Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 33

• 27 042
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • София
Ринка тази снимка нова ли е

# 661
Да, Ниобка, ето какво излезе за храната!   hahaha hahaha hahaha
Хубави си натъкмяваме каквото си искаме! А Гугъл ни обърква тотално......

Снимката не зная дали е нова, но е пусната вчера в един от сайтовете!  newsm78 newsm78 Много е лъчезарна Туба!  Peace Peace Peace

И това явно е някакъв коментар към инфото:  newsm78

Have you had a busy season. Where did you choose to relax?

Yes, we had a busy season.The holiday for me, I think I chose local places.
Cansel elcin: a part in Paris, & part in Çeşme (coastal town near Izmir Turkey).

The correction of this part according to Miss Masa the admin of Tuba Büyüküstün & Cansel Elçin face book page

Si, commenturi:
so cansel was in Paris and another placed and as usual Tuba didnt say where she was
but they are both happy by choosing them as best couple so far so good
i think we will not wait more than a week or two and they will start shooting again as i think they shoot the 17 episode before the holiday but they didnt aired it

Imène Felfoul really? hamdillah so when will be the next trailer???????
but i feel pity to Ayda's husband death coz i love her sooooooo much she was one of my favorite actress this season Sad
anyway hope she'll remove this bad situation and come back with energy to complete the series and achieve the success again Simple Smile))

Laila H. El-Zein Dalia Ahmed habibty I love thank's veryyyyyyyyyy much she did not marry she is going to work again

I'm happy cause they officially announced something about season 2
Cansel's answers "especially directing the success to the whole team"are

# 662
Момичета Hug
Тази снимка май не съм я виждала друг път.Този до Туба да не е Сами. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 663
Роси, снимката е пусната вчера, но дали е нова не знам!   smihesorry smihesorry smihesorry
Сами има ли такива мускули?  newsm78 newsm78 newsm78

И това е ново, но е колаж:

# 664
Забележете ръката на Джансел на колажа и после погледнете другата снимка...ръката е много сходна - слабичка с мускул... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 665
Голям смях е превода на интервюто с чичко Гугъл! Joy
Ниобка, благодаря ти за разбираемия превод! Ами духовното зареждане къде ли е било? И с кого? Да не е ходила Туба в Тибет?  Laughing
Ринка, сега ще ни караш да гадаем чия е ръката до Туба! Ако беше на Джансел май нямаше феновете да изрязват образа?  А ето и една снимка, която аз виждам за първи път. Само че май е от време оно  newsm78

# 666
Уси, ами аз не съм искала да ви тормозя!   ooooh!
Само да ви информирам!
 Peace Peace Peace

А снимката е стара, наистина!

# 667
Ниобка, благодаря ти за разбираемия превод! Ами духовното зареждане къде ли е било? И с кого? Да не е ходила Туба в Тибет?  Laughing
Ринка, сега ще ни караш да гадаем чия е ръката до Туба! Ако беше на Джансел май нямаше феновете да изрязват образа?  А ето и една снимка, която аз виждам за първи път. Само че май е от време оно  newsm78

Тази снимка е от сериала 'Под липите". newsm78

# 668
  • София
Да, Ниобка, ето какво излезе за храната!   hahaha hahaha hahaha
Хубави си натъкмяваме каквото си искаме! А Гугъл ни обърква тотално......

Снимката не зная дали е нова, но е пусната вчера в един от сайтовете!  newsm78 newsm78 Много е лъчезарна Туба!  Peace Peace Peace

И това явно е някакъв коментар към инфото:  newsm78

Have you had a busy season. Where did you choose to relax?

Yes, we had a busy season.The holiday for me, I think I chose local places.
Cansel elcin: a part in Paris, & part in Çeşme (coastal town near Izmir Turkey).

