Помогнете и на мен в избора на име!

  • 5 661
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 002
От всички тези бих избрала Траян.
Харесват ми също и Юлиан, и Самуил, и Ясен.
Тия с к-тата са ужасни, извинявай  Blush

# 16
  • Временно
  • Мнения: 788
Гласувах за Юлиан и Ясен,но и Самуил ми харесва.
Красимир не е лошо също.
Иначе моите фаворити за мъжки имена са Никола(което между другото също е интернационално) и Павел. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 44 280
Ясен и Юлиан

# 18
  • Мнения: 8
Юлиан е най - хубаво!Гласувах за него и за Самуил (а в държавата, в която живеете Самуил Самюъл ли ще бъде?  Rolling Eyes ).От предложените от таткото Красимир ми звучи най - добре.  Simple Smile Казимир за пръв път го чувам и не ми харесва, грубо е!  Crazy

# 19
  • Мнения: 5 776
Твърдо против първите три,мъжка му работа  Laughing
Останалите са много хубави,но фаворит ми е Самуил

# 20
  • Мнения: 322
Гласувах за Юлиан/но няма ли да е Джулиан newsm78/,иначе за останалите ooooh!/а и Карин е женско име/

# 21
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Траян и Ясен от изброените.

# 22
  • Мнения: 4 555
Гласувах за Юлиан/но няма ли да е Джулиан newsm78/
Зависи, не е сигурно, че са в англоговоряща държава. Има много различни начини за произнасяне.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Гласувах за моето любимо мъжко име: Ясен

# 24
  • Мнения: 1 888
Юлиян като че ли е най-подходящо , щом като живеете в чужбина, а не знаете дали няма да се върнете. За детето е по-добре , ако името му е разбираемо за страната ,където живеете.
Ясен ми харесва също , въпреки че не бих си кръстила детето така ( и пред мен стои също проблема за мъжко име  ooooh! , май трябва също да си пусна темичка Simple Smile ) При вас не се знае, дали на съответния език няма да има някоя негативна или смешна асоциция. Давам пример с моя зет, който се казва Камен и живее в Германия. По принцип носи хубаво българско име, но като се представи на някой немец, почти всеки мисли, че се казва Кармен. Нали "р"-то почти не се произнася и само трябва да се обяснява, че не е кръстен с женско име.

Карин е 100% женско име. Откъде ли му е хрумнало на мъжа ти , не знам, но не го причинявайте на горкото дете.
А Казимир ми звучи грубо и ми навява асоциация с казарма.


# 25
  • Мнения: 3 675
На мен най-много ми допадат Юлиян и Ясен.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Траян и Ясен Peace
Успех Hug

# 27
  • Мнения: 3
Гласувах за Траян и Ясен. Траян е императорско и величествено. Ясен ми е фаворит за всички времена, също и Явор  Mr. Green Красимир е типично славянско, според мен, а Казимир.... не че не познавам човек с такова име, ама същият е пълен отврат.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 16
Аз гласувах за Красимир и Ясен,но второто име ми харесва повече.

# 29
  • Мнения: X
Здрасти, и аз харесвам  Ясен и Юлиан Simple Smile А защо не и Раян?

Общи условия

Активация на акаунт