Хапчета за отслабване SAG 8

  • 63 263
  • 215
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 278
Светулче, и аз се побърках от безсъние първия ден. Тогава пих 1 хапче сутринта и едно към 16ч. Сега ги пия от време на време и то само по 1 сутрин. Убиват ми апетита и мисля да ги пия от време на време!

# 196
  • Мнения: 56
Имам излишни 25бр САГ8, ако някой се интересува на лични Peace

И аз има излишни. От Бургас съм.

# 197
  • Мнения: 65
Момичета,никой ли вече не ги пие?
Не споделяте как вървят нещата. Rolling Eyes

# 198
  • Мнения: 7 745

пия ги, дават тонус, намалят апетита,
ама не съм отслабнала  Flutter

# 199
  • Мнения: 19
тези дни мисля и аз да си ги взема САГ 8
видях че ги има и по аптеките,храня се от скоро по "ЗОНАТА" и дано има по бърз ефект с хапчетата  Blush

# 200
  • Мнения: 65
Аз мисля скоро да си ги взимам,но видях,че нещо е замлъкнала темата.

# 201
  • Мнения: 0
Zdraveite! I az ot vchera piq hapchetata i mislq 4e zasega sa nai-dobrite koito sam probvala.Pri men nqma nikakvi stranichni efekti. Piq gi ot vchera sutrinta,sno6ti se priteglih i bqh 60,9kg.,a dnes na obqd 59,650. No az poprincip sam pila i dr. hapcheta za otslabvane i sam pravila mn dieti  t.e. organizma mi e sviknal i moje na tova da se daljat dobrite rezultati ot hapchetata. A za tezi,koito ne iskat da piqt hapcheta preporachvam tochkova dieta

# 202
  • Мнения: 0
A i oshte neshto zaedno s priema na hapchetata gledam da spazvam i tochkovata dieta. Ako si mislite.che kato piete  hapcheta moje da qdete kolkoto i kakvoto si iskate ne e taka

# 203
  • София,
  • Мнения: 4 267
Zdraveite! I az ot vchera piq hapchetata i mislq 4e zasega sa nai-dobrite koito sam probvala.Pri men nqma nikakvi stranichni efekti. Piq gi ot vchera sutrinta,sno6ti se priteglih i bqh 60,9kg.,a dnes na obqd 59,650. No az poprincip sam pila i dr. hapcheta za otslabvane i sam pravila mn dieti  t.e. organizma mi e sviknal i moje na tova da se daljat dobrite rezultati ot hapchetata. A za tezi,koito ne iskat da piqt hapcheta preporachvam tochkova dieta
И как разбра като ги пиеш от вчера че нямат никави старнични ефекти и че са най добрите Joy.
Оставете тия боклуци и се замислете сериозно как се храните, препоръчвам здравословно разделно хранене, приемане на повече сурови плодове и зеленчуци и ще получите резултат без странични ефекти! Peace

# 204
  • Мнения: 0
[И как разбра като ги пиеш от вчера че нямат никави старнични ефекти и че са най добрите Joy.
Оставете тия боклуци и се замислете сериозно как се храните, препоръчвам здравословно разделно хранене, приемане на повече сурови плодове и зеленчуци и ще получите резултат без странични ефекти! Peace]
[/quote]

 Tochno za tova napisah,4e sam pila i dr. hapcheta i imam nqkakav opit(ne e trudno da se dosetish) Laughing Pri vsi4ki hapcheta, koito sam pila, stranichnite im deistviq se oseshtat oshte ot parviq den(gadene,otpadnalost, presahvane na ustata i t.n), a pri tezi nqma nishto podobno(pone pri men).I napisah 4e sa nai-dobrite,koito sam probvala, a ne 4e sa po-dobri ot vsi4ki ostanali. Tuk vlizame, za da obmenqme opit, a ne za da se pravim na ostroumni i da kritikuvame drugite.

# 205
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен момичета! Аз също започнах да пия от тези хапчета, днес ми е втори ден. Омръзнало ми е години наред да се съобразявам с всичко, което трябва да поема като храна и не съм мръднала нито грам надолу. Спортувам активно, всеки ден без неделя и отново никакъв ефект. Факт е, че тялото ми е силно, но не мога да отслабна  Cry. Дълго време съм закусвала само плодове, обяда ми е без хляб и избягвам въглехидратите, вечер карам на салати и нищо... Надявам се тези хапчета да ми помогнат поне малко. Искам да отслабна от 5-10 кг. Но, не мисля, че ако гладувам, това ще е правилният вариант за  постигането на успех, защото дори и да има такъв успех ще е кратък и след това ще си върна килограмите двойно. Ако постигна добри резултати ще ви пиша. Пожелавам успех на всички, които пият САГ8. 

# 206
  • Мнения: 3 118
Някой да е чувал нещо за форслийн, съдържа същата съставка от SAG 8 - форсколин.

Отзиви от приемащите SAG 8 няма ли? Виждам доста време е минало от последната публикация на започващите да го приемат.

# 207
  • Мнения: 1 095
Някой да е чувал нещо за форслийн, съдържа същата съставка от SAG 8 - форсколин.

Отзиви от приемащите SAG 8 няма ли? Виждам доста време е минало от последната публикация на започващите да го приемат.

Ето тук можеш да питаш фармацевт
http://www.aspirinbg.com/index.php

много е точна, на мен много е помогнала с инфо  Peace

# 208
  • Мнения: 7 745

SAG 8 подтиска апетита и дава страшен тонус
не че се отслабва точно от него, но много помага на диетата  Peace

сега си довършвам това http://www.elancyl.bg/global-sulhouette.php
без резултат, за съжаление и пак ще си взема от sag

*Tea* при теб как беше elancyl-a

# 209
  • Мнения: 1 095

SAG 8 подтиска апетита и дава страшен тонус
не че се отслабва точно от него, но много помага на диетата  Peace

сега си довършвам това http://www.elancyl.bg/global-sulhouette.php
без резултат, за съжаление и пак ще си взема от sag

*Tea* при теб как беше elancyl-a

За съжаление и при мен без резултат.... А имам още 1 кутия и се чудя дали да го пия Sad

Общи условия

Активация на акаунт