нас). Tired

# 11
  • София
  • Мнения: 39 848
Аз лично смятам, че за два месеца се издържа цената, защото те реално коликите са си горе-долу толкова време.  Simple Smile
Има деца, при които коликите продължават до 5-6ти месец. Зависи. Дъщеря ми колики нямаше никакви, но за това пък при сина ми бяха до късно.

# 12
  • Мнения: 1
Аз лично смятам, че за два месеца се издържа цената, защото те реално коликите са си горе-долу толкова време.  Simple Smile





Не при всички е така.Коликите може да продължат и до 4 месец(както беше при нас). Tired
Много неприятно. Аз май съм била късметлийка. Въпреки всичко ми беше много тежко и поради тази причина написах, че се издържа, защото спокойствието цена няма. Пожелавам на всички да не се сблъскват с проблема или да минава много, много бързо Simple Smile

# 13
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Този сироп съдържа сода бикарбонат, аз лично не бих свиквала стомахчето на детето си от толкова ранна възраст на сода.

Общи условия

Активация на акаунт