LaRedoute.fr - 166- Големите намаления - 25.07 - 31.07

  • 50 262
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 1 365
  • София
  • Мнения: 804
Момичета според вас от тази пола кой номер трябва да взема за момиче с талия 61 и ханш 84 ?
32 или 34?Или ако някой я има да ми даде размери за да се ориентирам.
http://www.laredoute.fr/vente-jupe-en-jean-stretch.aspx?producti … =1&pos=16_n_n
Благодаря ви предварително   bouquet
С подобни мерки съм ( само талията ми е 64-65) и имам 34 номер, та даже я нося с леко паднала талия.
Реалните мерки на полата (след носене) са
талия - 36, ханш- 44, дължина 33-34

# 1 366
  • Варна
  • Мнения: 8
Някой получил ли е така известните кецки на Софт Грей в цвят argent? http://www.laredoute.fr/ProductDetail/ImagePopUp.aspx?url=http:/ … 310_0003_HZ_1.tif
Моля за снимка или поне да ми каже дали са много сребристи. Благодаря предварително! Hug
Аз ги получих , но не мога да ти дам реална снимка, защото бях взела доста голям номер и ги продадох.Сега чакам по малкия размер.Мога да ти кажа само че са много готини, наистина са лъскави, но самия материал е мекичък и тънък, не е твърдо и някак изкуствено като мушама.

# 1 367
  • Мнения: 399
п.п.
Гледам къде какво съм поръчала и само да кажа, че вече имам 3та поръчка под 10Е със статус ПП, не оная дивотия ЛаВрацион или каквото е там=плащане при доставка.
 Crossing Arms Ще се научат тия франсета  Laughing
Накрая ще видим дали въобще ще получа нещо, ама пък с тия и без тия неща ще живея...нали ще ми върнат парите, ако не дойде, та не се притеснявам за сега.

  newsm78 Я който е по в час да си спомни, при новия изглед на кошницата май всичко под 10Е ми е с ПП минало Wink едва ли е само при мен, разгледайте си суивитата!!

Гледам в новия изглед - пак са си A LA LIVRASION. То май още при направата на поръчката ми изписа нещо странно, след това забелязах, че пише А ЛА ЛИВРАЗИОН и всъщност това ми се е видяло различното... Писах им, както многократно казах, и ми отговориха, че е станала грешка, не разбрах точно каква(ако питаш мен просто така си отговарят), явно не искат да изпращат поръчки под 10Е, незнайно още поради какви причини. Но пък на много хора са им ги пратили, и мен ме интересува дали и на тях им пише А ЛА ЛИВРАЗИОН или не??? Опитвам се да намеря логиката, засега безуспешно....

# 1 368
  • Мнения: 87
На мен една поръчка ми е паднала на 1.1 евро  Rolling Eyes и дори имам изписано + justificatif d'achat disponible-значи ще дойде все пак.

А друга от 6 евро няма тези новите като фактури, които можеш да разпечатиш, но статуса е Preparation colis-ТОВА ЗНАЧИ ЛИ, ЧЕ ЩЕ ДОЙДЕ newsm78

 В Remboursement няма нищо.

# 1 369
  • Мнения: 320
Така..да ви споделя нещо много интересно-на един от новите ми  Rolling Eyes профили бях поръчала 10 неща с код за спонсорство от 10е и поръчах през ПП.Сумата беше 5.95е.Поръчката дойде и нямам дебитни ноти и не са изтеглили пари през ПП. SickВъзможно ли е да си ги изтеглят по-нататък ? ThinkingИ между другото поръчката ми в суивито е A la livrasion .Иначе си имах и други поръки в ПП за по 12,00-13,00е и на следващия ден си ги теглиха.....

# 1 370
  • Временно
  • Мнения: 788

http://www.laredoute.fr/vente-sarouel-femme.aspx?productid=32415 … _n&vsn=lesaub - това го дебна дали ще пуснат 46 номер че много ми харесва  Mr. Green , дали са така хубавки както на снимката


Аз ги имам в бяло,много са хубави!!!

# 1 371
  • Пловдив
  • Мнения: 1 313
Хм, уж чета наред, ама този пост на Ани съм го пропуснала  Mr. Green. Обаче и аз стигнах до извода, че всички поръчки под 10Е направени с новия изглед на кошницата са ми със статус ПП и вече Complieted в ПП акаунта. Дори вчера в началото на обедната истерия докато пробвах линкове и попаднах на 3/4 панталон на Champion в бяло обаче и го пуснах само него ей така, без каквато и да е надежда за фактуриране, камо ли пък да си  изтеглят парите, а то кво станА: не само, че го фактурираха, ми и в ПП още вчера беше Complieted hahaha. А имам 2 поръчки, които първоначално бяха над 10Е, но после паднаха. Едната дойде с ДН и другата така предполагам ще дойде, защото статусът й в ПП още е Pending, а е много стара. И двете са правени със стария изглед на кошницата.

От вчера обаче имам друг проблем. Направих поръчка с кода от 10Е. Поръчката ми е за 10.35Е, но при самата поръчка един от артикулите се изчерпва и ми се фактурира на последна стъпка сумата от 9.35Е. Ето  снимка от потвърдителния ми мейл. После обаче в суивито ми се появи това. Ситуацията е точно като на merrlyn и се чудя какво означава. Ако не е фактурирана как тогава всички са излезнали на 4-та стъпка и как  артикулът, който в начлото ми го даде като изчерпан се е появил в тази таблица и то с цена? #Crazy На всичкото отгоре в суивито тази поръчка пише, че е за 4Е /липсват 10% и доставката/. newsm78

# 1 372
  • Мнения: 320
На мен една поръчка ми е паднала на 1.1 евро  Rolling Eyes и дори имам изписано + justificatif d'achat disponible-значи ще дойде все пак.

А друга от 6 евро няма тези новите като фактури, които можеш да разпечатиш, но статуса е Preparation colis-ТОВА ЗНАЧИ ЛИ, ЧЕ ЩЕ ДОЙДЕ newsm78

 В Remboursement няма нищо.
Ако дойде сигурно ще ти е поръчката с дебитни ноти. Така ми дойде на мен платото-самичко с 1,10е -дебитна нота  Rolling Eyes

# 1 373
  • Мнения: 1 080
Не съм пускала отдавна поръчка и нещо се учудих. Поръчката е за 84Е с вкл. 6.95Е и още 14Е за доставка. Не правя нещо както трябва ли ( освен че не съм сложила код за БД например)?

# 1 374
  • Мнения: 685
Значи вероятността да се прави поръчка за под 10Е с новия изглед на кошницата и да си я платим напълно нормално се увеличава  Party
За сега нищо с ДБ не ми е пристигнало от поръчаните, но те пък са от скоро.
С изключение на едните чаршафи от първия ден, ама за там не се притеснявам, ако ми кажат и мотаят с 20Е ваучер/чек, който ме се полага от акаунта ще им пиша да си ги вземат от него  Crossing Arms

Просто не е нормално да не  може да се поръчва...в другите ссайтове как може  Crazy

Лили, а таз ситуацията твоята мн странна изглежда  #Crazy

 m-i, как 14Е  newsm78
Таксата обработка ти е 10% на 84= 8.40+5.95 доставка и ти показва общата доставка май

# 1 375
  • Мнения: 87
Не съм пускала отдавна поръчка и нещо се учудих. Поръчката е за 84Е с вкл. 6.95Е и още 14Е за доставка. Не правя нещо както трябва ли ( освен че не съм сложила код за БД например)?

E, грехота е за толкова пари поне една БД да не сложиш. Принципно освен сумата на стъпка 1 + 6.95 доставка си има 10% такса обработка, което на теб тр да е 8.40 евро не 14. Пусни му един код 50008 или 47627 и така ще на малиш малко още.

# 1 376
  • на морето
  • Мнения: 1 398
А пък да знаете на мен какво се случи ooooh!От колко време дебна сатениния панталон,защото отдавна си търся такъв и като ви гледах снимките само лигите ми течаха.И днес хоп изненада-получих го с една от петте си поръчки Mr. Green.Изобщо не си спомням какво съм поръчвала и хич и не поглеждам в суивито по реф.номер дали го имам.Та днес ми се пооправи малко настроението,след като откраднаха на дъщеря ми чисто новичкия телефон Cry
И аз чакам иначе първата си поръчка от 30.06.

# 1 377
  • София
  • Мнения: 548
Момичета, някой получавал ли е чека от 20 евро от препоръчан приятел? Може ли да ми кажете каква е процедурата?

# 1 378
  • Мнения: 583
anny_, ето ги перденцата ресни
 http://picasaweb.google.com/warbaby3/LaRedoute2?authkey=Gv1sRgCI … 99372120145955250
.....май за тях питаше как стоят  Peace благодарение на любезното представяне на wb   bouquet

# 1 379
  • Мнения: 390
Като чета, се чудя защо да не се получи поръчка под 10 евро? Аз миналия месец имах поръчка и дойдоха чехли за 3,57 евро и подарък тенджерките! Май правят както си искат ларедутците!

Общи условия

Активация на акаунт