FarmVille - 29 тема

  • 36 265
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9
Пък аз да питам друго - като заменя FB кредити за FV кеш, тоя 1 долар(може и друга да е валутата) на който възлиза размяната, плаща ли се реално?

# 706
  • София
  • Мнения: 2 521
На някой случва ли му се следната простотия:
small can of fuel творено от мистъри гифт - лилавите кутии с питанките дето са фрий гифтабъл,
като дам юз да я усвоя и излиза че играта ми е извън синхрон и после в кутията липсват всичките
small can of fuel ако са били повече от едно!
Не че ми е зор за тая 1/5 гориво ама бива ли така ?.... Трудила съм се да изпращам, да получавам,
да отварям кутия и после - рестарт и нищо  Confused

# 707
  • София
  • Мнения: 4 899
Някой има ли проблем с публикациите? На основната ми ферма няма проблем, но на допълнителната постоянно ми излиза бял прозорец и до там.

Същото е при мен. От 6 публикации, успях да постна само 2, след което играта забиваше  Sad !

# 708
  • Мнения: 1
И мен ме влудява тази ферма.  smile3511
Имам 4 000 туби с гориво,но като почна да бера непрекъснато ми дава сейф #Cussing out

# 709
  • Мнения: 4 785
И аз не мога да публикувам и бая сейв даваше  Stop

# 710
  • Мнения: 267
при мен вече са наред публикациите  Peace
Хиляди благодарности,че ме светнахте да влизам с основната ферма през хрома   bouquet Hug както казваше един приятел - имало Видьов ден .... родих се ви казвам,няма такъв кеф,е , прибрах си всички китни къщурки да събират прах в склада,както и много други шаренийки,но без нито едно сейв засях,прекопах,оправих си спато,абе много съм хепи  smile3521,вече пак мога да сея култури за по няколко часа  Laughing

# 711
  • Мнения: 626
Пък аз да питам друго - като заменя FB кредити за FV кеш, тоя 1 долар(може и друга да е валутата) на който възлиза размяната, плаща ли се реално?

В какъв смисъл реално, ти не даваш нищо, а заменяш Фейсбук кредит за Фармвил кеш . Този Фейсбук кредит ти е подарък  Peace

# 712
  • Мнения: 10
Какъв е този ФБ кредит , който е подарък ?  Shocked

# 713
  • Мнения: 6
Трябват ми малко съседи за да мога да си разширя допълнителните ферми някой ако има желание да заповяда.
aleksandra23.12@abv.bg
elena23.12@abv.bg
ime2008@abv.bg
miglenachopakova@abv.bg

# 714
  • Мнения: 86
Разширих винарната най-сетне  Laughing
Номерът е постоянно да натискате, докато стане  Crazy

# 715
  • Мнения: 0
Izvinete molq vi nqkoi da mi kaje kak da si instaliram GU ? Izmu4ih se Sad

# 716
  • Мнения: 0
Stuck Out Tongue 6te sum vi mn blagodarna

# 717
  • Мнения: 626
Какъв е този ФБ кредит , който е подарък ?  Shocked

Като си влезеш във фермата погледни на страницата в горния десен ъгъл, там пише колко кредита имаш  Peace

Izvinete molq vi nqkoi da mi kaje kak da si instaliram GU ? Izmu4ih se Sad

За тул бара ли питаш , трябва да си с Мозила над 2 и натам следваш инструкциите . С други браузъри както и със стари версии на Мозила и с най-новата не става

# 718
  • UK
  • Мнения: 3 959
Скоро от една игра имаше линк, от който да си вземеш пет безплатни кредита. Аз си ги взех няколко пъти (с различни акаунти), но не знам дали още важи, иначе мога да дам линка.

# 719
  • Мнения: 0
Molq vii kajete mi kak da se spravq s Gamers United.. instalirah go i ni6to ne stava .. . smile3511 smile3514 Tired Face Tired Face

Общи условия

Активация на акаунт