Küçük sırlar (Малки тайни)- Има ли почитатели в България?

  • 68 304
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Мале толкова красиви стихове сте написали момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes благодаря на всички и моля ви не спирайте  Praynig със удоволствие ще ги чета  Heart Eyes Heart Eyes

Ще стане наистина много хубава темичка  Wink

+1 Hug

# 691
  • Мнения: 1 336
СУнките се множите. Развиват ли я тая Су натам? За сега ми е много скучна, макар и красива. Няма живец в това момиче! Трябва я някой като Четин да я разклати едно хубаво.(Това не прозвуча точно както го бях намислила). Имам предвид някой да и даде малко огън, жар. Нали уж добрите момичета се влюбват в лоши момчета. Значи аз съм многооо добро момиче Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 5 334
Силве - добро и скромно. Grinning Hug
Не, малко се поотърсва Су - предвид емоциите, на които я подлага животът. Всъщност, то така и става - колкото по-добър е даден човек, толкова повече житейкият път му е осеян със спънки, за да го отрака. Wink Тя (бели букви) и с Али (за кратко), и с Четин (за кратко), че и с един Сайгън (голям хит - пак за кратичко), докато не стига до Демир и с него изживява голямата любов. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 14 840
СУнките се множите. Развиват ли я тая Су натам? За сега ми е много скучна, макар и красива. Няма живец в това момиче! Трябва я някой като Четин да я разклати едно хубаво.(Това не прозвуча точно както го бях намислила). Имам предвид някой да и даде малко огън, жар. Нали уж добрите момичета се влюбват в лоши момчета. Значи аз съм многооо добро момиче Simple Smile
Е защо пък да не я разклати хубаво и в оня смисъл Joy Joy Joy Joy Joy

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 352
izabelatka_00 добре дошла  Hug Hug Hug
Май и ти си фенка на Хазал Кая  Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 44
На мен също много ми харесва темата и знам,че другата ще бъде още по -хубава Hug
Вие да видите темата на Мечтатели в какво се превърна... ooooh! Crazy
Надявам се тук да не стане както там. Grinning

Тинче,Силве страхотни стихове!!!!!
bouquet Two Hearts

# 696
  • Мнения: 33 428
izabelatka_00 добре дошла  Hug Hug Hug
Май и ти си фенка на Хазал Кая  Hug Hug Hug
А аз не съм  Embarassed Whistling Whistling

# 697
  • Мнения: 9
Тинче,много красиви стихове      bouquet   Поразрових се малко за твоята стихосбирка и прочетох прекрасни неща  Hug Hug Hug
Силве поздравления и за твоя стих  Hug
Хубаво е да цари хармония...мнения и предпочитания всякакви,но важна е толерантността към вкусовете на другите  Peace

# 698
  • Мнения: 14 840
izabelatka_00 добре дошла  Hug Hug Hug
Май и ти си фенка на Хазал Кая  Hug Hug Hug
А аз не съм  Embarassed Whistling Whistling
и няма нищо лошо в това  bouquet  bouquet

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 352
izabelatka_00 добре дошла  Hug Hug Hug
Май и ти си фенка на Хазал Кая  Hug Hug Hug
А аз не съм  Embarassed Whistling Whistling
Тц тц я кажи на кого си фен да видим дали ще се разбираме  hahaha hahaha hahaha
Няма значение нали сме фенове на Малки тайни  Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 14 840
Сега като се замисля не само на Арзу майка и не и обръща внимание . На Су баща и се сеща зя децата си от дъжд на вятър  и то само когато има проблем - основното грижа за тях е поверена на бабата. На Чет също баща му не му обръща особено внимание- само раздава заповеди и иска подчинение . Май само на Демир майката показва загриженост за децата си . Богатите ги няма никакви

# 701
  • София !
  • Мнения: 1 240
Хей здравейте  Simple Smile Браво момичета много красиви стихове  Heart Eyes Hug

# 702
  • Мнения: 640
Те затова са и толкова богати. Отдадени на работата си. Колкото и да се опитва човек не може да бъде навсякъде и винаги едните отношения са за сметка на други. Стои ли си вкъщи
няма да има достатъчно време за сделки и т.н. и няма пари. Може да се опитваме да сме идеалисти ,но света е материален и трябва да се впишем в него,в противен случай сме зад борда.

Хазал Кая ще участва ли в сериала? До сега не съм я гледала в друг филм ,но дъщеря ми я харесваше в "Златната клетка?" - този с Берен ...

# 703
  • София !
  • Мнения: 1 240
Те затова са и толкова богати. Отдадени на работата си. Колкото и да се опитва човек не може да бъде навсякъде и винаги едните отношения са за сметка на други. Стои ли си вкъщи
няма да има достатъчно време за сделки и т.н. и няма пари. Може да се опитваме да сме идеалисти ,но света е материален и трябва да се впишем в него,в противен случай сме зад борда.

Хазал Кая ще участва ли в сериала? До сега не съм я гледала в друг филм ,но дъщеря ми я харесваше в "Златната клетка?" - този с Берен ...

Ами не мисля че ще участва в този филм . Иначе участваше в ''Забраненият плод'' с Берен  Wink

# 704
  • Мнения: 9

 Показват ни един свят,където родителите имат други приоритети...Залисани в своята работа,бизнес,кариера те забравят,че да си родител...да си добър родител не се изразява в парите,които ще дадеш на детето си,в къщата,която то нарича свой дом....в елитния колеж или скъпата кола,които ще му осигуриш.Показват ни едни родители,които забравят,че децата имат нужда единствено и само от тях,от тяхната подкрепа и обич...от това,да усещат тяхната близост.Често тези деца са егоисти,повърхностни...разглезени,свикнали са да получават всяко нещо с едно щракване на пръста,привидно силни...но всъщност слаби и крехки.Тук е Су,която леко излиза от този стереотип...може би заради присъствието на баба й,която е била до нея.А Арзу...момиче,което трябва да е като майка си,но за жалост не е.И трябва да плаща последиците от това.

Общи условия

Активация на акаунт