FarmVille - 29 тема

  • 36 347
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Вече хич не ми се занимава с фермата. Влизам колкото да приема и изпратя подаръци, от време на време да посадя нещо и това е.

# 76
  • Мнения: 267
да ви питам на вас приема ли ви подаръците от новите колекции с каманите  newsm78,аз днес вече 4 - ри покани губя,праща ме във фермата
пс той май има проблем с приемането на всички подаръци или поне при мен е така  ooooh!

# 77
  • Мнения: 3 760
Инсталирах си бота на Леле-мале   bouquet Обаче не виждам да работи. Първо ми даваше грешка, ходих във форума на бота и оправих този проблем. Сега съм оставила една от помощните ферми за проба, но не забелязвам да бачка. Къде бъркам?
Иначе, поне като приемам покани за съседство през прозореца на бота всичко е наред (иначе от няколко дни не ми отчита приема на нито една покана).

Едит: давами да адна само някои съседи. С повечето пак не става  Confused
А проклетият бот непрекъснато пише-ексчейндж, нафинг ту ду. Пък има да се жъне, оре, да се обират животни...

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 16:45 от Мъни

# 78
  • Мнения: 129
относно бота за фермата и на мен не ми работи от вчера подаръци също н мога д априемам.снощи късно разбрах че е на мн хора е така а и като влезеш във фермата най отгоре изписва нещо на жълт фон (We are aware of issues with loading FarmVille and are actively working to resolve them).явно за това не става.

# 79
  • Мнения: 86
Малко офф 
Овчарче Честит рожден ден, да си жива и здрава  newsm51

И от мен честит рожден ден   bouquet

# 80
# 81
  • Мнения: 364
Овчарчето калитко,Честит рожден ден!!!

# 82
  • Мнения: 17
Честит рожден ден и от мен!   bouquet

# 83
  • Мнения: 520
Някой има ли Swiss cable car?Интересува ме дали лифта се движи?!Колебая се между него и Алпите.

Честит рожден ден,Овчарче!  party006

# 84
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Овчарче, честит рожден ден и от мен!   bouquet Hug

Аз днес си взех 200 кеш  Party Party Party, играта е валидна до 31 декември, само един вид кодове вече не са валидни. Най-хубавото беше, че няма значение какви кодове ще се вкарат, аз накрая вкарах 2 за мафията и ми ги отчете, че и неща от мафията ми отключи и подаръци даде...  Joy голям кеф.


Някой пробвал ли е скоро номера с леопардите дали още става? Искам да си взема бялото пони  Blush

# 85
  • Мнения: 520
Овчарче, честит рожден ден и от мен!   bouquet Hug

Аз днес си взех 200 кеш  Party Party Party, играта е валидна до 31 декември, само един вид кодове вече не са валидни. Най-хубавото беше, че няма значение какви кодове ще се вкарат, аз накрая вкарах 2 за мафията и ми ги отчете, че и неща от мафията ми отключи и подаръци даде...  Joy голям кеф.


Някой пробвал ли е скоро номера с леопардите дали още става? Искам да си взема бялото пони  Blush

От къде се вземат кодовете?А бялото пони?

# 86
  • СОФИЯ
  • Мнения: 23
Честит рожден ден,Овчарче ! ох да се оплача  ooooh! садих садих но няма пчела майка помощ моля как да я намеря  Praynig

# 87
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Честит рожден ден,Овчарче ! ох да се оплача  ooooh! садих садих но няма пчела майка помощ моля как да я намеря  Praynig
Търпение, ще я намериш.  Wink И аз вчера се оплаках тук, и днес - от едно обиране хванах 3 пчели майки. Сега си имам две резерви  Laughing

# 88
  • Мнения: 0
Овчарче, честит рожден ден и от мен!   bouquet Hug

Аз днес си взех 200 кеш  Party Party Party, играта е валидна до 31 декември, само един вид кодове вече не са валидни. Най-хубавото беше, че няма значение какви кодове ще се вкарат, аз накрая вкарах 2 за мафията и ми ги отчете, че и неща от мафията ми отключи и подаръци даде...  Joy голям кеф.


Някой пробвал ли е скоро номера с леопардите дали още става? Искам да си взема бялото пони  Blush

Как си взела 200 кеш?! Искам и аз  baby_neutral

# 89
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
За 200-та кеш пише на 1 страница, последния въпрос-отговор.  Peace А бялото пони е само за тези с айфоун-ите, но имаше една врътка преди време, не знам дали още става, затова питам.

Общи условия

Активация на акаунт