Продавалник - заместник?

  • 49 726
  • 339
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 24
мисля е ясно, че сравнението беше с продавалника преди, не в момента...пък ако за 3 дни в този си вид е достигнал половината бройка, предполагам, че ако би задържал потребителите си би надминал доста въпросният...
то дори и в момента неща в продавалника публикувани, не могат да се намерят в другият, така че не е като хората просто да са се пренесли там.

така де...няма защо да ми изтъкваш другият сайт като суперската алтернатива...не е по-добър от това, което беше продавалника...

Продавалника се пренеси с тези 25 000 обяви. А алтернативата е доста по-добра и от предния и от сегашния. Просто някой са свикнали с него и не искат да разчупят нещата. Въпрос на вкус и избор Simple Smile

# 271
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Въпрос на гледна точка.Каквото и да си говорим,старата платформа беше по-добра,може би трябваше да има леки корекции и да се подобри скоростта,а не да се правят генерални промени,това направо е нов сайт със същото име.Предния беше по-функционален.

# 272
  • София
  • Мнения: 2 925
някой ще ме светне ли как се качват снимки сега  Rolling Eyes На всички ми казва, че са големи....ама как да ги смаля  Crazy

# 273
  • Мнения: 172
някой ще ме светне ли как се качват снимки сега  Rolling Eyes На всички ми казва, че са големи....ама как да ги смаля  Crazy
Върни се на 15-16 стр на темата и ще прочетеш как става!Момичетата са обяснили за такива като нас Blush

# 274
  • Мнения: 1 685
 Crossing ArmsНа мен пък ми е АДСКИ ИЗДРАЗВАЩО Close че ми се появява всяка обява и коментар по тях на стената ми във фейса-ама супер е издразващо ooooh! -някой има ли представа задължително ли е това и как може да се прекрати Thinking

# 275
  • Мнения: 27
A то чрез мейла ли те свързва с профила ти във фейсбук?

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 14 114
Crossing ArmsНа мен пък ми е АДСКИ ИЗДРАЗВАЩО Close че ми се появява всяка обява и коментар по тях на стената ми във фейса-ама супер е издразващо ooooh! -някой има ли представа задължително ли е това и как може да се прекрати Thinking

Вие сами избирате кои уведомления да получавате от Продавалник. Настройки за тях може да направите в Моят профил -> Лична информация

# 277
  • Мнения: 2 220
Редактирам поста - намерих каквото ми трябваше!

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 12:51 от Атена

# 278
  • Мнения: 1 685
Crossing ArmsНа мен пък ми е АДСКИ ИЗДРАЗВАЩО Close че ми се появява всяка обява и коментар по тях на стената ми във фейса-ама супер е издразващо ooooh! -някой има ли представа задължително ли е това и как може да се прекрати Thinking

Вие сами избирате кои уведомления да получавате от Продавалник. Настройки за тях може да направите в Моят профил -> Лична информация

 PeaceБлагодаря-отивам да пробвам-защото незнам какво съм натиснала и направила,но всяка обява и всяка моя реплика се появява във на фейсбук профила ми,че даже и на моите приятели-пък няма нужда хора от цял свят да ми гледат обявите в БГ -продавалника Whistling-нали си има Аукро за това  Winkто ако исках за това фейса-щях направо там нещо да измисля.Верно,че в момента съм на зор за разпродажба и публикувам къде що сайт има-само и само по-бързо да разпродадем всичко,ама чак пък до "фермата"ми и гащи и техника да има Joy-хич не ми харесва  Hug

За уведомление на имейла-нищо против ама за стената на фейса Whistling

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 12:18 от Ne Da

# 279
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Ne Da,хубаво го каза  newsm62 и аз съм на това мнение.Скоро направих един коментар в една обява,който всъщност още собственика не е разбрал и гледам хоп....на стената ми във Фейса....ужас!! Shocked Влизам в профила си,ровя,търся,открих мястото с настройките и ги премахнах всички отметки.Не са ми длъжни хората да гледат какво ще си купувам,какви въпроси задавам и какво предлагам. Crazy За това си е Продавалника,те искат и Фейсбука да го превърнат в Търговалник.

# 280
  • Мнения: 27
Коментарите са малко неумести, опцията е по-избор, а не задължителна.
Имам чувството, че просто типично по български оплюваме всичко. Каквото и да беше станало със сайта, пак щеше да има недоволни. И какво лошо има ако е Търговалник, та в стария продавалник от години се въртеше търговия. И на никой не пречеше. Всеки се оправя както може.

# 281
  • София
  • Мнения: 9 517
Имам чувството, че просто типично по български оплюваме всичко. Каквото и да беше станало със сайта, пак щеше да има недоволни.
Моите проблеми със сайта са конкретни и нямат нищо общо с оплюването:
 - първо казаха да си дадем предложенията - ние правим сайта, най-важните неща не ги внедриха - личните и наблюдаваните;
- второ пуснаха го с неработещи функционалности, въпреки че уж правеха тестове - това естествено е нормално да се случи и нямаше да дразни, ако до последния ден не отговаряха, че всичко ще бъде ок, хората ги питаха какви тестове правят, а те се правеха на велики - ние си тестваме, вие не се притеснявайте, сайта ще е супер;
- трето ФАК-овете ги пуснаха няколко дена по-късно, а и те са написани така, че не е ясно много-много какво искат да кажат;
- четвърто - липсва информация и комуникация - създава се илюзията, че са се изпокрили като мишки, появиха се едва вчера в скайп да дават отговори, пък аз скайп нямам.
- големият майтап - липсата на цени - ценовият диапазон се вижда само в списъка на обявите, ако разглеждаш дадена обява трябва да се върнеш в списъка и да я потърсиш там, за да видиш диапазона. Между другото ценовия диапазон беше много широко обсъждан в страницата с предложения, но те все твърдяха, че било супер - супер, ок, но поне да се виждаше в обявата.
- и последно - лично аз се чувствам обидена за лъженето от пролетта до сега, ама това май трябва да го насоча към старите собственици, не към новите  Mr. Green

Положителното на новия сайт е, че е бърз и снимките на страницата с лист на обявите са големи, обаче снимките не могат да се уголемяват, т.е. хем докато разглеждаш обявите ти е добре, хем после като искаш да получиш представа за дадено нещо, трябва да искаш снимки по пощата

# 282
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Дзвер,абсолютно си права!!!Пратих покана преди малко към скайпа им ,за да си задам въпросите,защото отказват да отговарят на такива във Фейсбука,а скайпа им е изключен.Хм....Обещаха някои неща,но липсват.Аз и както много други не искахме Продавалника да се превръща в Търговалник.Като гледам от новите обяви колко неща,хем ползвани вече са и с висока цена.....

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 14 114
Отговорите на въпроси по скайп бяха за вчера. Ако искате да попитате нещо администраторите използвайте "контакти".

# 284
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Отговорите на въпроси по скайп бяха за вчера. Ако искате да попитате нещо администраторите използвайте "контакти".
Е,как?Точно вчера като си зададох въпроса във Фейсбука и ми отговориха да ги търся на скайпа.И аз това направих и после нищо,никой на скайпа.А ти казваш ,че било до предния ден. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт