Събирам малко мнения относно детските лекарства....

  • 148 254
  • 335
  •   1
Отговори
# 120
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз съм с много положително мнение от хомеопатията, само че от "Боарон"-ската, а не класиката.

# 121
 Съгласна съм че хомеопатията помага. Вярвам и напълно се доверявам на
хранителните добавки на АкваСорс.Давам от тях на двете си деца и
сега са по-здрави и не стигаме до вредните антибиотици.Зелена Енергия и   
 Колактив са най-добрите природни храни.Доверете им се!

# 122
  • Мнения: 1 737
А ако детето получи алергия, изрине се, или недай Боже тръгне да получава задух, с Аква сорс дали ще се оправи? Че след настнките и вирусчетата, алергията е сравнително често срещано явление при децата напоследък.  Thinking

За какво бяха огромните цитати по-горе, не схванах?

# 123
Нова съм втози форум и аз незнам какво направих.Ако ме питаш за алергиите АкваСорс ще
ти помогне много.Продуктите които предлага засилват имунната система ,а това е важно за организма да се пребори с алергиите.Можеш да пробваш с Зелена Енергия и
Есенциални Мастни Киселини.

# 124
  • в баира
  • Мнения: 861
Отказах се от традиционната медицина. Избрах втората, призната от СЗО - хомеопатията. Мога да си направя вече списък на лекарствата, от които съм лишила детето си и съм го излекувала с хомеопатия:
антихистаминов сироп
антибиотик Аугментин
Вентолин
Парацетамол за сваляне на темп.
Педиатърката му нищо не знае, следи си го и си мисли, че пие антибиотиците и останалите лекарства, които е изписала. Изумена е колко бързо се възстановява и какво подобрение има за отрицателно време. И аз съм очудена, защото уж хомеопатията действала по-бавно от традиционната медицина, а съм свидетел на обратното. Смятам, обаче, че хомеопатичните препарати на Боарон, които продават по аптеките са доста неефективни при повечето хора, за това съм избрала класически хомеопат.  Grinning

Въпреки, че е строго индивидуално лечението с хомеопатични препарати, би ли изписала с какви точно лекуваш детето си!

# 125
  • Мнения: 1 737
Лекарствата са под формата на капки и ги прави лекарката му. За спешни случаи - събота, неделя (докато води лекции) ни е пращала за монопрепарати от хомеопатична аптека, но до колкото знам в аптеките препаратите не могат да са във високи потенции, май само хомеопат може да направи 200 CH, а от аптеката намерихме само 30 CH, след което в понеделника веднага ни даде от същото, но 200CH. За бронхеолита му даде Ipeca (куана), след това Бахова ябълка (apple crab).
Диагнозата "бронхеолит" постави педиатърката му, след като го преслуша - имаше сериозни хрипове и от силната кашлица повръщаше всичката си храна. Беше му хлътнала фонтанелата от обезводняване. Бронхеолит било вид бронхит, възпаление на най-малките бронхи на белия дроб.

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 18:33 от AQ

# 126
  • Мнения: 5 500
А ако детето получи алергия, изрине се, или недай Боже тръгне да получава задух, с Аква сорс дали ще се оправи? Че след настнките и вирусчетата, алергията е сравнително често срещано явление при децата напоследък.  Thinking
Допитай се до класическия си хомеопат какво да даваш от продуктите на Аквасорс при такива проблеми, той ще ти каже най-добре! Но ако още нямате такъв проблем не го викай като мислиш за него!

# 127
Какво ли не съм давала вече,моето детенце скоро имаше температура-39.5 дадох му Нурофен,Панадол и 5 капки течен аналгин ,по лекарска препоръка,за да я свали.Пускам го на детска градина и от там се разболява.Е сега е по добре де Simple Smileиначе за гърло Исла минт

# 128
  • Мнения: 1 737
По аптеките ли се продават тези продукти?

# 129
  • Мнения: 723
Залагаме на хомеопатични продукти и други по-безобидни средства -Стодал за кашлица, Стеримар или Нисита за нослето, а има едно страхотно лекарство за бързо спиране на настинки и грип, казва се Парагрип, хомеопатично, на Боарон, спря й настинката буквално за ден!Може да се приема без проблем от малки деца,но винаги се консултирайте с GP-то PeaceЗа температура под 38 не правим нищо,а ако е много над,свещички(да чукам на дърво,само един път се е случвало...)
Панадол и Нурофен въздействат на ЦНС и затова ги избягвам...И аз не пия такива неща по принцип, а как да дам на малката...

# 130
  • Мнения: 723
По аптеките ли се продават тези продукти?

Доколкото знам,ги няма в търговската мрежа на аптеките.Офисът им е в "Бели брези"-на ъгъла на "Нишава" и "Др.Димитър Атанасов" (бивша "Праскова"), вход от страната на "Нишава".
Иначе наистина са много добри-особено Зелена енергия...а и всички други Peace

# 131
  • Мнения: 14 654
от половин година и аз лекувам детето си с хомеопатия.преди това е пил какви ли не лекарства,като започнем от сиропи за кашлица и капки за нос и завършим с антибиотици като амоксиклав,курам,аугментин,зинат,дурацеф,клацид,фромилид,освен това протовоалергични сиропи-кларитин и вентолин+натриев цитрат против повръщането,което беше неизменна част от ежедневието ни.тези лекартсвени средства дават само краткотраен резултат като не подобряват общото състояние на детето.затова препоръчвам на всяка майка да намери най-доброто за нейното дете алтернативно лечение.възможностите са доста.поздрави

# 132
По аптеките ли се продават тези продукти?

Не не се продават по аптеките.Ако те интересуват мажеш да ги намериш на http://www.aquasource.net/Main/Index.aspx?cid=6

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 11:54 от Аурелия

# 133
  • Мнения: 1 561
ИмаНурофен за бебета, който е различен от този за възрастни!

# 134
  • Мнения: 131
Има си Нурофен за деца и Нурофен за възрастни Аз давам на моето дете за деца

Общи условия

Активация на акаунт