Продавалник - заместник?

  • 49 661
  • 339
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Нещо ново!
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО!
Поради получените изключително голям брой въпроси, желания, възмущения относно намеренията сайтът да бъде ограничен за типа на предлаганите стоки само до стоки за бебето и детето, то Продавалникът отново ще бъде достъпен за покупко-продажба на стоки от всякакъв тип. Предвижда се сайтът да стартира "на чисто" с добра платформа и функционалност след около месец (точна дата ще бъде обявена по-късно).
Дотогава ще е достъпен за преглед на вече публикуваните обяви и за приключване на договорките. Форумът също ще работи.
Изрично се забранява ползването на форума за публикуване на обяви. Публикуване на обява във форума директно ще се санкционира

# 16
# 17
  • Мнения: 15
Супер! Нямам търпение да заработи, че вече доста неща са се заформили при мен за продаване. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 282
 www.epazar.bg  

Може би е съвсем нов, още не съм пускала обяви там, но изглежда добре направен.

# 19
  • София
  • Мнения: 813
Ето това май ще да е новия продавалник или не  newsm78
http://prodavalnik.vmall.bg/

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Адресът на Продавалника си е същият:

http://www.prodavalnik.com    Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 569
www.prodavalka.com и бгдомакиня.ком (не ми дава да го напиша на латиница  Shocked ) НО пробвах да публикувам нещо в първия сайт (който бил имитация на продавалника) - нищо не се случва. Във форума им не ми отговарят.  Rolling Eyes Ех, че се зарадвах като прочетох поста горе, че все пак са се вслушали в оплакванията и негодуванията на хората. То бяха голееееми разправии. На мен лично ми изтриха 2 поста от форума, които бяха съвсем добронамерени, но явно излагащи ги и просто ми ги изтриха  hahaha Даже може и Зла Вещица да ги беше изтрила  Joy

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Може, може ...   Mr. Green

# 23
  • Мнения: 354
И защо беше необходимо цялото това шумолене - сега като го затвориха, потребителите си намериха други места за покупка и продажба на непотребните им вещи.  newsm78

# 24
  • Мнения: 262
и аз го чакам с нетърпение Продавалника.
уж беше за септември пускането, сега стана за неопределено време...
много мразя така като трябва да чакам Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 34
Не разбирам защо само моя пост за Купувалник.нет е изтрит. Просто споделих за поканата, която получих оттам. Доколкото виждам в тази тема всеки си пише и дава мнение за сайтовете подобни на Продавалник. Освен ако темата не е предназначена за реклама на някои сайтове, които не се изтриват оттук  Outta Joint

# 26
  • Мнения: 56
Ето това май ще да е новия продавалник или не  newsm78
http://prodavalnik.vmall.bg/

Аз вече се регистирах там и според мен е сдоста добре концепция. И е много бърз засгеа

# 27
  • София
  • Мнения: 30 142
prodavalnik.vmall.com новият продавалник ли е или просто съвпадение на името?

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 341
prodavalnik.vmall.com новият продавалник ли е или просто съвпадение на името?

Не е съвпадение а си е новия стар Продавалник.ком  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 30 142
prodavalnik.vmall.com новият продавалник ли е или просто съвпадение на името?

Не е съвпадение а си е новия стар Продавалник.ком  Peace

ясно   bouquet чудех се защото има малко потребители и обяви  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт