Игрите във Facebook - 3

  • 27 494
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Spain
  • Мнения: 3 750
един скромен запис Simple Smile ..нямам друго какво да кажа .. като ви слушам как сте напреднали Simple Smile

Сигурно съм те заляла с подаръци. А някой сигурно са с изтекъл срок на годност. Wink
мерси за което .. .някъде от 2 месеца не бях играла "активно " Simple Smile .. оня ден 4истих и цъках съжалително 4е не се отварят половината неща .. нямам нещо ве4е такъв мерак да играя толкова като преди .. отвреме на време се засилвам
не си хабете поканите са TI не го играя  ..стигат ми тези към 10- на игри които играя ...и ако слу4айно излезе някое съобщение зна4и играе щерката Simple Smile 4е и нея запалих ... детето е на 6 и ве4е сериозно иска да има профил във фейсбук Simple Smile .. мисля по въпроса Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 701
Започнах market street! Някой играе ли я? Още е бъгава, но ми напомня на ресторанта!

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Запис.
Аз копая острова  Peace

# 78
  • Мнения: 1 491
Трежъра

Значи тия пусти гаечни ключове никой не знае за какво са?  newsm78  Събирам ги до 150 и после намалявам като ги продавам до 100. Това упражнение го правя вече 5 пъти  Shocked  Съответно имам 6 бананови дървета, но на мене си ми дава "чепка" банани годни за 3 дена. Една чепка има 3 банана. И аз имах тоя хубав бъг, но при мене бяха кивита ... Изкопах си всички билети и фрагменти на карти, после вече нямаше какво да копая  Crazy  Иначе до сега съм спечелила около 50 кеша от маймуните на финала  Money

За какъв 1 милион иде реч??? Аз нещо не съм разбрала, но маймуните съм ги копнала за 19, а вулкана за 54  Twisted Evil

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Не ги пипай,или поне ги запази до колкото може,явно скоро ще влязат в употреба.

# 80
  • София
  • Мнения: 4 904
Трежъра
За какъв 1 милион иде реч??? Аз нещо не съм разбрала, но маймуните съм ги копнала за 19, а вулкана за 54  Twisted Evil


Браво за постиженията ти  Peace !
Милионът кеш ще го дадат на 12-ти август като награда на някой, който е минал маймунския дворец с най-малко копвания.
Имаш реален шанс и ти стискам палци   Hug !
Моето най-добро постижение е 25.

# 81
  • Мнения: 86
Трежъра

Значи тия пусти гаечни ключове никой не знае за какво са?  newsm78  Събирам ги до 150 и после намалявам като ги продавам до 100. Това упражнение го правя вече 5 пъти  Shocked  Съответно имам 6 бананови дървета, но на мене си ми дава "чепка" банани годни за 3 дена. Една чепка има 3 банана. И аз имах тоя хубав бъг, но при мене бяха кивита ... Изкопах си всички билети и фрагменти на карти, после вече нямаше какво да копая  Crazy  Иначе до сега съм спечелила около 50 кеша от маймуните на финала  Money

За какъв 1 милион иде реч??? Аз нещо не съм разбрала, но маймуните съм ги копнала за 19, а вулкана за 54  Twisted Evil


Малеле, колко неща имаш  Shocked Shocked
Браво за постиженията, наистина имаш шанс  Wink

# 82
  • София
  • Мнения: 4 904
Честити нови острови, за които ще се използват маймунските гайчени ключове  Wink !

# 83
  • Мнения: 86
Честити нови острови, за които ще се използват маймунските гайчени ключове  Wink !

Стига са пускали тиквени, маянски и пиратски карти, време е за тея на които пише coming soon Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 4 904
И аз ги чакам тия Coming Soon  smile3508 !
Но Ape-ollo 19 искрено ме разсмя  hahaha , както Изумрудения град и Обелиска.
Имат чувство за хумор в Зинга  Laughing !

# 85
  • Мнения: 86
Какво е това Tiki Relic Base  Shocked
И какви са тия Tiny Islands  Shocked

# 86
  • София
  • Мнения: 4 904
Tiki Relic Base трябва да си го построиш. Като копаеш в новите острови "Ape of the Ages", получаваш от време на време материали - пази си ги, докато не построиш Тики-то. Материали можеш да искаш и от приятелите си, веднъж на 20 часа, както беше с кораба. Само, че тук е малко по сложно, защото строежът е на нива, т.е. веднъж ти иска по един брой от всеки елемент, аз ги събрах и сега ми иска по 2бр. от всеки елемент. Не знам колко нива са, но като се построи най-накрая, ще дава някакъв ежедневен бонус туй нещо.
За Tiny Islands - не знам къде ги виждаш, при мен не откривам нищо такова  newsm78 !

# 87
  • Мнения: 86
Е само в Apes Of The Ages ли  Rolling Eyes
Значи не съм си ъпгрейднал Home Island-а напразно  Laughing
Като го построим ще събираме STH, каквото и да е това  Laughing
А най-отдолу (под лентата със съседите), където обикновено излизат съобщенията има Get A Tiny Island, давали 3XP и 3 енергия към максималната, сигурно е нещо в маркета  Rolling Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 4 904
Е само в Apes Of The Ages ли  Rolling Eyes

Сигурно става и на другите острови, ама аз съм ги минала всичките, та за мен ми остават само новите  Laughing !
Съобщението е: Dig for more parts! - т.е. няма значение къде се копае.
Ако намериш какво означава STH, пиши, моля те, че ми стана интересно  Flutter !

Ето ги Tiny Islands, ама за по 60 кеш  Crossing Arms :

# 89
  • Мнения: 86
Tiny Islands са някаква декорация сигурно
Материалите ги има само на тиквените карти
А това STH ми звучи много познато  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт