Професионални серии за коса - 11

  • 125 159
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Oт няколко дни се опитвам да си поръчам това http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Serie-Expert-Ab … pair-Masque-500ml, но ми iзлиза съобщение че е изчерпано количество, out os stock и т.н. Някои имал ли е такъв проблем? Ако е изчерпано количеството защо излиза на сайта, аз ли греша някъде?
А много ми се иска да си я взема маската....на тази цена особено.

ами аз си поръчах всичките - още като излезе промоцията, а точно (и само)тази я имах от преди - малко преди това я бях взела от strawberry - и съм я ползвала само веднъж да я опитам

така, че - като/ако ми дойде пратката от feelunique - мога да ти я дам на същата цена - имам предвид - новата  неразпечатана и неползвана - само ще си решиш поблема с взимането - виждам, че си в Пловдив
обикновено на изчерпаните стоки - те питат за мейл и да ти пратят съобщение, като заредят, но сигурно и помоцията ще е изтекла

# 616
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз май от всички ползвани досега марки - Лореал Профешънъл, Керастаз, Кюн, Тиджи, съм си най-доволна от Тиджи-то Crossing Arms Може би и Лореала...На TIGI плюсовете,освен,че ми действа страхотно на косата, са и миризмата, която обожавам и ми стои по няколко дни..Отново ще се върна на тази марка като ми свърши Керастаза, определено! Peace

а каква ти е косата?
какви продукти си ползвала?

# 617
  • София
  • Мнения: 941
Косата ми е къдрава и суха, но досега само на Тиджи съм ползвала за къдрава коса (Curls Rock ), на другите марки за суха коса.На Лореал ползвах за суха коса нещо си Рипейр...и също бях много доволна.На Кюн също за суха коса, но не съм очарована особено...Само от стилизантите им съм доволна.А на Керастаз сега ползвам Вана 2 за суха коса + витално мляко мисля, че беше и ....в началото беше супер,  но сега усещам,че някак ми се заплита яко косата от шампоана специално.Хем мия косата си само веднъж, защото я къпя 3 пъти в седмицата.А тази серия уж са най-щадящи и не така агресивни и за някакви проблеми на косата, пък....явно ми е силна на мен newsm78

# 618
  • Мнения: 3 675
А на Керастаз сега ползвам Вана 2 за суха коса + витално мляко мисля, че беше и ....в началото беше супер,  но сега усещам,че някак ми се заплита яко косата от шампоана специално.Хем мия косата си само веднъж, защото я къпя 3 пъти в седмицата.А тази серия уж са най-щадящи и не така агресивни и за някакви проблеми на косата, пък....явно ми е силна на мен newsm78
А не допускаш ли, че двойката може да ти е слаба и да трябва да преминеш на тройка?

Много благодаря на всички дали мнението си за Rene Furterer   bouquet Ще го зачеркна от списъка си  Simple Smile

П.П. Така и не разбрах, какво ще купуваме. Color Equalizer или Injection de force или и двете?  Simple Smile
Аз ако се боядисвам с ESSENSITY, да слагам ли подобни неща? Да не стане някоя грешка?

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 15:59 от B & C

# 619
  • София
  • Мнения: 941
Не,не. Вана 3 е за много суха коса, моята не е чак толкова. Даже си мисля, че съм за вана 1 , щом като от 2 ми се заплита толкова.Аз имам усещането,че ми се изсушава още повече от тоя шампоан. По принцип не ми е толкова суха, защото я боядисвам само с безамонячна боя и ползвам продукти за предпазване от струята на сешоара.

# 620
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
а според мен е подходяща OLÉO-CURL серията - която и да хидратира и омекотява - чупливата - твърда и оплитаща се коса

# 621
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Не,не. Вана 3 е за много суха коса, моята не е чак толкова. Даже си мисля, че съм за вана 1 , щом като от 2 ми се заплита толкова.Аз имам усещането,че ми се изсушава още повече от тоя шампоан. По принцип не ми е толкова суха, защото я боядисвам само с безамонячна боя и ползвам продукти за предпазване от струята на сешоара.

а коя безамонячна боя ползваш?

# 622
  • Мнения: 3 675
От oleo curl имаше недоволни си спомням.

# 623
  • София
  • Мнения: 941
Охх, за тая серия изчетох адски много отрицателни мнения и се отказах ooooh! А от тестерчета бях пробвала уж тези,които купих, ама на....след няколко измивания положението беше съвсем различно Confused Нищо де, здраве да е. Следващия път се връщам на Тиджи.
Боята, която от мноого години ползвам е  Кастинг Simple Smile Много съм доволна и учудващо, на мен ми държи доста време.

# 624
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
а тестери къде ти дадоха?
колко и какво пробва?

а какво лошо за тази серия - омазнява прекалено ли?

# 625
  • София
  • Мнения: 941
На сестра ми са и дали,когато си е купувала техни продукти от салона на Джеймс Баучер. Малки са мостричките и имаха само на ваните и на виталното мляко.Точно пробвах мостри на това,което в последствие купих - Вана 2 и млякото. А за серията за къдрици мисля,че за това беше, че омазнява.

# 626
  • Мнения: 616
Относно тази терапия - кератинова или както там се казва..., предложиха ми я в един от салоните "Венера" (почти съм сигурна, че ставаше дума тъкмо за нея), много ми я похвалиха, казаха, че струва 10 лв. Струва ми се твърде приемливо и изгодно, за да не се опита....

Отговорно заявявам че това е НЕвъзможно. Не е тази кератинова терапия, на тази цена. Гледала съм цените във магазини, които зареждат салоните със професионални продукти, оборудване и специализирани терапии в които се пазарува само с фриз. лиценз, консумативите на тези терапии са скъпи. В случая с безумните цени да, доста е добавено за труда на фриз. (който не е малко, да не говорим че се трови с формалдехид) но и началните консумативи са много скъпи, на всички подобни неща, и на кератиновите, и на японското изправяне, и на WEN и т..н. Дори най-старите и вредни формули не могат да се намерят на цена, която да оправдава 10лв. за клиента.
Най-вероятно става въпрос за обикновена протеинова терапия, като тези които Алена, Люлякова и B&C вече пробваха  в домашни условия.

По въпроса с тестерите на салонни продукти...Приятелка беше управител на салон в БГ, и нещата стояха така - на определена поръчка им се падат еди-колко си тестера от дистрибутора. Ако не могат да си позволят примерно да заредят цялата марка по 5 пълни серии, тестери йок, или си ги плащат отделно. Тестерите заминават бързо, но продуктитте - не толкова, а нови цели серии не се поръчват, много пари се затварят по рафтовете. Но пък продуктите в литровите опаковки за салона им идват на много прилична цена, и затова е неоправдано от финансова гледан точка да се плаща за тестери - ако някой изяви желание да тества, в салона с другите услуги. Това за салоните, където отговорно си раздават тестерите на клиентите, а не на приятели и познати. В другит е е ясно къде отиват тестерите Mr. Green
И на мен тук в салоните не ми дават тестери ей така, но ми предлагат да ме направят в салона с тези продукти. Иначе тестери - само когато компанията прави рекламна кампания, обикновено за нови продукти или нещо такова, и сами си казват, на последата такава се сдобих с крем за къдрици на Редкен, стандартната голяма опаковка за продажба, ей така, да си тествам Mr. Green

# 627
  • Мнения: 2 843
Аз изобщо не твърдя, че има нещо общо между онази скъпа процедура, за която по-рано говорихте, и тази, която ми предложиха да пробвам в салона, за който споменах. Даже съм сигурна, че общо няма. Казах само че в обяснението на фризьорката прозвуча (като че ли, не съм сигурна, но така ми се стори) думата "кератинова", видях уред, подобен на преса, даже попитах дали наистина е преса... "не, каза ми тя, съвсем друга работа е, помага на косъма на поеме веществото...". Тоест има някаква не скъпа процедура (изобщо не ми споменаха да е за изправяне на коса, а за подхранване), която може да се окаже нелоша. Смятам в удобен момент да отида, да пробвам за какво става дума, да разпитам по-подробно, защото, признавам, не го направих... и да дам отзив.

# 628
  • Мнения: 154
Мили дами, моля за съвет и по-специално се обръщам към Ле Мадмоазел, макар че всички руси дами, използващи висок клас бои са добре дошли да споделят опит.

Боята, с която се правя светло руса вече не се внася и ще се ориентирам към боите Мажиблонд и евентуално Колаж на Лакме. Въпросът ми (към Ле Мадмоазел) е с кой номер на Мажиблонд постига толкова светло-рус цвят, защото това е и моята цел. А онези от вас, използвали Колаж на Лакме дали знаят колко тона изсветляват най-светлите им нюанси. Това е русото, с което съм понастоящем: http://prikachi.com/images/505/2485505g.jpg и искам занапред да го поддържам същото. Естественият цвят на косата ми е 7-ца (според фризьорката) или 6-ца (по моя скептична преценка). Целта ми е да се изсветли над 4 тона.

Съжалявам, че пускам въпроса тук, а не в темата за блондинките, но очаквам мнения на дами, използващи висококласни бои (с цялото ми уважение към Гарние и Палете...) Ако имате и други идеи за професионални бои, постигащи светло рус (по възможност с натурален отенък, без жълто и сиво) цвят, ще се радвам да ги споделите. Също така съм любопитна този продукт http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=122&products_id=757 по-щадящ блондор ли е или е просто изрусяваща боя без конкретен отенък? Очаквам отговорите Ви и още веднъж се извинявам, ако въпросът ми категорично не е за тази тема.

# 629
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
последното е за кичури, това, че не мирише на амоняк не означава, че е щадящо  Wink

коя боя спират да я внасят?

Аз ползвам Keune, но мисля моят цвят е малко по-тъмен от твоя, а не знам колко по-светли имат, но мога да питам, все пак са холандци и на русото трябва да му разбират, а ако сама ще  се правиш - не знам да се продава свободно  newsm78

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 19:57 от a.l.e.n.a

Общи условия

Активация на акаунт