Хакнат телефонен номер?Възможно ли е?Моля за мнения!!!

  • 12 693
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 229
Навъртяла 200 лева сметка на 2 телефона за простотии и не си и признава  Shocked Развод, не знам, но велик скандал със сигурност..

# 31
  • Мнения: 12
А за девойката с която живее на семейни начала ...

Hm...жената която живее с нея играела на тази игра която Васипан ми пусна като линк CrazyТъкмо сега говорех с дъщеря му по телефона и то ми каза детето CrazyДетето казва,че жената стояла до 4 сутринта да играе на компа..и спяла до обед CrazyЛелее....сега почва да ми проблясва Laughing

 Shocked

П.С.  ooooh!



# 32
  • Мнения: 25 884
Hm...жената която живее с нея играела на тази игра която Васипан ми пусна като линк CrazyТъкмо сега говорех с дъщеря му по телефона и то ми каза детето CrazyДетето казва,че жената стояла до 4 сутринта да играе на компа..и спяла до обед CrazyЛелее....сега почва да ми проблясва Laughing
Васипан,
мерси много че вдигна завесата Heart Eyes
И на всички благодаря за мненията.Много помогнахте. Hug
Но сагата не е приклюила.Сега чакам да се обади момчето да говоря с него...да видим кой кой е. Laughing
Пак ще пиша...дано да няма...развод по български Crazy

Djane, ти свекървата ли си?  Thinking
Само това може да оправдае намесата ти в чуждото семейство.  Mr. Green

ПП Какви са отношенията между детето и мащехата?

# 33
  • Мнения: 361
спрях м-телската карта на дъщеря ми именно заради надписване на сметките с влизане в интернет по едно и също време всеки месец- в 3 часа през нощта. след това, при спряна карта получавах половин година сметки за същото влизане в интернет- всеки месец в 3 през нощта. многократните ми посещения в офисите на м-тел и категоричния ми отказ да платя нещо, което реално не може да съществува, доведоха до резултат след близо 6 месеца разправии. признаха си, че проблемът е при тях, казаха, че често се случват подобни софтуеърни проблеми и изчистиха сметките. преди това бях получила и заплашително писмо за пристигане на съдия-изпълнител вкъщи.....
съветът ми е човекът да не се предава, а да си търси правата- може и да успее.

# 34
  • Мнения: 750
Hm...жената която живее с нея играела на тази игра която Васипан ми пусна като линк CrazyТъкмо сега говорех с дъщеря му по телефона и то ми каза детето CrazyДетето казва,че жената стояла до 4 сутринта да играе на компа..и спяла до обед CrazyЛелее....сега почва да ми проблясва Laughing
Васипан,
мерси много че вдигна завесата Heart Eyes
И на всички благодаря за мненията.Много помогнахте. Hug
Но сагата не е приклюила.Сега чакам да се обади момчето да говоря с него...да видим кой кой е. Laughing
Пак ще пиша...дано да няма...развод по български Crazy


Djane, ти свекървата ли си?  Thinking
Само това може да оправдае намесата ти в чуждото семейство.  Mr. Green

ПП Какви са отношенията между детето и мащехата?
Еее..пусто любопитство бе Laughingнамесата ми в чуждото семейство...Ама каква намеса бе жена. CrazyИ какви да са отношенията на детето с мащехата?Има ли някакво значение за теб или за случая? CrazyИли понеже темата се поизчерпа и вече почнахте да изтрещявате Crazy

# 35
  • Мнения: 750
Говорех с момчето.А той малко се срамува май.Чуди се дали да вярва на жена си Rolling EyesТя му се клела че не е пращала смс-и.Казах му да отворят профилите и на детето в сайта и на жената и да види кой колко долара и диаманти има. CrazyДетето отворило профила си-имало нула диаманта и 100 долара LaughingИ тя твърди че жената играела на тази игра и имала много долари и диаманти.Но...жената сега не си е в къщи за да си отвори профила и да покаже какво има там Laughing
Не знам какво ще се случи...но по гласът му по телефона,личеше,че има съмнения за мащехата ooooh!
Ужас! LaughingЖена на 30-и няколко години да се занимава с глупости ooooh!
Не знам какво ще се случва от тук нататък.Определено ще има развитие случая но,не знам дали аз ще разбера,тъй като в събота рано заминавам извън  БГ...ако дотогава се случи нещо,с удоволствие ще докладвам Laughing
Момчето каза..'''Абе,ще разнищя до край случая и ще разбера кой е''...горкичкият...колкото няма пари...сег и 400 лева за телефон ooooh!Ако е жената дето живее с него...ще я нарита Laughing
Навъртяла 200 лева сметка на 2 телефона за простотии и не си и признава  Shocked Развод, не знам, но велик скандал със сигурност..

Момчето го познавам...жената не съм я и виждала.Но ако е тя...момчето ще откачи тотално и ще я изгони...сигурна съм.В такава мизери живеят...едвам плаща сметките...а сега и това ooooh!

# 36
  • Мнения: 2 229
Говорех с момчето.А той малко се срамува май.Чуди се дали да вярва на жена си Rolling EyesТя му се клела че не е пращала смс-и.Казах му да отворят профилите и на детето в сайта и на жената и да види кой колко долара и диаманти има. CrazyДетето отворило профила си-имало нула диаманта и 100 долара LaughingИ тя твърди че жената играела на тази игра и имала много долари и диаманти.Но...жената сега не си е в къщи за да си отвори профила и да покаже какво има там Laughing
Не знам какво ще се случи...но по гласът му по телефона,личеше,че има съмнения за мащехата ooooh!
Ужас! LaughingЖена на 30-и няколко години да се занимава с глупости ooooh!
Не знам какво ще се случва от тук нататък.Определено ще има развитие случая но,не знам дали аз ще разбера,тъй като в събота рано заминавам извън  БГ...ако дотогава се случи нещо,с удоволствие ще докладвам Laughing
Момчето каза..'''Абе,ще разнищя до край случая и ще разбера кой е''...горкичкият...колкото няма пари...сег и 400 лева за телефон ooooh!Ако е жената дето живее с него...ще я нарита Laughing
Навъртяла 200 лева сметка на 2 телефона за простотии и не си и признава  Shocked Развод, не знам, но велик скандал със сигурност..

Момчето го познавам...жената не съм я и виждала.Но ако е тя...момчето ще откачи тотално и ще я изгони...сигурна съм.В такава мизери живеят...едвам плаща сметките...а сега и това ooooh!

Е, тая е луда  Shocked Да се занимава с глупави игрички ок, но да профука толкова пари, пълна идиотия, за гонене си е  ooooh!
Но според мен, точно така е станало, то би било голямо съвпадение, vasipan за това да се сети и детето да разкаже за среднощните игри...

# 37
  • Мнения: 93
Hm...жената която живее с нея играела на тази игра която Васипан ми пусна като линк CrazyТъкмо сега говорех с дъщеря му по телефона и то ми каза детето CrazyДетето казва,че жената стояла до 4 сутринта да играе на компа..и спяла до обед CrazyЛелее....сега почва да ми проблясва Laughing
Васипан,
мерси много че вдигна завесата Heart Eyes
И на всички благодаря за мненията.Много помогнахте. Hug
Но сагата не е приклюила.Сега чакам да се обади момчето да говоря с него...да видим кой кой е. Laughing
Пак ще пиша...дано да няма...развод по български Crazy


Djane, ти свекървата ли си?  Thinking
Само това може да оправдае намесата ти в чуждото семейство.  Mr. Green

ПП Какви са отношенията между детето и мащехата?
Еее..пусто любопитство бе Laughingнамесата ми в чуждото семейство...Ама каква намеса бе жена. CrazyИ какви да са отношенията на детето с мащехата?Има ли някакво значение за теб или за случая? CrazyИли понеже темата се поизчерпа и вече почнахте да изтрещявате Crazy

Не съм Как' Сийка, но според мен Как' Сийка имаше впредвид, че ако отношенията на детето и мащехата са лоши, то може детето да 'топи' мащехата...  Wink

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Спряха ми телефона за надвишен лимит. 115, 56 ст.

Мислех, че нещо съм прекалила с интернета или ММС-те. Сметките някак както и да ги смятам- не излизат.
Сметката ми се движи 40-45 лв.....
Чакам разпечатката и ще видим. Бясна съм!

# 39
  • Мнения: 13
И моят телефон беше полудял да праща смс-и миналото лято, но най-интересното е,че ги пращаше на първия в списъка на указателя ми. Нямам идея как, никой не от Мтел не успя да ми обясни. После изведнъж спря, също така ненадейно. Казаха ми,че вероятно е вирус. Преди време се ровех в Замунда и гледах някакви програми за четене на чужди съобщения и въобще  за влизане в чужди телефони, така че всичко е възможно.

# 40
  • Мнения: 13 534
Преди години дъщеля ми имаше прима. Тъкмо й бях заредила 10лв. Дойде и съобщение колко лв има в картата 10лв /беше на нула преди зареждането. След няма и 2 мин без въобще да се ползва телефонът -дойде друго съобщения, че картата е празна да я заредя. Телефонът й беше в мен-така че отпада подозрението, че ги е наговорила без да разбера през това време. Звънях по мтел - нищо . Махнах тогава примата.

# 41
  • Мнения: 13
Като споменахте Прима, преди няколко години, точно на Нова година, Мтел се минаха сами, сигурно за пръв път в историята на съществуването си! Имах в картата си около 5,6 лева и понеже изпращах съобщения и си следях сумата непрекъснато, изведнъж точно около полунощ се оказа, че имам 20 лв. Laughing...Преди това по традиция телефонът ми отказа да изпраща честитките, както винаги се случва с Мтел по Нова година. Изглежда е станал срив в системата и по някакъв начин се сдобих с парички. Е този път, разбира се , не се обадих на оператор, да се оплача..иначе със сигурност щяха да ми ги източат веднага и то с лихви! Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 7 212
На мене само едно не ми е ясно:
айде, добре - възможно е 30 и кусур годишна жена да се повлече и зариби да играе игри.
Ама що ще праща смс-и от телефона на мъжа си, а не от собствения си  Rolling Eyes
Много ми е тийнейджърско това поведение, така че къде е истината - не знам.

# 43
  • Мнения: 25 884
На мен пък ми стана интересно откъде детето знае, че жената играе до 4 сутринта? На 10 години би трябвало отдавна да е заспало.  Rolling Eyes
Не я знам тази игра, но тези диаманти не се ли печелят, за да се харчат? Фактът, че няма в наличност, доказва ли, че не е купувало изобщо?

# 44
  • Мнения: 126
Има такава програма, с която чрез bluetooth могат да ти ровят в цялото меню на телефона.Но мисля, че трябва да има потвърждение преди това за връзка  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт