Дерма Сета,нов уред за обезкосмяване и спа процедури,някой купи ли си го вече?

  • 40 629
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 576
От тук си набавих един от техните уж чудодейни продукти, заличител за драскотини по боята на кола

Малко офф - действа ли наистина това за драскотините по колата??  Thinking

# 31
  • Мнения: 36 084
момичета, ако обсъждате Дерма Сета - ОК, но ако обсъждате продуктите на ТопШоп като цяло - не е тук мястото  Peace

# 32
  • Мнения: 0
Az si pora4ah derma seta i o6te edna djaja za otslabvane ,no v moenta nqmali i 6te mi go dostavqt 4ak septemvri.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Къде имат магазин в Бс? Преди имаше в началото на Богориди, ама сега го няма... newsm78
а боли ли това "отлюспване"? и казаха ли ти колко често трябва да се ползва? ясно е, че няма да е веднъж на 20-30дни както кола-та, но поне на 10-15дни? Thinking

Попитах за честотата на епилациите и това дали имат резервни приставки (за епилация). Отговори ми, че уреда бил още нов, тя не го е пробвала, а фирмата скоро ще трябва да започне внос на резервни части, но още не е.
Магазина им е зад ПИРГОС, до входа на пицария Маската.

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 17:30 от RadostinaDa

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Видях в нета, че някаква канадка споделя мнение, също http://ca.answers.yahoo.com/question/index?qid=20100619104901AAy0WYr

# 35
  • Мнения: 1 035
хм, наистина е кофти ако трябва да се слага всеки път нова приставка? че то значи само 5 бръснения може да направи, с тия 5 приставки! Shocked
или аз бъркам с превода, или тоз уред е голяма глупост. Shocked

# 36
  • Мнения: 348
Е това тотално ме отказа вече. Че и доста бавно било.
Ето още малко информация, виждам, че четете английски:

Цитат
Remember to search on YouTube "Derma Seta instructional" before using!
Many have burned themselfes because they used DermaSeta in one spot for too long, and they say in the instructional video that you can not use the DermaSeta in one spot for too long.

Цитат
It doesn't work as well as I'd hoped. removes some hair but there's still stubble, doesn't seem to work on fine hair on my arms just in patches, and there's no instructions on how to use the bikini attachment since you can't put it on the derma seta. the pads need to be replaced after using about twice to get the same results so unless you want to keep spending money on pads I wouldn't recommend it.

Цитат
I have the same problem. I can't understand that that really fine sandpaper can remove hair. And it's sooo noisy! It didn't remove my short leg hair either. I'm strongly dissapointed. Maybe it only removes long hair... i really thought it would work and the foot attachment doesn't make any difference to the thick skin i have on my feet. its total crap!! Sad

И още в тоя дух. Ще си продължавам с епилаторчето и бръснача.  Confused

Последна редакция: нд, 08 авг 2010, 00:02 от Мрън

# 37
  • София
  • Мнения: 93
ужас,а аз така мусе надявах Simple Smile
записах се като дойде в наличност да ходя да го видя,та ще споделя тогава.Никъде го няма в наличност и тия се застраховат и докарват само толкова колкото са се записали,а не колкото да могат да продават и занапред.Същата работа е станала и с пеинт зуума онова за боядисването.Но пък в магазина поседнах на дормео матрака и доста ми допадна,сравнение с другите матраци.

# 38
  • Мнения: 348
Да, за матраците съм чувала, че са хубави. А иначе само това би ме отказало от въпросните продукти:

... Никъде го няма в наличност и тия се застраховат и докарват само толкова колкото са се записали,а не колкото да могат да продават и занапред.Същата работа е станала и с пеинт зуума онова за боядисването.

# 39
  • Мнения: 210
Ясно, отказвам се от епилиращият ефект, но ми се иска да видя ексфолиращия Thinking Има нужда кожицата ми от такова нещо та и аз ще чакам да дойде или някоя от вас да изкаже мнение.

# 40
  • Мнения: 177
Ами и аз много му се чудих и разглеждах чуждите форуми и коментари-повечето бяха отрицателни.Сега ще чакам "на кашето жена му" да провери и тогава ще реша какво да правя.Но на този етап съм твърдо- не.Незнам дали му е мястото,но съм си купила рендето Borner V (доволна съм много),също и Vital center(не съм доволна)

# 41
  • Мнения: 1 035
от едно пробване в магазина всеки ще остане доволен, но като чета англ. коментари... те са все от жени които са си го купили и ползвали повече от веднъж... и са все негативни. явно не става за честа употреба... Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз не съм  го пробвала този уред... Предполагам за обезкосмяване не е добра идея, не бих го ползвала за това, обаче ме заинтригува пилинг функцията му (някаква четка има като приставка). Търся уред за пилинг, тъй като след епилатора, ако краката не се "изпиляват" няколко пъти добре, започват едни варствания на косми... Омръзна ми чегъртането с ръкавица през ден под душа, искам нещо по-ефективно и бързо... Понеже забелязвам добър ефект от пилинг на лицето с електрическа четка за зъби, търся такъв пилинг уред и за лице, но с по-голям диаметър от четката за зъби...

# 43
  • Мнения: 0
Моля някой,който се е "излъгал" да си го вземе,в крайна сметка да каже дали става или не?  (за обезкосмяването по-спец.) newsm78 И ако "става",дали наистина всеки път ни трябва нов pad?  Tired

# 44
  • Мнения: 348
Ами по чуждите форуми това пише общо взето: обезкосмява сравнително добре (но често остават по-тънките и къси косъмчета), обаче отнема много време и самите падове трябва да се сменят ако не всеки път, то на всеки 2 пъти, което според мен обезсмисля цялата работа. Падовете били нещо като фина шкурка, която просто се изхабява, разбира се. Т.е. дори да го използвате само за ексфолиране, пак ще трябва да сменяте често падове, та доста скъпичко ще излезе, поне за моите възможности.

Общи условия

Активация на акаунт