Някой ходил ли е там ???

  • 795
  • 1
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 523
В самото село сме били но в друга къща.
Бяхме на нова година и беше супер.
Ето няколко снимки:
http://prikachi.com/images/257/2345257c.jpg
http://prikachi.com/images/263/2345263z.jpg
http://prikachi.com/images/272/2345272a.jpg

Общи условия

Активация на акаунт