Дерма Сета,нов уред за обезкосмяване и спа процедури,някой купи ли си го вече?

  • 40 665
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 035
На кашето жена му чакам и аз инфо за това чудо ,много му се чудя ,ама от както се опарих с окуката на Стийм мопа ,сега ме е страх да куувам от тях.

какво си се разочаровала от него? би ли споделила, че и на него му се чудя. Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 93
аз ходих вчера в магазина им в Мола на Цариградското,обаче са получили някви количества и са ги изчерпали толкова бързо,че момичето каза че почти не се е разбрало какво е станало.Казаха средата на август ще получат пак и да отида за да го разгледам.Обаче другото момче което работи там ми показа ръцете си,които е обезкосмил преди седмица и нещо с тоя уред и чак сега му бяха наболи.Кожата била много гладка след като го е използвал.Момичето обясни че уреда явно не скубе космите,а най вероятно ги къса или нещо от рода и май не се забелязва косъма да става по дебел след самата процедура.Та в тоя ред на мисли ако е така е в пъти по-добре от бръсначката,стига уреда да е качествен и да не изгори набързо.
На кашето жена му чакам и аз инфо за това чудо ,много му се чудя ,ама от както се опарих с окуката на Стийм мопа ,сега ме е страх да куувам от тях.
а тоя стиим моп въобще върши ли работа или само замазва положението?

# 17
  • Хасково
  • Мнения: 224
А с това триене по кожата дали няма да маха и тена?

# 18
  • Мнения: 348
Абе то хубаво по-добре от бръснача, ама щом все пак ги къса май не бих го използвала за ръцете, че то остава и там да ми станат повече и по-тъмни... Много му се чудех иначе и аз, ще чакам отзивите ви.

# 19
  • София
  • Мнения: 93
А с това триене по кожата дали няма да маха и тена?
ами това ексфолира кожата,та със сигурност ще сваля и тена.Но аз така или иначе тен не хващам и все бяла си седя и на солариуми не ходя та не ми пречи.Въпроса сега е дали като ги отстранява по тоя начин космите стават по дебели или постепенно изтъняват.Чудя се з-то има един стар метод дето се търкат окосмените места с пемзата и с времето космите изчезват,това ми прилича на същия метод само че по съвременен,обаче пък се и чудя дали като ги къса така дали пък не действа като че все едно ги бръснеш.Обърках се вече Simple Smile

# 20
  • Мнения: 348
На Кашето жена му, точно същите са и моите чуденки. Дано се включи някой, използвал въпросния уред.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз от известно време му се чудя!

# 22
  • Мнения: 210
И аз очаквам отзиви Tiredче не ми се купува поредната ненужна вещ  Crazy Мен точно ексфолиращия ефект ме привлича, но според мен космите ще стават по-"силни" защото късането на косъма е равносилно на бръснене Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 93
според мене не е равносилно,з-то косъма си е живо нещо и ако го скъсаш би трябвало да се увреди,но ако го подрежеш правилно ще порасне по силен и по здрав.Но това есамо мое предположение,не съм си късала космите по тялото,изхождам от гледна точка на косата.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Нека да споделя. Днес взех 80лв, без значение, че преди 2 месеца си купих нов ФИЛИПС и отидох в магазина им в Бургас. Нямаше друг клиент, освен мен, та бях солидно обгрижена.
 Епилатора освен с батерии може да работи и със зарядно (стига да имате от стара НОКИЯ). Приставката, която е за обезкосмяване, прилича на фина шкурка. Съпруга ми се изсмя и сподели, че може да ми пусне виброшлайфа и да спести 80лв. Laughing
Проблема е, че е абсолютно неподходящ за хора с проблемна кожа и такива, имащи склонност към врастващи косъмчета. За съжаление аз съм точно от тях Blush При изпилването се отлюспва най-горния слой кожа и избелява.
 Е, аз не си го купих, но се надявам да съм полезна за някоя от Вас!

# 25
  • София
  • Мнения: 93
защо да е проблем за хора с врастващи косъмчета?И тука в темата за подкожните косми много от жените споделят за ефекта от търкането с утайката от кафе,та тая "шкурка" няма ли да върши подобна работа.И след като маха горния слой на кожата би трябвало косъма по лесно да пробие.Де да знам,айде бе не си ли го купи някой вече Simple Smile

# 26
  • в белята
  • Мнения: 536
Въпреки че май ще оспамя темата да кажа за Стийм мопа - ами първо трябва да си минал с прахосмукачката за да няма и прашинка ,иначе замазва яко, а след това идва втората изненада пуска толкова пара и вода ,че все едно си лиснал кофа вода #Crazy #Crazy #Crazy и ако искаш да си сменяш ламината или паркета бих го пуснала върху тях ,водата дето пуска би раздула на момента фугите.А с приставката за килим си имаш само мокър килим ,нали се сещата влагата от него какво прави с пода под него..............

# 27
  • Мнения: 210
Майка ми живееше извъм БГ, и още преди 10-15 г. си купи парочистатчка, да не чувам за тоЗ боклук  Stop

Според мен, ако имаше и най-малка вероятност космите да се разреждат с времето или да стават по-тънки, нямаше да пропуснат да се поФалят в рекламата  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 93
Въпреки че май ще оспамя темата да кажа за Стийм мопа - ами първо трябва да си минал с прахосмукачката за да няма и прашинка ,иначе замазва яко, а след това идва втората изненада пуска толкова пара и вода ,че все едно си лиснал кофа вода #Crazy #Crazy #Crazy и ако искаш да си сменяш ламината или паркета бих го пуснала върху тях ,водата дето пуска би раздула на момента фугите.А с приставката за килим си имаш само мокър килим ,нали се сещата влагата от него какво прави с пода под него..............
оох благодаря ти за споделеното,аз специално заради това че не се ползват препарати се интересувах,но тука има освен теракот и ламинат и паркет.Много се надявах и в/у тях да действа,ама нъцки Simple Smile

Майка ми живееше извъм БГ, и още преди 10-15 г. си купи парочистатчка, да не чувам за тоЗ боклук  Stop

Според мен, ако имаше и най-малка вероятност космите да се разреждат с времето или да стават по-тънки, нямаше да пропуснат да се поФалят в рекламата  Peace
това ни е чуденката и на нас Simple Smile иначе за парочистачката си е хубаво нещо само по себе си,зависи само каква е и на кой е.Майка има малка парочистачка и чисти в кухнята с нея,както от време на време и прозорците,но си я купи от Метро,не от телешопа или друг тв магазин.

# 29
  • Мнения: 1 035
Нека да споделя. Днес взех 80лв, без значение, че преди 2 месеца си купих нов ФИЛИПС и отидох в магазина им в Бургас. Нямаше друг клиент, освен мен, та бях солидно обгрижена.
 Епилатора освен с батерии може да работи и със зарядно (стига да имате от стара НОКИЯ). Приставката, която е за обезкосмяване, прилича на фина шкурка. Съпруга ми се изсмя и сподели, че може да ми пусне виброшлайфа и да спести 80лв. Laughing
Проблема е, че е абсолютно неподходящ за хора с проблемна кожа и такива, имащи склонност към врастващи косъмчета. За съжаление аз съм точно от тях Blush При изпилването се отлюспва най-горния слой кожа и избелява.
 Е, аз не си го купих, но се надявам да съм полезна за някоя от Вас!


Къде имат магазин в Бс? Преди имаше в началото на Богориди, ама сега го няма... newsm78
а боли ли това "отлюспване"? и казаха ли ти колко често трябва да се ползва? ясно е, че няма да е веднъж на 20-30дни както кола-та, но поне на 10-15дни? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт