Спрей за разресване на коса

  • 10 923
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
И при суха има ефект  Peace
Аз съм с много къдрава и дълга коса и съм се пръскала със спрея на детето - става  Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Ние също в момента имаме този на Shauma. Върши работа, но косата на дъщеря ми не е къдрава. Като по-малка беше с къдрава коса и тогава имахме един на *Disney*, за съжаление не помня точното име..... В пъти по-добър от този на Шаума.  Peace

# 17
  • Мнения: 17 414

...Аз съм с много къдрава и дълга коса и съм се пръскала със спрея на детето - става  Laughing

Ако го изпръскам целия, може и да успея да си среша косата. И за детето не бих казала, че е ефективен, а косата й не мога да причисля към къдравите.

# 18
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мдааа. Купих го и аз. Изпробвах го и на мокра, и на суха коса. Не е идеално лош.  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 23 128
Момичета, този спрей дали е приложим за малки деца - двегодишни? Дъщеря ми е с много къдрава коса и е невъзможно да я сресвам. Единствено след къпане с много рев успявам да я среша, а през другото време си ходи рошава.

# 20
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Момичета, този спрей дали е приложим за малки деца - двегодишни?

Моята дъщеря е на 2,5 години. Прилагам й го, както стана ясно.

# 21
  • София
  • Мнения: 23 128
٠•● Dega ●•٠, ще пробваме, па дано има ефект, че проблемът все повече се задълбочава  Mr. Green (косата й, както е видно от снимките в подписа ми, е до раменете й, но реално е три пръста над кръста в изправено състояние).

# 22
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ей такава коса реша аз:  Simple Smile


# 23
  • София
  • Мнения: 23 128
٠•● Dega ●•٠, косата е разкошна  Heart Eyes
Всъщност няма защо да се оплаквам от нещо, за което съм си мечтаела - къдрокосо момиченце.
А спреят го купувам задължително!

# 24
  • Мнения: 4 310
 Dega, tonkabonka, девойките са ви разкошни! Heart Eyes
Аз започнах да слагам от моята маска за коса само на върховете на косата на малката, като я къпя. Много се радва, че е голяма и ползва от на мама нещата. Обаче ми се струва, че после като отмия и изсуша, косата е по-права.
Със спрея има ли го този ефект на изправяне на къдриците?
При моето момиченце косата е чуплива, не къдрава от основата.

# 25
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
*vera, имаше кратък период, в който й слагах балсам - не ми харесваше ефекта върху косата.
В шампоана, който ползвам (пак на Шаума, същия като въпросният спрей, с ягодовия аромат) има и балсам, така че се задоволявам само с него.
А по отношение на спрея и изправянето - когато я напръсках върху суха коса, тя стана много мека. Изправяне нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт