"We Love you , Michael" - "I Love you more"

  • 41 394
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • Linz
  • Мнения: 11 609
memorgana Hug
Колко енергия, емоция и адреналин има в тия 2 мин!

Момичета, видяхте ли танца на Били Джийн на концерта на Енрике Иглесиас? Много мило ми стана (но не разбрах какво говореха Енрике и Васил за Майкъл).

# 646
  • Мнения: 2
За съжаление всичко това ще остане в историята на музиката и едва ли някой ден ще можем да видим нещо подобно...едва ли ще можем да присъстваме на концерти изпълнени с толкова много адреналин и страст. Можем само да се възхищаваме на твореца и музикалния гений Майкъл Джексън и да бъдем щастливи, че сме били негови съвременници и сме били докоснати от неговата магия... Cry Cry Cry

# 647
  • Мнения: 2
Ох момичета, гледам го, гледам го и не мога да разбера кое най-много ме плени в него!!! Дали душевната или физическата красота, дали страстта или любовта с която ни обсипваше безрезервно!!! Винаги съм го разглеждала детайлно и всеки път виждам колко е съвършен. Как искам да попия потта от красивата му глава. Embarassed Embarassed Embarassed

# 648
  • Мнения: 7
На "Байламос" Енрике приклекна до края на сцената, грабна фотоапарати на подлуделите тинейджъри и започна да се снима сам - така автоматично побърка десетките хиляди, дошли да видят своя любимец на живо. После издърпа две момчета на сцената - Васко от София и Филип от Стара Загора, и започна да си говори с тях като със стари съученици. Дори им наля по глътка твърдо гориво. Вдигнаха чашите и Иглесиас сюрпризира с българското "Наздраве", посрещнато с одобрителни възгласи. След като ги почерпи, Енрике започна да ги надъхва да попеят.
I can't sing!, отвърна смутен българският тийнейджър. После обаче младежът изведнъж стана и избухна в неконтролируем танц на "Били Джийн", влизайки едно към едно в лунната стъпка на Майкъл Джексън. Енрике просто се втрещи, седна на земята и започна да си пие кротко питието, наблюдавайки с кеф 19-годишния артист.. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-10-01&article=342153

# 649
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Да, Васко е наистина добър Peace Много приятно ме изненада това момче Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=EmhIFQM4sZ4

# 650
  • Мнения: 7
Фен продаде на търг шапката, която кралят на попа Майкъл Джексън носил по време на концерт в Ница през 1988 г. за 17 500 евро, съобщи Yahoo!News. Сумата е три пъти повече от първоначално обявената цена.

По време на концерта на 14 август преди 22 години в Ница Майкъл хвърлил шапката си към публиката, след като изпял песента Beat it. Тогава един от феновете му я хванал и я пазил досега.

Марковият аксесоар от черен филц, дело на нюйоркската дизайнерска фирма Worth & Worth, на чийто кожен хастар със златни букви е изписано името на поп-идола, беше обявена на цена 4000-5000 евро.

http://www.manager.bg/news/shapka-na-dzhako-beshe-iztarguvana-za-17-500-evro

Sad Sad Sad Sad

# 651
  • Мнения: 7

http://www.tmz.com/2010/09/27/michael-jackson-prince-charity-foo … chool-field-trip/

Michael Jackson's Son -- Healing the World

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 15:41 от kati-p

# 652
  • Мнения: 59
Здравейте,
4 дни без нет и направо откачих,липсвахте ми много,връщам се да ви прочета. Hug Hug Hug

# 653
  • Мнения: 19
Да, Васко е наистина добър Peace Много приятно ме изненада това момче Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=EmhIFQM4sZ4

хе-хе страхотно  Heart Eyes

# 654
  • София
  • Мнения: 568
Яна, побързай, че май друга фенка  се е погрижила вече - гледам едната скула вече е попита. Пък остави и за нас някое  местенце  Wink

Този Васко ще го гледам по - късничко. Голямо ще му  е учудването било на Енрике - фен се качва на неговата сцена и не пее негово парче, ееее, но пее Майкъл.

А пък се чудя как така  фенове си продават скъпоценни неща от Майкъл,  никога не бих го направила........

Децата са родени звезди и с достойнство носят посланието на Майкъл   Hug

Ne-Yo: "I'm afraid that if I make a tribute record people will think I'm cashing in on my idol."
http://www.musicrooms.net/urban/16947-ne-yo-scared-to-record-jackson-tribute.html

Пак планове  с гост изпълнители http://www.undercover.fm/news/12244-exclusive-michael-jackson-dr … -it-songs-at-aims

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 22:03 от valya61

# 655
  • София
  • Мнения: 568
ах   Wink , Джърмейн  беден Shocked : http://www.rockol.it/news-161746/Jermaine-Jackson-(fratello-di-M … 'Sono-povero

Джърмейн Джексън е съобщено, че в сериозни финансови затруднения, в действителност, казва, е лошо, и призовава органите на властта, че той е освободен, че финансовото участие трябва да бъдат платени. Братът на Майкъл, 55, последният албум излиза през 1991 г., заяви пред Върховния съд на Лос Анджелис не беше в състояние да плати 2100 евро на месец, което е с бившия си партньор Алехандра Женевиев Oaziaza за издръжката на децата от 14 Jafaar Jermajesty години и десет. Джърмейн е поискал от съдията да ridurgli изплатени с не повече от 160 евро на месец, защото, казва той, не печелят средно с повече от 760 евро на месец. Но трябва да се отбележи, че дори не е получила нищо от наследството на брат му Джърмейн през 2007 г. участва в знаменитост версия на "Биг Брадър" и британското издание, по данни на различни източници, е била платена за 335 000 евро.

# 656
  • Мнения: 2
Яна, побързай, че май друга фенка  се е погрижила вече - гледам едната скула вече е попита. Пък остави и за нас някое  местенце  Wink

Този Васко ще го гледам по - късничко. Голямо ще му  е учудването било на Енрике - фен се качва на неговата сцена и не пее негово парче, ееее, но пее Майкъл.

А пък се чудя как така  фенове си продават скъпоценни неща от Майкъл,  никога не бих го направила........

Децата са родени звезди и с достойнство носят посланието на Майкъл   Hug

Ne-Yo: "I'm afraid that if I make a tribute record people will think I'm cashing in on my idol."
http://www.musicrooms.net/urban/16947-ne-yo-scared-to-record-jackson-tribute.html

Пак планове  с гост изпълнители http://www.undercover.fm/news/12244-exclusive-michael-jackson-dr … -it-songs-at-aims
Вале,  Hug Hug Hug има за всички, които го обичат а съм сигурна, че не са малко ако не са и целият свят!!! Много са малко тези, които не го разбраха, но за съжаление те.... Cry Cry Cry http://www.screen.bg/people/8607.html

# 657
  • Мнения: 81


Wednesday, October 6


All New! For The First Time Lisa Marie Presley Speaks Out About The Death Of Ex-Husband Michael Jackson (PG)
Oprah is on location in England as Lisa Marie Presley speaks out about the death of her ex-husband, Michael Jackson, for the first time. In her one and only interview, she opens up about the intimate details of their marriage, the parallels between Michael and her famous father, Elvis Presley, and why the marriage ended. Wednesday’s Oprah

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 12:39 от stelass

# 658
  • София
  • Мнения: 568
Васко е много готин,  той само танцувал,  а   hahaha  аз  защо реших, че пее.......Дано видим качествен  запис на този момент.

Лиза и Опра ....  резервирана съм. По време на процесите Опра правила ли е предавания или интервюта за Майкъл, знаете ли  нещо?

Art and Genius
http://www.innermichael.com/2010/10/art-and-genius/

 Heart Eyes

Грейс защо ли така   развява полите си....

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 14:05 от valya61

# 659
  • София
  • Мнения: 568
New Jackson DVDs on the Way, But Not That New
http://www.tmz.com/2010/10/02/michael-jackson-dvd-box-set-vision/


Да се подготвим за утре - сигурно ще има отзиви и видео материал в нета от днешния концерт на Джърмейн

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 14:37 от valya61

Общи условия

Активация на акаунт