Колко бързо времето лети- ФЕВРУАРЧЕТО се опитва да пълзи (15)

  • 21 956
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 210
Ро hahaha Добре се посмях, припомни ми за моите дедита  Crazy същите кукувици са, докато си бях в Габрово дядо ми ми звънеше в 5,15 да ме пита дали още спя, та да дойдат да видят новия модел (Тински)  Crazy
Далче, и ко ся, освен че сме стиснати ша дойдем и необезпаразитени май, а  Tired И мен ме яде една там нейната верица, а съм излизала една единствена вечер из града, доволна съм,че поне Тин пощади  Tired Донесох си я тук, та нахапа коремчето на Ради, но на следващия ден изнесох цялата къща на двора и се пръждоса нейната веричка  #Cussing out
Мартин продължава да отказва да хапне повече от няколко лъжички, т.е. един пръст от буркането  Sad
Понякога, Карли, и Тин не спи нощем, ще му се незнае  ooooh! Може би е нормално за кърменте бебета, де да знам Tired

# 721
  • Мнения: 157
Момичета, добър ден  Hug!

Признавам, не съм чела, но искам само да покажа захранването на Деа:
http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-5-meseca.514588.19960903
или
http://www.facebook.com/album.php?aid=19272&id=1771394377&saved#!/photo.php?pid=345865&id=1771394377&ref=fbx_album

Мина прилично, с домашно картофено пюре, естествено, дамата не бе възхитена, но преглътна някакво минимално количество  hahaha.

После ще се включа пак.

P.S. Константин пък е с висока Т и е възможна ангина  Cry.

# 722
  • Мнения: 24
Гледам за седнало положение на количките сте говорили. Стели го возя от началото на петия месец почти само седнал в летния вариянт на количката, защото иначе само реве и се напъва да става. Даже вчера като ходихме при педито заради ангината ,той си беше седнал, но тя като видя , че той не е облегнат на облегалката(демек на сила да го слагам седнал) , а сам си стой и не си опира гръбчето отзад, само възкликна - "Ами той Стели много як ще излезе" и нищо повече. То си зависи явно от детето. Иначе и на нас кошницата ни е малка. Като сложа малкия в стола на кака му 9-25 кг и гътна столчето в легнало  или полулегнало положение, на него му е доста интересно и стой и не мърда.

Кристинче, иначе ме поуспокой. И Стели не може да преглъща пюретата заради ангината, но се надявам за 2-3 дни АБ да се пооправи. Засега минаха само 3 приема.

# 723
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Абе страшна работа с тез гадини! Twisted Evil
Оф да ви се оплача нещо много смешно - оставих баща и син да се гледат за 2 часа, докато поспя и като се събудих установих, че Бо е научен на нова муцуна - мъжа ми го обучил да се пули. Ама няма такова пулене ви казвам, ужасен е просто и толкова са във възторг от себе си и двамата, че бяс ме хваща. Ето го пулето:  Mr. Green http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-5-meseca.514588.19960928

# 724
  • Мнения: 24
s.newa, дано не е ангина и бързо да му минава на Коцето

# 725
  • Мнения: 7
Абе страшна работа с тез гадини! Twisted Evil
Оф да ви се оплача нещо много смешно - оставих баща и син да се гледат за 2 часа, докато поспя и като се събудих установих, че Бо е научен на нова муцуна - мъжа ми го обучил да се пули. Ама няма такова пулене ви казвам, ужасен е просто и толкова са във възторг от себе си и двамата, че бяс ме хваща. Ето го пулето:  Mr. Green http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-5-meseca.514588.19960928

Много е готин! Grinning

# 726
  • Мнения: 210
Неви, браво на снахичката  Mr. Green Бързо да ти оздравява момчето  Sad
Далче, ко му намираш кусур сега на детето, супер си е  Crossing Arms
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ ДЕЧИЦА   bouquet

# 727
  • Мнения: 7
Здравейте, Дами!

Ника, Карли, ама аз не съм чак толкоз откачена, бе! Броих лъжичките само първия път, докато хвана съотношението в милилитри. Според книжката, която ползвам въвеждането на храните става постепенно, като се увеличава по малко броя на лъжичките... А от друга страна детето трябвало да яде еди колко си грама. Аз да не съм везна, а?!... Тук се работи в обемни единици и според възрастта на детето са си милилитри. Взела съм си комплект чашки на „Авент” – хем за кърма, хем за пюрета и всичко бъркам и съхранявам в тях. А те си имат скала в милилитри, което ме устройва идеално.
Слънчезара, аз само се бъзиках. Не ми тежи прането, защото става точно за една минута. Просто транслирах приказката, че „има още много хляб да изяде" в „има доста лигавчета да изпера” по обясними причини.
Ника, явно или е злояда (като майка си на тая възраст, че и по-после) или съм се полъгала по другите знаци за готовност за захранване. Пюрето й го давам доста разредено и то като е толкова течно се разлива от лъжичката и тя нищо не събира дефакто... Чак завидях на Таньорчето заради снимката с отворената уста на Алечка. У нас този филм още не сме го гледали. Отваря уста, де, ама не всеки път... няма да бързам, независимо какво ми се иска и защо...
Силвъри, аз чета всичко, дори и дребния шрифт в документите.
Честит нов ник на Маргарете. Май госпожица Любезна не ти допадна, а? Така си е екстра. А да ти е хаирлия, както казват старите хора.
Може ли някой да пусне нова тема?

# 728
  • някъде тук
  • Мнения: 621
ДД!
 
Гледам снимките и много се радвам на всички ,страхотни дечица си имаме  Heart Eyes

На мен днес нещо ми е много криво, избива ме на рев чак Tired Ще ми мине знам ,ама ми трябва една хубава разходка май Rolling Eyes

# 729
  • София
  • Мнения: 110
ДД!  Hug

Днес чета без да съм се логнала и в началото на 49стр. си викам ква е тЪз нахалната, че и Любезна се нарича, дето се намесва в темата ни Mr. Green, ама после се усетих.  Blush

Честито на който празнува, честито на захранените и ядящите! Който не е захранен - да чака, а който е захранен, а не ще да яде - да седи гладен!  Crazy hahaha

Аз няма с какво да се похваля, няма и от кво да се оплача  newsm78- все същото у наЩа къща - бебешки режим - ядене през 2,5 часа, нощни хранения, мрънкане и всичко както си му е реда! bowuu

И аз искам разходка! То първо времето кофти, после друго нещо изниква, аман!  Crossing Arms

# 730
  • Мнения: 102
А добър ден и от мен...
Неви честито ви захранване, дано на батито му няма нищо, но аз и друг път съм писала тук, че лекувах на Сашо ангината със сладолед до припадък. Crazy
Аз днес нахраних Преслав с домашно пюре от аронията ми в двора, като първа стъпка в борбата с анемията Laughing хареса му на човека (като му сложих банан и диня вътре.

# 731
  • Мнения: 339
Далче, Ваня, изрекламирайте ми вашите столчета за кола коя марка са да ги разгледам Praynig

# 732
  • Мнения: 7
Голяма съм блейка...
S.newa, честито ви захранване! Май никой не обича до тук домашно картофено пюре на първо четене, а?
Дали наистина слагат нещо във фабричните пюрета... да ги правят по-вкусни на децата?!... Аз все си страдам от фобии за комерсиалността на нещата и ми идват разни гадни мисли по темата, но май е по-добре да си останат само в моята глава...

# 733
  • До Балкана
  • Мнения: 100
До сега бяхме с Giordani 3 per 6, а сега му се чудя доста между това http://www.kasida.bg/stolche-za-kola-proxima-romantic-chicco-136-4938.html
 ИЛИ това - http://www.kasida.bg/stol-za-kola-cangaroo-journey-249-2846.html
 ИЛИ това - http://www.pazaruvaj.com/stolcheta-za-kola-c3950/giordani/stol-z … ordani-p33564226/

# 734
  • София
  • Мнения: 817
Неви, честито ви захранване! Дано баткото ви не е болен от нещо сериозно!  Praynig
Д-роз, пошегувах се и аз, но наистина си купих лигавници за еднократна употреба, ама не щото ме мързи, а щото тръгваме към морето, където няма да имам никакви условия за нищо.
Калина обича домашно картофено пюре, но нали трябва и друго да се яде...
Марго (опс Любезна, честит нов ник), и Калина е така, муси се, не ще ... с течение на времето се свиква и сприра да ти прави впечатление инатенето.  Hug Hug
Роро, аз бих ти препоръчала нашия стол - Макси Кози приори, Калина вече го ползва от 2 седмици! Направихме сефтето по маршрута София - Стара Загора, сега и към морето ще пътува така. Положила съм възглавничка и си е почти като кошницата.
Далче, много е сладък  Heart Eyes

И едно предложение за заглавие ако го искате: Февруарче тръгва към морето или планината, а на мама вече е стройна снагата!
Последното за снагата ОПРЕДЕЛЕНО не се отнася за мен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт