На сватбата ви да е поканена жена, която е имала авантюра с мъжа ви ?

  • 17 059
  • 483
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Колкото по-скоро се научиш да НЕ съдиш за другите хора само и единствено на база собствения си опит и преживявания, толкова по-добре за теб. Това, че ти нямаш такъв приятел, не значи, че в тази връзка задължително има нещо осъдително. Напротив, това е много по-сигурен вариант - хората са опитали, не се е получило, и са останали приятели. Сексуалното напрежение е снето, няма го, останало е само човешкото отношение. Била съм на няколко сватби на мои бивши гаджета, превърнали се после в добри приятели. Самият факт, че някой отива на такава сватба, означава, че е с чиста съвест и открито сърце.
Човек трябва да е супер катил и гадняр, а също и страхотен мазохист, за да отиде на сватбата на някой, към когото не е безразличен. Ти си прецени дали случая е такъв.

# 16
  • Мнения: 236
Наистина както беше казал някой по-горе те тресе безпочвена ревност ! Според мен  всичко се случва в главата ти и не е нужно да се вкарваш излишно във филми.

# 17
  • Мнения: 426
Аз не бих имала никакъв проблем да дойде момиче, с което мъжът ми е бил преди да ме срещне. Не съм ревнива по принцип, не ми е проблем. Но ти си заеш как са ви нещата и как ти би се чувствала. Peace

# 18
  • Мнения: 2 161
Не,такава жена не е била поканена,по простата причина,че канехме само близки хора.А все пак еднократния секс не заслужава скъп куверт.Но аз поканих бившата приятелка на мъжа ми,с която са имали дълга,напоителна връзка.Лично й изпратих поканата,като собственоръчно написах няколко мили думи,но тя не дойде.Което за мен беше обидно.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз не бих имала никакъв проблем да дойде момиче, с което мъжът ми е бил преди да ме срещне. Не съм ревнива по принцип, не ми е проблем. Но ти си заеш как са ви нещата и как ти би се чувствала. Peace

Работата е, че не се чувствам добре така. Ако стане на "моето", любимият ми човек ще изпитва дискомфорт, а това значи, че пак няма да ми е добре. И в двата случая кофти. 
А може ли мъж като е спал с жена, да не си я представя без дрехи ?
Не ме е страх от сегашните им отношения, но вижте: когато си имал връзка с някого, но сте се разделили, макар и с добри отношения, все пак има една празнина, пропаст, разочарование.
А когато ви свързва само хубавото и нямате повод да се скарате, понеже нищо не делите, това не би ли моглод а стане "вратичка" като някой път с мъжа ми се скараме например ? Ние досега не сме имали дрязги, но в семейния живот има ли гаранция и идеални взаимоотношения по всяко време? "Чистата" приятелска обич между двамата не може ли да бъде по-съблазнителна в един момент, когато се изострят битовизмите в семейството. Говоря не за близко бъдеще, по принцип.

# 20
  • Мнения: 884
Е по принцип тези проблеми ще те вълнуват дори ако въпросното момиче не дойде на сватбата-те ще продължават да се виждат. Та в този смисъл-нали знаеш-дръж враговете си близо, приятелите-далеч.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 284
Аз явно съм злобарата на отбора, но такава жена не би имала място на моята сватба.
Явно не съм достатъчно ларж и широко скроена, но не ми и пука особено, такава съм си Simple Smile

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Е по принцип тези проблеми ще те вълнуват дори ако въпросното момиче не дойде на сватбата-те ще продължават да се виждат. Та в този смисъл-нали знаеш-дръж враговете си близо, приятелите-далеч.
Е това е интересното, аз не му преча да се виждат, като искат- нека,  първо не е често, второ- ми казва винаги и не толкова ме засяга. Но за особен момент, личен празник като сватбата ? Не ме ли засяга, и то доста ?

# 23
  • Мнения: 884
Исках да кажа, че е по-добре да я държиш "под око", колкото и неприятно да ти е...

# 24
  • Мнения: X
Светла - щом те притеснява - не я кани. Кога ако не на собствената си сватба ще избираш с кой, къде и кога ще ти е комфортно. Само това оставаше...да я мислиш.... Това е твоя ден. Аз не бих я канила на сватбата -  после след сватбите бих се извинила с нещо, ще я поканя на гости задължително с приятеля й и ще сготвя нещо помирително  Laughing

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Светла - щом те притеснява - не я кани. Кога ако не на собствената си сватба ще избираш с кой, къде и кога ще ти е комфортно.

А, точно така го чувствам аз. Но важи и за мъжа ми, той също иска да сватбата си да е обграден с най-близките си приятели.
А сватбата е обща Simple Smile Все някой трябва да е прецакан, и то заради мен, която съм се появила по-късно в живота му, осъзнавам това и ми е гузно и болно. Ама пусто гадно чувство !

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не, не бих поканила,от моя страна подобен екземпляр,нямам навика да се изчуквам с приятелите си.
Изобщо не робувам на хорското мнение,но факта,че той или аз сме имали интимна връзка с някой(някоя),не го прави обикновен приятел в последствие....,нека не бъркаме безкористното приятелство с бивши сексуални обекти,да не говорим за бивши с които сме имали връзка.

# 27
  • Мнения: 9 814
На сватбата ми имаше мое бившо гадже  и бившо на съпруга ми.
Били сме с тези хора преди да се съберем, какъв е проблемът?
Освен страхът да не кръшне с нея?

# 28
  • Мнения: 884

Цитат
Светла - щом те притеснява - не я кани. Кога ако не на собствената си сватба ще избираш с кой, къде и кога ще ти е комфортно. Само това оставаше...да я мислиш.... Това е твоя ден. Аз не бих я канила на сватбата -  после след сватбите бих се извинила с нещо, ще я поканя на гости задължително с приятеля й и ще сготвя нещо помирително  Laughing

Честно казано, тази идея ми допадна много  bouquet.

# 29
  • Мнения: 31
Самият факт, че някой отива на такава сватба, означава, че е с чиста съвест и открито сърце.
Човек трябва да е супер катил и гадняр, а също и страхотен мазохист, за да отиде на сватбата на някой, към когото не е безразличен. Ти си прецени дали случая е такъв.
Тук имам лекото усещане, че се бърка сексуалното влечение с чувствата. Не винаги наличието на едното е гаранция за другото. Можеш съвсем спокойно да желаеш някого, бидейки безразличен към останалото.

Общи условия

Активация на акаунт