FarmVille - 29 тема

  • 36 327
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 937
Didranad -  благодаря за полезната информация, аз повече се дразня на пчелите които само се трупат в гифт бокса и не мога да ги махна от там, заради тая кралица е дано и на мен ми се падне някоя да ги махна от подаръците пък после ако щат да излитат.

А имали начини за набавяне на кеш..искам да си купя материал за да довърша японската къща, че ми седи недовършена а подаръци за нея няма май вече  Sad и се замислям да я продавам ако така ще ми седи недовършена грозна работа.

# 676
  • Мнения: 16
Ох,защо не мога да си вляза във фермата,отваря ми я и сига толкоз,просто не тръгва

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 102
Ох,защо не мога да си вляза във фермата,отваря ми я и сига толкоз,просто не тръгва


Аз я отварям, но страшно много забива в момента, а по принцип си ми върви идеално. Прави ми впечатление, че необходимите точки за ъпгрейд на фабриката вече се правят само от вдигане левъл на рецептите, а съм почти убедена, че в началото ставаше и с продажба на продукти newsm78

# 678
  • Мнения: 6
Някой имали работещ линк със материалите който са за китайския склад защото аз пробвах един,но не стана,а са ми останали само по 1 и от двата бамбука?
Моля някой ако има да пише.
Вие иматели проблем с кокошкарника.Снощи извадих 10 от старите кокошки с цел да сложа нови 10,но постоянно си стой 60/60 същото е и с коняшнята?

# 679
  • Мнения: 4 785
Вие иматели проблем с кокошкарника.Снощи извадих 10 от старите кокошки с цел да сложа нови 10,но постоянно си стой 60/60 същото е и с коняшнята?

Оле аз колко време си стоях така...оправя се само по следния начин - почвай да вадиш докато не намали бройката  Peace Аз извадих сигурно 40 кокошки и тогава почна да става 59-58-57 и т.н. Това стана, когато се загубиха много животни, после нещо върнаха и препълниха курниците и конюшнята. Вади...само така ще се оправи.

# 680
  • Мнения: 6
Трейси мн ти благодаря.За това не се бях сетила,но сега като сметнах излиза че имам над 70 кокошки извадих излишните и всичко се оправи.

# 681
  • Мнения: 16
Farmers, we've heard that some impatient bees have been buzzin' their way right out of your Hives early, so for the time being, bees will NOT be leaving Hives AT ALL! The FarmVille beekeeper is workin' on getting bees back to those who lost them, as well. Happy farming!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А това какво е ,че и на мен точно това ми се появява.Ужас не мога да вляза ,а ми остава малко време до изсъхванетои. Mr. Green

# 682
  • София
  • Мнения: 1 508
Това значи, че няма да ти избягат пчелите, няма нищо общо с влизането във фермата.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 323
Привет, фермерки  Simple Smile

Имам едно въпросче - случайно някъде да има инфо колко да се сади, за да даде бушел. Аз имам табелки на всичко, което садя за спа-то, ама на 200 засадени ми даде бушели, ама на 100 не..много тъпо. А искам да сея по 3 неща наведнъж...

И имам една много сладка катеричка от мистъри гифт Crazy

# 684
  • Мнения: 86
Това значи, че няма да ти избягат пчелите, няма нищо общо с влизането във фермата.

Аз пък го разбирам по друг начин : това с излитането е бъг и се опитват да го оправят Rolling Eyes

# 685
  • София
  • Мнения: 1 508
Предвидено е да излитат, обаче явно излитат даже тези, които са "нахранени", което вече е бъг.

# 686
  • Мнения: 267
Някой да има проблем с публикуването,излиза ми различно прозорче и ми пише влез във ФБ като цъкна и ми дава заявката ви не може да бъде обработена,опитайте пак  Tired,много тъпо,като гледам съседите ми публикуват на стената  newsm78,дано ми се оправи по-бързо,че сумаси бушели отидоха по дяволите  Crazy

# 687
  • Мнения: 16
Помагайте ,не мога да си вляза цял ден във фермата,зарежда се ,а не се отваря-вече е изсъхнала,но поне да я оправя наново Mr. Green

# 688
  • Мнения: 4 785
80 туби гориво ми се паднаха от яйца  Mr. Green Ама аз съм с над 950 туби вече  Crazy

maya1982 - нали имаш спрей за съживяване?

# 689
  • Мнения: 7 723
Помагайте ,не мога да си вляза цял ден във фермата,зарежда се ,а не се отваря-вече е изсъхнала,но поне да я оправя наново Mr. Green
Пробвай през друг браузер. Хрома най- добре работи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт