Küçük sırlar (Малки тайни)- Има ли почитатели в България?

  • 68 303
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 640
Да! Извинявам се ! Бъркам ги двата щата Joy

# 706
  • Мнения: 640

 Показват ни един свят,където родителите имат други приоритети...Залисани в своята работа,бизнес,кариера те забравят,че да си родител...да си добър родител не се изразява в парите,които ще дадеш на детето си,в къщата,която то нарича свой дом....в елитния колеж или скъпата кола,които ще му осигуриш.Показват ни едни родители,които забравят,че децата имат нужда единствено и само от тях,от тяхната подкрепа и обич...от това,да усещат тяхната близост.Често тези деца са егоисти,повърхностни...разглезени,свикнали са да получават всяко нещо с едно щракване на пръста,привидно силни...но всъщност слаби и крехки.Тук е Су,която леко излиза от този стереотип...може би заради присъствието на баба й,която е била до нея.А Арзу...момиче,което трябва да е като майка си,но за жалост не е.И трябва да плаща последиците от това.

Децата доста добре се възползват от парите на родителите си. Не съм сигурна ,ако им предложат
парите или само обич от  родителите ,какво биха избрали?!

# 707
# 708
  • Мнения: 2

 Показват ни един свят,където родителите имат други приоритети...Залисани в своята работа,бизнес,кариера те забравят,че да си родител...да си добър родител не се изразява в парите,които ще дадеш на детето си,в къщата,която то нарича свой дом....в елитния колеж или скъпата кола,които ще му осигуриш.Показват ни едни родители,които забравят,че децата имат нужда единствено и само от тях,от тяхната подкрепа и обич...от това,да усещат тяхната близост.Често тези деца са егоисти,повърхностни...разглезени,свикнали са да получават всяко нещо с едно щракване на пръста,привидно силни...но всъщност слаби и крехки.Тук е Су,която леко излиза от този стереотип...може би заради присъствието на баба й,която е била до нея.А Арзу...момиче,което трябва да е като майка си,но за жалост не е.И трябва да плаща последиците от това.

Децата доста добре се възползват от парите на родителите си. Не съм сигурна ,ако им предложат
парите или само обич от  родителите ,какво биха избрали?!
Според мен зависи кой ги кара да избират.Ако това ги запитат някой от съучениците,ясно е какъв ще е отговора!Но всеки си има трудни моменти,моменти в които се нуждае от близки.В такива моменти няма кой да ги подкрепи.Кой знае например братът на Су защо е станал зависим,дали ако баща им беше до тях и се интересуваше малко повече за живота им щеше да стигне до там...

# 709
# 710
  • Мнения: 4 607
Всъщност само семейството на Али не са ни показали още... Защо ли? Whistling

# 711
  • Мнения: 9

 Показват ни един свят,където родителите имат други приоритети...Залисани в своята работа,бизнес,кариера те забравят,че да си родител...да си добър родител не се изразява в парите,които ще дадеш на детето си,в къщата,която то нарича свой дом....в елитния колеж или скъпата кола,които ще му осигуриш.Показват ни едни родители,които забравят,че децата имат нужда единствено и само от тях,от тяхната подкрепа и обич...от това,да усещат тяхната близост.Често тези деца са егоисти,повърхностни...разглезени,свикнали са да получават всяко нещо с едно щракване на пръста,привидно силни...но всъщност слаби и крехки.Тук е Су,която леко излиза от този стереотип...може би заради присъствието на баба й,която е била до нея.А Арзу...момиче,което трябва да е като майка си,но за жалост не е.И трябва да плаща последиците от това.

Децата доста добре се възползват от парите на родителите си. Не съм сигурна ,ако им предложат
парите или само обич от  родителите ,какво биха избрали?!
Има случаи,когато детето би казало:а аз исках само една прегръдка  Peace Но наистина живеем в материален свят.Свят,в който с пари може да имаш всичко...вече дори и здравето се купува.Не мисля,че някой от нашите герои би се отказал от социалното си положение заради топлата прегръдка на мама или татко.Такава е нашата действителност.

# 712
  • Мнения: 640
Мисля си ,че всичко идва от това ,че всеки от родителите тръгва в различна посока.
Повечето семейства са разделени и за това обикновено са виновни пак парите.
Това си мисля ,че наранява най-много децата и става причина за различни зависимости.

# 713
# 714
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Я кажете няколко имена на мъже от сериала. Имам в предвид на ролята , която играят.
Али, Чет и Демир не ми вършат работа.

# 715
  • Мнения: 21 201
Ние на другите още не сме им научили имената. Joy

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 20:06 от Neidjal

# 716
  • София
  • Мнения: 5 334
Ето и любимият ми клип на моите хора - Су и Демир: Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 14 840
Я кажете няколко имена на мъже от сериала. Имам в предвид на ролята , която играят.
Али, Чет и Демир не ми вършат работа.

брата на Су как се казваше

# 718
  • Мнения: 9
Я кажете няколко имена на мъже от сериала. Имам в предвид на ролята , която играят.
Али, Чет и Демир не ми вършат работа.

брата на Су как се казваше
Асланджан  newsm78

# 719
  • София
  • Мнения: 5 334
Я кажете няколко имена на мъже от сериала. Имам в предвид на ролята , която играят.
Али, Чет и Демир не ми вършат работа.

брата на Су как се казваше
Аслан Джем. Whistling Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт