Продавалник - заместник?

  • 49 675
  • 339
  •   1
Отговори
# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Уф, и аз вече половин час се опитвам да публикувам обява  Tired

# 61
  • Мнения: 3 020
Уф, и аз вече половин час се опитвам да публикувам обява  Tired

Предполагам е нормално, всички са се логнали и се мъчат да публикуват и това го бави още повече.  Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 423
Мишенце, това и аз го прочетох веднага щом влязох. Какво тогава са му правили 3 месеца  newsm78 Ако са нямали идея какво искат и какво се търси, за какъв дявол се започва нещо изобщо? Ако трябва тепърва лого, функции, категории и прочие да се измислят  ooooh! Колко ли още месеца ще са нужни да заработи нормално. Аз лично бих си го ползвала, но ако знам че всичко е уредено и ясно. Иначе някой го бяха ударили на търговия. Поръчват от чуждестранни сайтове и препродават с голяма надценка на майчетата. Те пък просто нямат избор, особено в малките градчета всички знаем какво се предлага по магазините  ooooh! Дори и в столицата липсват вносители на много известни и качествени марки. Дано се помисли за всичко това и се вземат мерки  Peace

# 63
  • Мнения: 493
Това глупаво съобщение в продавалника ми звучи точно като : мързи ни да го измислим, елате ни свършете работата  Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 30 146
Цитат
Мишенце, това и аз го прочетох веднага щом влязох. Какво тогава са му правили 3 месеца

и аз това се питах  Thinking

Цитат
Иначе някой го бяха ударили на търговия. Поръчват от чуждестранни сайтове и препродават с голяма надценка на майчетата.

 Shocked сериозно???? Е, това е меко казано долно  ooooh! В крайна сметка целта на подобен тип сайтове, не е търговия, а покупко-продажба на изгодна цена (поне аз така го разбирам). Примерно: купила съм нещо за 50лв, носено е, но е запазено. Предлагам го за 15-20лв, за да си купя нещо друго, което в момента ми трябва, а не да си избия предишната инвестицията  newsm78

# 65
  • Мнения: 1 427
Много съм разочарована от Продавалника. Близо 3 месеца ни държаха в очакване и накрая едно голямо НИЩО  Sad Същата визия, същата бааааавна скорост - доооокато го отвооооориш и да ти се отще направо.
Бгдомакиня е в пъти по - добре направен като функции, за скоростта и сравнение не може да става.

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Уф, и аз съм разочарована. Очакванията ми бяха само относно скоростта на зареждане, но не би...

# 67
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Аз не разбрах какъв е смисъла да са паралелни обявите с бгдомакиня.В двата сайта се публикуват едни и същи обяви понякога с разлики в цените newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 423
Двата сайта са с огромна разлика. В единия няма елементарни функции, отваря ти страница по 5 минути, а когато реално купуваш нещо изгодно и минутата е от значение. Няма никакъв контрол, на мен специално никога не ми е писал модератор, че съм объркала раздела, цената, или ако някой се запише на маймуница, няма такова нещо, на никой не му пука. В другия обаче всеки ден обновяват функциите, търсачката е супер, вече разделя дори за момче или момиче. Има забрана за повторно пускане на една и съща обява с цел повдигане, както и изтриване преди 1 месец. Помислено е за повечето проблеми. Почти всеки ден ми пише модератор, дали за нови функции или да ме предупреди вежливо за мои грешки. Времето и потребителите ще покажат в кой сайт си струва да си даваме времето и парите.

# 69
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Аз не говоря за функциите на двата сайта като такива,а за самите обяви публикувани там.Не оспорвам,че единия е много по-функционален-раздели,подраздели,търсачки,скорост на отваряне и т.н.Странно ми е,че повечето обяви ги има и в двата сайта,но описанията или цените са различни(преди няколко дни имаше публикуван в двата сайта килим с разлика от 50лв.).     

# 70
  • Мнения: 1 427
Ами всеки има право да си пуска обявите в колкото сайта иска.

# 71
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Разбира се,че всеки има право да пуска където си иска обяви.Но ако една обява е публикувана и в двата сайта и ти се запишеш в единия а аз в другия(без да следим паралелно двата сайта)и аз направя сделка ти няма ли да се почувстваш кофти?Не визирам конкретни сделки или потребители,но ми е странно ако има записали се и в двата сайта кой получава сделката-кой е по-симпатичен,а на останалите 20(примерно) записали се много здраве? 

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Имам пуснати обяви паралелно в двата сайта. Ако някой ми се закачи, ще те уведомя как съм процедирала  Laughing В алтернативите на Продавалника има регистрирани доста малко потребители( което съм склонна да вярвам, че скоро ще се промени); продаваните неща не вървят като топъл хляб, че да се притеснявам от паралелните обяви.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 006
Това със записите е много тъпо. Случвало ми се е някой да се запише и след 2 месеца да пише, че се отказва. Аз съм забравила, че имам такава обява вече  Joy Продавалника, че е бавен, бавен е, но има много потребители и на мен ми е бил от полза досега.
Похвалихте бгдомакинята и си скъсах нервите докато пусна обява там  ooooh! Първо си намалявах снимките докато станат нюню, че да ми ги приеме системата, после се дивих на имената на категориите - "за тЛи и четиЛи годишни", "за чипкане", "за папкащи пюренца". Отвращават ме такива лиготии  Sick

# 74
  • София
  • Мнения: 423
Аз пък там от 36 обяви имам 30 продадени  Shocked А в Продавалника от 4 нито една продадена  Laughing Вярно, че и броя на потребителите е важен, но само от записи файда нямам. Има хора в Продавалника с хоби "запис"  Grinning Та то си зависи какво и как се продава все пак.

Общи условия

Активация на акаунт