Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 33

  • 27 035
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 157
Ринка, много сложна задача май й постави!  Rolling Eyes Или поне на мен ми е много трудна, па Ети може и да се справи, знам ли?

# 616
  • Мнения: 10 240


Ринка, много сложна задача май й постави!  Rolling Eyes Или поне на мен ми е много трудна, па Ети може и да се справи, знам ли?

Ами трудна е задачата, но ние ще и помогнем със сценария. Пък да го пратим на екипа да им помогнем малко....

Ето например едно начало:

# 617
  • Мнения: 2 157
Това клипче може да сте го пускали, но за мен е ново  Laughing

http://www.dailymotion.com/video/xe37kd_hasret-murat-diyar-y-ayk … tfilms#from=embed

Ринка, на Айфеловата кула сигурно са репетирали този танц отново! И още нещо може да са репетирали  Joy Joy Joy

# 618
  • Мнения: 10 240
Уси, каквото искат да репетират! Дали сме им пълна свобода! smile3521
Защото очакваме много много  txtloves txtloves txtloves през новия сезон!

# 619
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Голям лаф сте заформили през нощта.И защото имам мнение по въпроса макар и по-късно ще си го напиша.
Колко от екранните двойки  в световен мащаб включвам и Холивуд след един романтичен филм започват връзка
или създават семейство? Някъде бях прочела че около 65-70 %.Друг въпрос е колко са продължили във времето .
Ами всички преживяват любовната история която снимат защото влагат  чувства.
Помните ли едно от последните писания на пресата за 16 епизод на ПС.Журналистите  писаха за особеното  сближаване на Туба и Джансел в епизода и задаваха риторичния въпрос може ли любовта която е на екрана да се пренесе  в реалния живот.Според мен Туба е жадна за истинска любов,поради  липса на  такава в реалния живот   и затова  я преживява на екрана .Дали от приказка  ще се превърне в действителност  много ще зависи и от партньорът и т.с.Джансел.Аз вярвам в приятелството ,но когато една хубава жена и един хубав мъж обясняват всяка своя стъпка с приятеллство започвам да се съмнявам особено що се отнася до Турция.
Опитвам се да бъда безпристрастна  въпреки че си имам предпочитания.

# 620
  • Мнения: 0
Радвам се че ви харесва клипчето  newsm51 .
Моментите на Мурат и Хасрет са много и толкова хубави, една малка част от тях можах да побера в този клип.
Цитат на: zmiyata777 link=topic=512267.msg15823102#msg15823102 date=12799640

[color=blue
А клипчето на Ети е прекрасно- пълна ретроспекция на чувствата между нашите любимци!
Сега обаче Ети да ни направи  още едно- как ще продължат оттук нататък и ние ще си го обсъждаме на воля!
Съгласна съм за клипчето ако ти направиш предстоящите моменти ,защото няма от къде да взема кадри а твойте колажчета са супер  smile3521

# 621
# 622
  • Мнения: 2 157
Здравейте и от мен.
Аз вярвам в приятелството ,но когато една хубава жена и един хубав мъж обясняват всяка своя стъпка с приятеллство започвам да се съмнявам особено що се отнася до Турция.
Опитвам се да бъда безпристрастна  въпреки че си имам предпочитания.

То и аз се опитвам, ама нещо не ми се получава!  ooooh!
Те тия сценаристи такива сцени им спретнаха, че как да не ги възприемам като двойка и в живота. То погледи, то докосвания, па колко нежност видяхме! Ей, големи професионалисти са тези артисти, ако в живота си нямат никакви допирни точки! Rolling Eyes

# 623
  • Мнения: 10 240


Окей! Ще ги направим престоящите моменти! smile3521 smile3521 smile3521
Така ще се развихрим, че.....  newsm44 newsm44 newsm44


# 624
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.
Аз вярвам в приятелството ,но когато една хубава жена и един хубав мъж обясняват всяка своя стъпка с приятеллство започвам да се съмнявам особено що се отнася до Турция.
Опитвам се да бъда безпристрастна  въпреки че си имам предпочитания.

То и аз се опитвам, ама нещо не ми се получава!  ooooh!
Те тия сценаристи такива сцени им спретнаха, че как да не ги възприемам като двойка и в живота. То погледи, то докосвания, па колко нежност видяхме! Ей, големи професионалисти са тези артисти, ако в живота си нямат никакви допирни точки! Rolling Eyes

Мислим скоро шЪ кръстосате шпаги с девойките от една друга тема Joy Joy Joy
Трябва ли ви секундант? hahaha hahaha Поохладете страстите с някое

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 13:25 от nioba

# 625
  • Мнения: 10 240
Ниобче, няма де се стига до кръстосване на шпаги! той другия Мурат/ не оджата/ си изтърва шанса! Сега да видим как ще се развият нещата с този Мурат. Другият Мурат ще участва в живота на нашето момиче само като малкото име на учителя и и фамилията на продуцента и! 

# 626
  • Мнения: 2 157
Здравейте и от мен.
Аз вярвам в приятелството ,но когато една хубава жена и един хубав мъж обясняват всяка своя стъпка с приятеллство започвам да се съмнявам особено що се отнася до Турция.
Опитвам се да бъда безпристрастна  въпреки че си имам предпочитания.

То и аз се опитвам, ама нещо не ми се получава!  ooooh!
Те тия сценаристи такива сцени им спретнаха, че как да не ги възприемам като двойка и в живота. То погледи, то докосвания, па колко нежност видяхме! Ей, големи професионалисти са тези артисти, ако в живота си нямат никакви допирни точки! Rolling Eyes

Мислим скоро шЪ кръстосате шпаги с девойките от една друга тема Joy Joy Joy
Трябва ли ви секундант? hahaha hahaha


То времето ще покаже! Няма смисъл да се хабим с дуели, поне аз не участвам в такива щуротии.
Аз коментирам, това което са видели моите очи. Другите очи друго виждат!  hahaha

# 627
  • Мнения: 0
Ниобче, няма де се стига до кръстосване на шпаги! той другия Мурат/ не оджата/ си изтърва шанса! Сега да видим как ще се развият нещата с този Мурат. Другият Мурат ще участва в живота на нашето момиче само като малкото име на учителя и и фамилията на продуцента и! 

Да не забравяме само , че и продуцента и учителя са влюбени в нея hahaha hahaha - това означава , че оня балък и с името , и с фамилията (утре може даже и с презимето Joy ) е влюбен в нея , ама "Чужди устни ме целуват , но това не е любов..."! Joy Joy Joy

# 628
  • София
  • Мнения: 1
Да не забравяме само , че и продуцента и учителя са влюбени в нея hahaha hahaha - това означава , че оня балък и с името , и с фамилията (утре може даже и с презимето Joy ) е влюбен в нея , ама "Чужди устни ме целуват , но това не е любов..."! Joy Joy Joy
Joy Joy JoyЕеее! Няма такава логика! hahaha hahahaПризнавам Stop

# 629
  • Мнения: 0
Ха дано логиката да ми е вярна , та когато оджата и 'Асрет се съберат в живота да може оня и в буквалния , и в преносния смисъл на духа супата! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт