Махаме нощния памперс!

  • 2 926
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 smile3501 на Зори!

# 16
  • Мнения: 1 214
Може да е случайно, но все пак е сериозен напредък! Simple Smile

Не,не,не е случайно  Wink  Бъди сигурна,че все по-рядко ще се случва да се буди мокра.А е възможно и изведнъж да свикне и повече да не я намериш мокра  Laughing 

# 17
  • Мнения: 224
ние махнахме и дневния и нощния памперс от раз.Бях пуснала даже тема да се похваля защото бях много приятно изненадана от факта :лол:Две вечери беше с пампа,но на сътринта видях че е съх и така го махнах.първата седмица се напишка два пъти-единия път сътринта,другия път вечерта и сътринта.Тогава когато се събуди сътрин първо я изпишкавам и после се кърмим и даже понякога пак заспиваме:))Между другото аз си бях донесла от България пелени за еднократна употреба-като тя които ни искаха в болницата при раждане/0.50ст.бройката/ Та вечер слагам такава пелена и на сътринта като се събуди или вечерта когато беше напишкана я сменям.Имах късмета че тъй се напишка 2-3 пъти...Пожелавам ви късмет и търпение  bouquet

Последна редакция: пн, 14 ное 2005, 15:38 от Vivi

# 18
  • София
  • Мнения: 3 114
С риск да ви досадя, изваждам пак темата с последните новини за нашето приучване към сън без памперс, с надеждата, че може би и други мами в момента се интересуват от този въпрос, и възнамеряват в скоро време да махат нощния памперс. Simple Smile

Вече стана един месец, откакто Зори спи без памперс. Равносметката е бавен, но постоянен напредък. Престанаха многократните напишквания до сутринта, като установих преди две седмици, че все още се напишква към 23. 30 и след това към 2ч.  Поради това се наложи да я изпишквам нощем два пъти преди тези часове. От една седмица, обаче, пишка все по-малко в 23. 30, а вчера изкарахме нощта само с едно изпишкване в 1ч. , като след това по едно време рано сутринта тя сама си стана и ни каза, че иска да отиде до тоалетната. От доста време сутрин се събужда суха. Предполагам, че вървим към ограничаване на пишкането нощем до едно и вече последният етап ще бъде, когато успее да изкарва до сутринта. Важното е, че самата Зори е много кооперативна в това отношение, много се старае и е страшно доволна, когато сутрин се събуди суха и получи похвала Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт