Евтините неща, от които сме доволни - 7

  • 132 544
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 222
Здравейте, днес си взех крем за лице на Евелин - Бюти дерм 30 + за около 6,50 - много е хубав, попива страхотно, не мазнее, даже пише че може да се ползва като основа за грим  Peace много добра покупка, като се има предвид че щях да се бръкна с 25 лв за крем на БИодерма  Laughing

# 16
  • Мнения: 17
ЛИЛИНЦЕ,аз имах същия проблем с кожата на лицето,но откакто открих АНТИАКНЕ ГЕЛ на БИЛЕ за проблемна и склонна да образува пъпки кожа,нямам такъв проблем.Матира страшно добре.От серията има и такъв тоник,но него не съм го ползвала,но мисля да си го взема.Гела е някъде около4-5лв

Странно е, обаче аз пъпки нямам и никога не съм имала /само една две преди цикъл Blush/ дали е подходящ в такъв случай този гел? newsm78
  Мм,незнам  newsm78

# 17
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 293
поздравления за новата тема

и да кажа за пъпките. Така са ме налегнали, че бях и на дерматолог - изписа ми Имекс (кремче за мазане с тетрациклин)

# 18
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте, днес си взех крем за лице на Евелин - Бюти дерм 30 + за около 6,50 - много е хубав, попива страхотно, не мазнее, даже пише че може да се ползва като основа за грим  Peace много добра покупка, като се има предвид че щях да се бръкна с 25 лв за крем на БИодерма  Laughing

Аз съм хварлила око на този http://www.framar.bg/%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD-q10%2B … -pid30003318.html ,позлвам околоочния от същата серия и съм доволна.
Ти него ли ползваш?

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
Много съм доволна от супер овлажняващият крем на Регал с козе мляко. Струва 3.60лв. Пише, че е за суха кожа, моята е смесена с тенденция към мазна, но крема попива супер, изобщо не е мазен и след употребата му кожата става особено гладка. Само не знам защо са я сложили тази смешна коза на опаковката Simple Smile не можаха ли да намерят по-готина снимка Simple Smile

# 20
  • Мнения: 399
  bouquet Поздравления за темата
На кашето жена му за Себа меда и аз ще се огледам. Преди съм ползвала и аз различни гелове, но от 1-2год съм на Лактацид и съм доволна от него, но   щом казваш, че с другия е още по-добре мисля да пробвам

# 21
  • София
  • Мнения: 1 809
цоп и аз тука Simple Smile благодарности за новата тема.
някой в предната тема ме пита какви ампули,та Ревалид са ампулите за косата.А сребърната вода я ползвам за други неща в козметиката Simple Smile
Не съм си купувала нова козметика,освен че смених Лактацида с Себа Мед и съм очарована.Вярно че е на двойна цена,аз го взех за 12 и нещо,обаче медицинската козметика си е медицинска.Просто има разлика от земята до небето,като се има предвид че от Лактацида бях много доволна.
на кашето жена му,аз не съм ползвала лактацид,но в момента ползвам новия на билка.искам следваащия да е на себа мед така че много ме интересува каква точно е разликата която си забелязала.всми по-траен аромат или е без аромат??чувствамш се по-освежена и чиста?? newsm78
мерси  bouquet
ами разлика намирам в сухотата след измиването.Ползвала съм Нивеа,Лактацид,Вагисан,Детергенте интимо на Генера(или там квото беше),Кеърфри и май още някои дето пропускам.Всичките са с различно ПХ и явно там е разковничето.На всичките е по ниска от 5.5,обаче на някой е 5 а на себа меда е 3,8,доста по ниско от останалите.Като се измия не ми е сухо и просто ми е свежо през целия ден.Много е икономичен гела и си се пени хубаво и хубаво мирише.И с другите ми беше свежо,ама на мене сякаш ми пресушаваха кожата,което аз не усещах до момента в който не пробвах себа меда и не видях разликата.Има и още един медицински Флоражин,ама не мога да го открия и него да пробвам.Вагисана също е медицински,обаче на мене не ми хареса и ме щипеше от него,за цената си от 20лв според мене беше ужасен.
А аз ползвам само Флоражин, откакто го открих  Heart Eyes За мен Лактацид беше даже ужасен. Като говорих с аптекарката, от която си купувам Флоражин ми каза, че е много странно, но от Лактацид има страшно недоволни клиентки (явно и аз съм от тях). Не съм забелязала да се намира трудно Флоражина, аз досега не съм имала проблем, даже в много аптеки предлагат да ти го поръчат.
Много съм доволна и от разтвора за промивки, който е в малките дози, много е удобно. Мисля че в кутията бяха 5 или 6 шишенца.
Но не мисля че Флоражин е точно за тази тема, защото не е от евтините  Laughing (горе долу като Себа мед)

# 22
  • Мнения: 77
meggle и аз миналата седмица гледах и му се чудех на флоражина точно заради удобните опаковки за промивки а и гелчето.наистина не са за тази тема защото не са от евтините неща.
много се чудя него ли да взема? newsm78
аз досега съм ползвала само на билка така че нямам много база за сравнение.

# 23
  • Мнения: 1 516
Такааааа този крем Имекс ме заинтригува. Раменете ми са се покрили със ситни пъпчици - не мога да го понасям  Sad  а ме чака моренце. мисля да го пробвам. Също и гелът на Биле ме заинтругува - ще го потърся. Къде мога да намеря тази серия?!

За кремове с маслини има в аптеките една марка Д'Олива. Не е от най-евтините , но съм чувала хубави неща... Не съм я ползвала лично обаче!

# 24
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 293
Такааааа този крем Имекс ме заинтригува.


http://www.framar.bg/%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D1%83%D0%BD … -pid30000491.html
крем е грубо казано, представлява малко кремче - 5г,  но се третират само пъпките и е икономичен

# 25
  • Мнения: 1 516
Да и аз го намерих този линк. Даже като попрочетах тук таме и разбрах ,че има и сапун. Може би ще взема и него. Някой , който го е ползвал може ли да каже дали се справя и с червените петънца, които остават, след като пъпките вече поизчезнат?

# 26
  • Мнения: 222
Аз съм хварлила око на този http://www.framar.bg/%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD-q10%2B … -pid30003318.html ,позлвам околоочния от същата серия и съм доволна.
Ти него ли ползваш?
smile3521
околоочен ползвам на Биодерма - страхотен е, но и скъпичък....все пак за очите гледам нещо качествено  Peace
иначе този крем на Евелин е сууууупер, мисля да си взема и нощния

# 27
  • Мнения: 1 516
Един глас и от мен за този крем . Купих си го в комплект с околоочния . доволна съм от от двата, супер за за лятото , защоеот имат и слънцезащитен фактор. SPF 6 за крема за лице и SPF 15 за околоочния...

# 28
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз съм хварлила око на този http://www.framar.bg/%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD-q10%2B … -pid30003318.html ,позлвам околоочния от същата серия и съм доволна.
Ти него ли ползваш?
smile3521
околоочен ползвам на Биодерма - страхотен е, но и скъпичък....все пак за очите гледам нещо качествено  Peace
иначе този крем на Евелин е сууууупер, мисля да си взема и нощния

Нави ме  Laughing при първа възможност ще си взема и дневния и нощния Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 560
околоочен ползвам на Биодерма - страхотен е, но и скъпичък....все пак за очите гледам нещо качествено  Peace
От кой точно си доволна, понеже видях, че сме в една възрастова група? Wink

Общи условия

Активация на акаунт