Августовското дете става на две и торта ще яде!

  • 43 733
  • 698
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета.Макси, Алекс и Денис са големи сладури.
Пинки, благодаря!
Да ви поднеса по кафе

Анастасия, чакаме новини!

# 691
  • Мнения: 215
Галина, благодаря за кафенцето, ако знаеш как ми се пие:))) а тук няма наблизо, така че възползвам напълно от твоята виртуална почерпка!!!:) Heart Eyes  bouquet

# 692
  • Мнения: 702
Добро утро на всички!

Чета редовно,но нещо нямам муза зя писане,иначе сме добре,децата са на градина,коледното настроение ние завладяло с пълна сила,в къщи се гледа само Дисни чанъл,и съответно желанията за пъдаръци се менят всеки ден,за Ивайла става въпрос,на Пепито аз ще му избирам,че той нали не е от най разговорливите,но определено сме на вълна бу(кола)и токи(топка).
Стискам палци на Анастасия,всичко да мине, като по вода и скоро да са в къщи с малката Миши!

Веси,много се забавлявах,като четох поста ти,хич не им обръщай внимание на свекитата,права си ти  си носиш детенцето,ти ще си го гледаш,много хубаво име сте избрали за бебчо!

Всички снимки са много хубави,нашите дечица,и мами,естествено са най-хубавите!

И да не остана и аз по- назад ще пусна малко актуални снимки и от нас!



# 693
  • Мнения: 1 090
Добро утро и от мен!

Анастасия, още малко остана.  Hug С теб сме и чакаме новини!

Радвам се, че пускате снимки и да видим как растат нашите дечица.  Hug за всички!

Вчера доста се попързаляхме с шейните, после пийнахме топъл чай и хапнахме бисквитки. Към края на Алекс му стана доста студено на лицето и ръчичките, но вкъщи се стоплихме. Днес предиобяд ще си останем вкъщи , а следобяд ще водим Марина на зъболекар. Утре мисля и аз да забъркам някакви коледни сладки, че вече тези, които правих, свършиха.  Embarassed

# 694
  • Мнения: 2 376
Анастасия, а ти кога си изчисляваш термина?

# 695
  • Мнения: 215
Брит, бяхме го изчислили с лекарката на 28декември, но май се оказва че е с около седмица по-рано. Ще видим като се роди Мишето.

# 696
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Всички деца са страхотни. Има ли мами, които ще идват на коледния карнавал на 12. 12.?

# 697
  • Мнения: 2 376
аз мислех да водя Точица, но не знам дали няма да я стъпчат толкова малака. Иначе, тя играе чудесно с деца поне 2 г. по-големи. Връстниците и някак си още трудно.
Днес я хванах да прави торта. Сложила брашно, сода за хляб и прясно мляко.. Кучето помагало, няма да ви разправям в какво състояние ги намерих, при това само докато стопля обяда  ooooh!

# 698
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 441
Тъй като утре очакваме новината от Анастисия нека да е в новата темичка

Заповядайте НОВА ТЕМА


 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=546653.new#new

Общи условия

Активация на акаунт