КГБ = Клуб на Готините Баби - 99

  • 29 662
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 748
    Забравих да пиша...
    Айша,иди на лекар,да не си пукнала някоя костчица!

# 676
  • Мнения: 77
Римар, благодаря ти за пожеланията! Hug
Дано се сбъднат, а на всички вас да ви се връщат стократно! Laughing
Честит ти нов комп! Със здраве да го ползваш и да си редовно, ежедневно на седянката! hahaha

Яге, не се притеснявай мила! Аз като бях на Бузлуджа, открито, просторно, но връзка не знам по какви причини нямаше!
Ще ти се обадят, те са големи, разумни деца, ама ха де, техника, не всякога е както ни се иска! Heart Eyes Hug

Отивам да приготвя майка ми за сън, легнах уж за малко да ми се оправи гърба, като съм заспала......та цял час!!!
Малеееее, остарявам бавно, май аз съм за наглеждане!!!
newsm78

Л Е К А !


# 677
  • Мнения: 7 416
                      Ееееее,и аз стигнах до компа! Laughing Ходих на гости,после сложих децата да спят,че Неда беше с нас на гостито и мама хванала по купони , а тате като е дежурен по деца трудно се справя та помагах. LaughingПризнавам,че изчетох отгоре отгоре ,че няма време ,а и дедито спи пред ТВ-то та му щракам с клавишите.
                       Римар,честито нов комп и със здраве да си го ползваш.
                       Яжке,не се притеснявай.Зетя ходи по планните та знам,че си изключват телефоните дори когато имат обхват за да пестят батериите.Обикновено на един човек от компанията е включен за час-два,след това на друг,та щерката винаги взима всички номера и пак понякога не успява да се свърже с туристите.Споко!Ще се върнат живи и здрави!
                       Лека нощ,че се гмурвам в банята и бързам да догледам "Щурите съседи" Laughing
                       

# 678
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
..... Лека нощ,че се гмурвам в банята и бързам да догледам "Щурите съседи" Laughing
               

Joy и аз не ги изпускам тез алтафини.  Joy
Страхотна комедия е , ма добре описваща испанците ,
само дето икономите са маааалко по църни и не спът в портиерни ,
а си имат работно време и жилища.  Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 16 108
Фурия, Яге, благодаря за съветите.
Лека нощ от нас.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 748
Добро утро! Нека днес е прекрасен и спокоен ден!

http://www.youtube.com/watch?v=SjjbFh0riRM&feature=related

# 681
  • Мнения: 23
Добро утро! Един път да съм първа с кафето!
Заповядайте! Simple Smile

Тук при нас вече нагрява яко.
Хубав и усмихнат слънчев ден! Hug

# 682
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , момичета.   bouquet

Марси , благодаря за кафето , пия си го с вас.  Hug

Тук снощи започна да вали към 22 ч. и като си легнах в 02 още валеше ,
но елате сега да видите дали си личи.  Laughing Като е напекло онуй ми
ти слънце .... пак жега , пот и мор.  Mr. Green

Прекрасен ден , на всички. Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 77
Добро утро и от мен!
Яге, мерси за цветето "с намигване" и за целувката! Hug
Марси, мерси за кафенцето! Hug

Аз съм си направила моето безкофеиново и го пия тук с вас, а после ще закусам овче кисело мляко с бисквити.
Дилянчето вчера го донесе, ходили в провинцията, и минали край заведение в което предлагат овче кис.мляко и донесе на всеки по кутийка. Пия лекарства за кръвното преди и след ядене, така че не мога да не закусам, лекарката мисли за мен, да не гладувам! Joy

После мятам "да оближа" къщата, че утре празник, трябва да "светим" отвсякъде!
Пожелавам си приятна хигиенизация, нооооо първо закуската! tooth

Приятен ден милички, тук съм, днес няма мърдане, просто няма как - санитарен ден, ще мия, ще трия и ще пея даже! hahaha



                          newsm79 newsm28 newsm75 wash hang

# 684
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Танче , спорна работа мила.  Hug
Аз вчера мих стени , баня , шкафове , днес ще пера кувертюри ,
в понеделник преди отлитане спалното бельо , та да е чисто на дедко докато
му липсвам.  Laughing Та даже и трябва да му сготвя да му оставя поне за ден два
ядене , изненада като си дойде от път.  Crazy

# 685
  • София
  • Мнения: 1 748
    Марси,благодаря за кафето!
     Аз сега допивам едно съвсеееем изстинало кафе и се чудя дали да не си направя още едно.Обичам го горещо,а от сутринта на можах да седна.Сега ще изпия едно горещо и после ще излизам по двора.Днес ще се опитам да кося трева с косачката.До сега все Жоро го правяше,но последния път коси с една тъпа коса и сега тревата е като настръхнала-всяка травка е с различна височина.Понеже косачката ни е от тия с контейнер за събиране на тревата,а синковеца го мързеше да го изпразва постоянно. Имаме и тример,обаче не знам как му се сменя кордата.
     Жабче,промени се времето.И тук нощем е студено,а денем е мор.Вчера цял ден чувах далечен тътен от гръмотевици,а небето беше ясно.Та си мислех-от зад Витша ли гърми или...ми гърмят ушите Joy
     Танче,спорна работа!Бързо да приключиш и да поседнеш пак тук! Hug

Нещо нета ми се е..ва.Не мога да побликувам .

# 686
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яжка , днес косачка ще го раздаваш , а ?  Laughing
Супер е , лесно е  , ма пусто чистенето на тоя кош ме побърква и
затова нашата косачка е зачислена на видната ни градинарка Ани.  Mr. Green
Ще , не ще , справя се и тя е инициатора , никога не я молим , отбава й се ,
к'во да я правя.  Crazy
Тая нощ пък тук на пук на дъжда дето се изля , беше топла.  Simple Smile

Каролин и Марина зачезнаха , явно съм изпуснала края.  Blush

# 687
  • София
  • Мнения: 1 748
    Маринчето е на Костенец.А Каролин изчезна-дано не е нещо лошо.Вероятно малкия сладур не и дава време за компа.
    Аз си пия горещото кафе и чета в ДиС против свекървите,та се подгрявам...после ще яхна с кеф косачката.  Joy

# 688
  • Мнения: 7 416
                Добър ден и от мен! Ние в момента се храним та успях да се добера до компа. Laughing
                Яжке,аз вече спрях да чета по други теми,че вчера отново ме подпалиха на една детско-градинска  Laughing То не,че имам време за четене  Laughing ама що да си тровя нервите.
                Лек ден ви пожелавам,че да проконтролирам ситуацията с обяда  Mr. Green и да ги заведа да спят.

# 689
  • Мнения: 77
Жабче, Яжка, благодаря за пожеланията за спорна работа!
Късно започнах, че спряха тока, грабнах джиесема и близо час говорихме със сестра ми. Вчера открили във Варна нов Кауфланд, привечер отишли да го разгледат, докато ми разкаже как се прибрали със седем торби, какви промоции имало.......та окъснях!
Вече минах две стаи, та реших да си отпочина малко при вас. Бабите така метем, на почивки!!! hahaha

Нали не пия лекарства, гърлото още ме боли, носа ми запушен, с дясното ухо дето не чувам, а и то ме боли.......
Ще си направя билков чай, днес не съм пила, че до утре трябва да съм в ред, ама без хапчета трудно! newsm78

Хайде, стига ми толкова почивка, и прахосмукачката си почина, хващаме се на работа!

Мързелувайте и заради мен, на мен днес не ми се полага! Joy



                Heart Eyes Hug Laughing

Общи условия

Активация на акаунт