The correction of this part according to Miss Masa the admin of Tuba Büyüküstün & Cansel Elçin face book page

Si, commenturi:
so cansel was in Paris and another placed and as usual Tuba didnt say where she was
but they are both happy by choosing them as best couple so far so good
i think we will not wait more than a week or two and they will start shooting again as i think they shoot the 17 episode before the holiday but they didnt aired it

Imène Felfoul really? hamdillah so when will be the next trailer???????
but i feel pity to Ayda's husband death coz i love her sooooooo much she was one of my favorite actress this season Sad
anyway hope she'll remove this bad situation and come back with energy to complete the series and achieve the success again Simple Smile))

Laila H. El-Zein Dalia Ahmed habibty I love thank's veryyyyyyyyyy much she did not marry she is going to work again

I'm happy cause they officially announced something about season 2
Cansel's answers "especially directing the success to the whole team"are

Да, това са коментари на феновете като нашите. Една изказва съжаление за случилото се на Айда. Друга, радост че снимките ще започнат скоро, след една две седмици, а накрая една казва, че е много доволна, че Туба не се е омъжила през това лято Mr. GreenСега излизам за няколко часа, после ще го погледна пак ако има нещо важно ще преведа Stop
Точно, Уси, една от фенките забелязва като теб, че Туба отново не казва нищо конкретно къде е била

# 669

Тази снимка е от сериала 'Под липите". newsm78
Даже си личи коремчето й! (от бременността)

# 670
Момичета, благодаря ви за уточнението. И на мен ми заприлича на Туба преди няколко години, но сега видях снимката за първи път във фейса, та се изненадах  newsm78

# 671
  • Разград
Това е пуснато сега но не знам дали е ново.

'Bağlanmak Bana Göre Değil'' ''DF''
Сподели  Днес в 16:02
''Bağlanmak Bana Göre Değil ''

Mesleğine aşık, toz kondurmuyor.Hayatta sahiplendiği tek şeyin canlandırdığı karakterler olduğunu söylenebilir . Gönülçelen’in Murat’ı Cansel Elçin “bir rol için 30 saniyede her şeyden vazgeçebilirim ,oyuncu özgür olmalı” diyor.
Dokuz yaşında Fransa’ya gitti İzmir ,Tire kasabasında bıraktığı oyuncaklar hala aklında.Aile mesleğine yönelip ticaretle uğraştı ancak para kazanmak onu tatmin etmedi.Mutluluğun matematiği,heyecan ,onun deyimiyle oyunculuktu.Şimdilerde Fransa’nın önde gelen tiyatro okullarından Ecole Florent’in yetiştirdiği başarılı bir oyuncu.atv’de yayınlanan Gönülçelen dizisinde gururlu bir piyanisti canlandırıyor.Bu ay Cansel Elçin’in fikir dünyasına doğru kısa bir yolculuğa çıktık.Hayranlarına duyurulur ilgi çekici ayrıntılar var.

Fransa’da yaşadığınız dönemde yönetmen olarak kısa filmlere imza attınız.Öncelikli amacınız yönetmenlik miydi oyunculuk mu?

Yetenek başkalarının yapamadığı şeyleri yapmaktır.Tiyatroya başlama amacım farklı bakış açıları kazanmaktı.Kazandığım parayla kısa metraj filmler yaparak kendimi farklı bir alanda geliştirmek istedim.

Türkiye’ye dönmeye nasıl karar verdiniz?

Oyuncu olmak için her şeyden 30 saniyede vazgeçebilmelisin.Yeni Zelanda’ya gitmen gerekiyorsa arkana bakmamalısın. “Kırık Kanatlar” projesi için Tomris Giritlioglu aradı.Kurtuluş Savaşı’nı anlatan bir senaryoydu ilgimi çekti ve her şeyi arkamda bırakıp Türkiye’ye geldim.Ben ,heyecanın peşindeyim.

Kimseye veya hiçbir yere bağlı kalamaz mısınız?

Hayatım boyunca hiçbir şeye bağlanmadım.Bu iyi mi kötü mü bilmiyorum.Kız arkadaşlarım,beraber yaşadığım bir nişanlım oldu.Ancak hayat insanları bir şekilde ayırıyor.İnsan 30 yaşından sonra ne istediğini bilmiyor,ama ne istemediğini çok iyi biliyor.Seçiçi oluyorsunuz.Ben bunu da kırmaya çalışıyorum.Şu an kahve içiyoruz ve röportaj yapıyoruz .Aslında başkalarının planladığı hayatın içerisindeyiz.Özgür değiliz.Bunun farkında olduğunuz zaman bilgeliğe doğru yol alıyorsunuz.

Kurallar bu hayattaki en büyük düşmanlarınız o zaman?

Hayır.Bir insan bir işte başarısız oluyorsa ya yeterli değildir, ya da çok yeterlidir.Benim başarılı olduğum işler hep disiplinli ortamlarda gelişti.Mesela çok şık bir restorana gittiğinizde ister istemez tavrınız değişir.Yanımdaki insanlar profesyonel olduklarında ben de daha dikkatli oluyorum.

Kendinizi nasıl koruyorsunuz?
Neyi nasıl engelleyebilirim.Ben duygunun peşindeyim.

Uzun yıllar yurtdışında yaşadığınız için ülke gündemine uzak kalmış olabilirsiniz. “Hatırla Sevgili” dizisinden sonra o dönem yaşanan olaylara bakış açınızda bir değişiklik oldu mu?

Tabiki oldu.Yanımızda o dönemi yaşamış,Can Dündar gibi danışmanlar vardı.Bir sahne için bile uzun tartışmalar oluyordu.Olayın okulun avlusunda değil,içeride geçtiği gibi itirazlarda bulunuyorlardı.Biz oyuncu olarak pasördük.Türkiye’nin tarihini anlattık.Kalıcı bir iş oldu,gurur duyuyorum.DVD’lerinin çıkmasını isterim.

Bir hayalinizi sorsak?

Tiyatro okulundaki bir arkadaşımla beraber “Silence Compice”isimli bir tiyatro oyununda sahneye çıktık. İki “looser” adamın hikayesiydi.Bu oyunu İstanbul’da oynamak isterim.

“Kırık Kanatlar” sonra “Hatırla Sevgili” ardından “Küçük Kıyamet” Türk izleyicisi sizi çabuk sevdi bunu neye bağlıyorsunuz?

Çalıştığım yapımcılar örneğin Tomris Giritlioğlu bu işin piri.Senaryolara matematiksel yaklaşmıyorum.65-70 bölümlük bir dizide her hafta izleyici karşısına çıkıyorsunuz.O rolü bana veriyorlar.Benim bakış açım devreye giriyor.Bir süre sonra izleyici sizi tanımaya başlıyor.Demek ki ben de işimi iyi yapıyorum.

Aksan nedeniyle hala kendi sesinizi kullanamıyorsunuz.

Bu son zamanlarda kafama takılıyor.Türkçem artık yeterli.Kelime eksiğimi de kitap okuyarak düzelttim.Türk televizyonlarında güzel konuşmaya önem veriliyor.Avrupa’da böyle değil.ABD’de 1960’lı yıllarda Marlon Brando bu disiplini kırdı.O zamanlar çok eleştirilmişti,ama sonra dünya çapında kabul gördü.Türk dizi sektörü de bunu aşacak diye düşünüyorum.

İzmir-Tire’den Paris’e taşındığınızda adaptasyon sorunu yaşamışsınız.Ülkeye yeniden dönüşünüz de biraz hızlı oldu.Bu iki sürecin arasındaki farklar neler?

Fransa’ya ilk gittiğimde sürekli Türkiye’ye dönmek istiyordum.Buraya döndüğümde adaptasyon sorunu yaşamadım çünkü ben hep Türk’tüm.Fransa’da da çok farklı ülkelerden arkadaşlarım oldu.

Farklı ırklardan insanlarla büyümek oyunculuğunuzu beslemiş olabilir mi?

Evet.Zaten,çok seyahat eden biriyim.Bence bir oyuncu sadece kitaplarla değil ,yaşayarak da kendini beslemeli ve eğitmeli.

Röportaj:Bahar Dağlı

http://www.facebook.com/notes/gonulcelen/baglanmak-bana-gore-deg … 10150220795360554

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 16:58 от vania_e

# 672

Да, това са коментари на феновете като нашите. Една изказва съжаление за случилото се на Айда. Друга, радост че снимките ще започнат скоро, след една две седмици, а накрая една казва, че е много доволна, че Туба не се е омъжила през това лято Mr. GreenСега излизам за няколко часа, после ще го погледна пак ако има нещо важно ще преведа Stop

И ние сме много доволни!  Peace

# 673
Ваня, това е интервю с Джансел, което е превеждано по-рано!

# 674
Ниобче и от мен благодарности за превода! Hug Утре отивам и си купувам камера JVC! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт