ЮНЧЕ с палави крачета , стяга бански на лалета :) ТЕМА 108

  • 37 416
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 226
Поздравления,Mindi много хубава идея!  bouquetНели,благодаря за пожеланията HugМного си права...хи-хи...и аз съм си го мислила.Нашите юнчета са НАЙ. WinkМоже би ,защото ги чувстваме близки...
  Честит имен ден на всички празнуващи и по-специално на нашата адашка Марина на ninand! Hug  bouquet  bouquet  bouquetЧЕСТИТО ТИ ХРИСТИЯНЧЕ,НИНКА!!!
   Наша Марина днес  си празнува именния ден като се " почерпи"  обилно с Панадол,а за вечеря съм и приготвила антибиотик и Нурофен.Онзи ден се върнах от село болна от грип и явно съм я заразила.

# 31
  • Мнения: 96
takanat, в Токуда раждах. Ако раждам пак в Токуда, ще ти досаждам на ЛС за ходатайство  Flutter

# 32
  • София
  • Мнения: 6
Да сме живи и здрави Поли, пожелавам ти от сърце още едно детенце, ако рекъл господ може и да са две-близначета. Нямаш проблеми, тя ми е близка, ще съдейства жената!

Ето ни и нас в няколко снимки:


Ето ни и обещана снимка с първата ни торта:

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 15:28 от takanat

# 33
  • Мнения: 57
takanat, много хубава торта сте имали!
Йоана си е същата прекрасна госпожица, аз първо не можех да повярвам, че това са снимки на 1-2 месечно бебе Simple Smile
А Тони е бил голям бузан, определено не съм го виждала на новородени снимки. Нели, тая цена никой в бранша не я взема, ама и ние сме хора, и ние по земята ходим  Joy няма да се натискам тогаз, викай си други орисници  Crossing Arms  Mr. Green

Де е Аморето? Риба ли лови?

Всички юнски бебета са наши бебета, следователно са най-готините бебета и най-готините деца Simple Smile

Със закъснение, честит имен ден на Марведа и двете прекрасни малки Маринки, на Нина и на Христа!   bouquet   bouquet   bouquet

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте!
Нели, Христа, Грети, благодаря за поздравленията!
Вчера на Св. Марина се кръстихме, та вече си имам християнче.  Grinning Всичко мина много добре, и в църквата и в ресторанта.
И аз се чудя къде се загуби Аморето?  newsm78
takanat много са хубави двете кукли!

Марина на 2 седмици  http://img831.imageshack.us/f/dsc05186.jpg/
Марина на 2 седмици преди да навърши 1 год http://img180.imageshack.us/i/dsc07676v.jpg/  http://img704.imageshack.us/i/dsc07669b.jpg/   http://img153.imageshack.us/i/dsc07741ge.jpg/

# 35
  • София
  • Мнения: 2 658
Макар и със закъснение, Честит имен ден на нашите Марини!

ninand, Честито ти християнче! Да ви е живо и здраво!

И аз се включвам със снимков материал:



Марти през първата си седмица у дома:





И Марти с племенника ми на първия си рожден ден:


# 36
  • Мнения: 50
Включвам се и аз:
http://media.snimka.bg/3591/013436568.jpg - на 2-3 дни

http://media.snimka.bg/6720/019695239.jpg - на рожденния й ден

# 37
  • София
  • Мнения: 2 132
Честито християнче нинанд! Да е е здрава и усмихната малката красавица!
Честито на патерици и от мен на дамите с името Марина!
Юнчетата са ни супер!

# 38
  • Мнения: 57
s3m_, Вероника е много фина дама
А Марти е един стилен господин, не се и съмнявам, с такава майка Simple Smile
И двамата си приличат на първите снимки. Общо взето си приличат децата с най-бебешките им снимки, защо ли се учудвам...

Петър е с температура от снощи и има едни ситни точици по крачетата и ръчичките. Дали е от температурата? Сега май няма Т...

# 39
  • Мнения: 989
Привет и от мен, момичета! Завърнахме се снощи в полунощ от морето и още не мога да вляза в час.

Започвам с това да благодаря на Минди за прекрасно оформената темичка (измислила си я страхотно) и за идеята със снимкте (качвам нашите веднага след като сваля новите от апарата).

Започвам и аз да разказвам (на който му е интересно да заповяда, на който не му е - няма да се сърдя  Grinning).

Тръгнахме в сряда в 5 сутринта. Движението беше много леко, тъй като пътувахме рано-рано, пък и беше средата на седмицата. Към 8 спряхме на ОМВ-то в Нова Загора за закуска. Децата се пораходиха, аз се посъвзех с кафенце. Към 11ч. минавайки покрай Созопол, решихме в крайна сметка, че ще сме там (мислехме по на юг да отскочим, а в Созопол през август). Веднага си харесахме едно хотелче, настанихме се и още неоправили багажа, тръгнахме към плажа.

Първата работа на Павел на плажа, когато го пуснах в пясъка, беше да награби цяла шепа от него и да си го завре в устата. На обяд беше лесно, тъй като пясъкът беше много горещ и той не излизаше от под сянката на чадъра, понеже му пареше на ръчичките и колената. Но следобяд... веднага хукваше към морето.

Сутрин ставахме към 9.00 за закуска и в 11ч. вече бяхме на плажа. Като едно мнооого "отговорни" родители, прекарвахме целия ден на плажа. Децата спяха там - Ели на кърпата, а Павчо в количката. Павел тотално заряза сутрешни сън, но пък следобяд си поспива по 3 часа, което мен идеално ме устройва. Към 13ч. ходехме на обяд в едно капанче до плажа и после пак се връщахме и сточяме там до 18.30-19.00. На плажа беше много приятно, тъй като постоянно подухваше ветрец от морето.

На малкия много му хареса морето. С огромно удоволствие плуваше с пояса, а когато беше без него му беше още по-добре, тъй като на воля цапкаше с ръце и крака във водата. Елена също не можехме да я изкараме от водата.

Единият следобяд тъкмо бях сложила Павчо в количката, за да му дам следобедната закуска, когато го наобиколиха 3 малки рускинчета. Бяха малко по-малки от мего. И трите много красиви - русички и синеоки. Той започна много да им се радва и аз го свалих от количката, за да си поиграят. Той обаче, в момента в който слезе и фокусира морето, им обърна гръб и хукна към водата. Поне телефоните да им беше взел на девойките, а той...

Та мисълта ми беше за едното рускинче. Такава плувкиня беше, а нямаше и годинка. Направо не повярвах на очите си. Влизат майката и една друга жена и започват да си го подават. Адната пускаше детето на другата, като заставаха на около 5 метра една от друга. Това дете плуваше невероятно бързо. Очите ми останаха в него. И плуваше под вода. Другото, което правеше майката, беше да се гмурне под водата с детето на гърба си и стояха под вода около 15-20 секунди. Страхотна гледка бяха.

Хванахме и празника на града - на 17 юли. Имаше страхотна заря, беше пълно с яхти на кея. Не можах да им се нагледам. Обожавам яхтите, но за съжаление на този етап мога да им се радвам само отдалече.

Вчера си събрахме багажа, натоварихе го в колата и направихме един последен плаж до 18ч. На връщане пътуването беше ужасно. Имаше страшно големи колони по посока към София. И това продължи през целия път - до полунощ. Повече не мислиме да пътуваме в неделя. Беше ад.

Вече нямам търпение до края на август пак да ходиме за по-дълго. Починах си много добре и сега ми е мнооого гадно, че пак сме в София. Важното, обаче, е че се заредих страшно много на морето и усмивката не ми слиза от лицето  Grinning

# 40
  • Мнения: 96
Много са ни сладки юнчета. Според мен въпреки, че всички са се променили много, определно все още си имат от бебешките черти на личицата. Другото е, че всички дечицата са станали в пъти по-хубави, не са онези спящи, "намачкани" бебенца!

Gmarinova, пъпчиците може да са от претопляне, вкл. и от самата Т докато е бил топъл.
Полито, чуден разказ. Личи си, че сте си изкарали страхотно, а щом и на децата им понася, няма лошо да се "отговорни " родители, които са по цял ден на плаж с деца Peace
Нинанд, честито християнче!
Честито и /на патерици/ на всички с името Марина!

# 41
  • Мнения: 57
Поли, май от топлото ще са тези точици, като че ли миналото лято пак беше станал така  newsm78

Полито, браво на вас Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 924
Здравейте момичета!
Много отдавна не съм влизала при вас,
виждам за щастие повечето 'стари пушки' още сте си тук.
Приемате ли обратно блудни юнки кат мен Crazy
Благодарение на световната клюкарница фейсбук често разглеждам снимки на наборчетата,и тук да кажа-страхотни деца сме си родили!
По темата преди и след:
юни 2009

юли 2010


Поздрави от мен и порасналите Бо и Йо Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз да взема тук да честитя на Гамби рожденият ден! Да си здрава, обичана и щастлива Гамби! newsm51 newsm51 newsm51
Феникс, то много юнки четат без да пишат гледам... На мен ти покрай фермата все си ми под око  Wink

# 44
  • Мнения: 269
Честито на всички,който имаха повод за празнуване през изминалите дни! Hug
АЛИДЖАН на 3-дена.

АЛИДЖАН на 1-годинка.

Общи условия

Активация на акаунт