Отговори
# 675
  • Мнения: 560
Към 48-ма страница ще гласуваме  Peace и ще изберем най-интерената тема.

# 676
  • Мнения: 1 919
Здравейте ! Аз се позагубих, че съм се разучила за 1 изпит  Crazy
Страхотни предложения сте дали за заглавия на темичките. Браво!
за събирането на "малките неща" в 1 кутия от първите обувки дето купих на синът ми съм си прибрала гривничката от родилния с номера на бебето, първия отрязан кичур коса от кръщенето. Друго май нямам, дрешки ама то е ясно.
за тръшкането на децата ми то си е период от развитието...само дето има разлика в тръшкането на 1г, 2г, 3 г...колкото по голямо става детето знае как да те манипулира  hahaha абе да са живи и здрави само, другото са бели кахъри.

Като си гледам лентичката вече съм 12гс....въпреки това гаденето си се появява, предната бременост ме държа до 9 месец, надявам се този път да не е така, ама каквото такова по-важното е всичко да е наред.
veset0  Hug хайде не остана време до голямото събитие, каква рокля си взе? Дано е от 2 части  Crazy, че моята уж я взехме по-голяма ама вечерта преди сватбата се наложи майка ми да ми мести копчето...стискаше ми, въпреки че килограми не бях качила Blush

Хаде лек ден засега отивам да замятам учебниците, по -късно пак ще се включа. Усмихнат ден!

# 677
  • Мнения: 560
За сватбата не е задължително да е от 2 части, даже напротив.
Аз с тази рокля, дето бях, едно момиче се беше омъжвало в 6-ти месец. Видях снимки, хич не й личеше въобще , че  е бременна(тя беше братовчетка на продавачката). Просто си зависи от модела.

По магазините сега рядко се срещат рокли от 2 части, за разлика от миналата година.

ПС: хех, да не повярва човек  и аз пуснах едно предложение за тема. А, хич не ме бива по римите.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 12:10 от Валари

# 678
  • Мнения: 1 919
Валари   Embarassed аз имах предвид, че ако е от 2 части по - лесно се поправя в последния момент, нямах предвид дали си личи дали булката е бременна или не. Аз тогава просто преместих копчето на долната част и реших бързо проблема. Mr. Green Абе каквато такава рокля, булката да се чувства добре в нея и да и харесва, даже роклята не е важна толкова, по-важното е 2 души да се разбират и обичат!  smile3503

# 679
  • София
  • Мнения: 181
Добър ден,момичета!
Валари
, четох на саита на Марковс, че пола може да се каже със сигурност от 14 седмица нататък, преди това също, но не е на 100%.Преди всичко зависи от бебето, дали е решило да се покаже и от доктора дали вижда добре. Laughing

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 12:49 от maiski3

# 680
  • Мнения: 319
Izvinqvam se za latinicata,ama ne sym v kyshti ,a tuk nqma kirilica...
Thomasito , cqla mi e roklichkata,no e s vryzki otzad...Az oshte otnachalo si bqh reshiola,che iskam cqla roklq:)Golqma e...znam che ne e ot udobnite,no pyk bulka vednyj se stava i vinagi sym mechtala da byda kato princesite opt filmchetata...s golqma roklq:)Tova e edinstveniq den v koito moga da sii pozvolq da sym s takava:)
Valari v interes na istinata spored men e tochno obratnoto na tova koeto kazvash...masovo roklite sa ot 2 chasti,a ne celi...Pone tova mi napravi vpechatlenie na men dokato obikalqh magazinite.
Samo obuvki hubavi trqbva da si namerq i sym gotova veche:)Tiq bulchinskite sa mi mnooogo grozni...vyobshte ne gi haresvam...Iskam da si vzema hubavi  obuvki,koito shte moga i posle da gi nosq

# 681
  • Варна
  • Мнения: 28
Tasha, ти къде си сезаписала на ФМ? И аз си записах час в понеделник в клиника "Темелков" при д-р Цонев,но се притеснявам да не е много рано за прегледа. Тогава ще съм точно завършила 11 г.с. В нета чета, че се прави между 11 г.с. и 14 г.с., а от регистратурата на клиниката ми казаха, че я правят 12-13 г.с. Аз в момента съм в болничен, който приключва в понеделник и за това така реших. От вторник съм на работа, а са ми малко трудни излизанията, било то и за изследвания.

# 682
  • Мнения: 23
Добре дошли на Mur и на danaqv!Лека и безпроблемна бременност момичета!

Tasha на мен моята гинеколожка ми каза,че е най-добре в 11г.с. да се прави ФМ,ама всеки различно май казва.

luba rizova много ми харесва заглавието,което си предложила.

Момичета аз май се поотървах от гаденето,още ме спохожда,но почнах вече да се чувствам по-нормално.

# 683
  • Мнения: 341
Добре дошли на новите мами, само хубави новини от вас да чуваме  Hug.
При мен май се е започнала черна седмица. В понеделник контракции, във вторник ходих на зъболекар, за първи път при тези (и категорично последен), отидох за пломба, махнаха ми зъбен камък, не знам какви си глупости за красота ми правиха, ошушкаха ме 90 евро, а болния зъб не го и пипна. Каза следващия път ще сложим лекарство, казах и че следващ път нЕма да има и повече никога няма да ме видят. Проблема е, че от тази нощ ме боли злощастния зъб, пък в момента малко трудничко ще набера пари за друг зъболекар, направо гадна работа.
Вчера пък вдигнах температура и ме боли гърлото  ooooh!. Днес съм по-добре и вече се разщъках из къщата. При нас основния проблем е, че мъжа ми готви наистина гадно, просто не може човека, за всичко друго става (ако не го гледаш, че иначе ми отиват нервичките), но за готвене в никакъв случай. В моментите, когато не мога да сготвя поръчваме храна, ама така ми се беше прияло зеленце, та днес се вдигнах да си угодя.
Да ви кажа и вица на седмицата. В понеделник ми звъни свеки, казвам аз, че съм зле и лежа, а тя ми отговаря ела при мен да се погрижа за теб  hahaha, казах и че това е най-добрия виц който съм чувала, представяте ли си как с контракции се вдигам и се закарвам с колата при свеки да ми яде нервичките  Joy. Милото вика, ти се радвай, че не ти се натресе да се грижи за тебе, че тогава сигурно щеше в болница да отидеш.
Наоплаках се, сега се връщам в кревата малко да почивам.

# 684
  • Мнения: 0
Здравейте мили дами ,

ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Аз сега да се отчета , че от доста време се правя на луда и само чета и не пиша , за което ще се порицая сама . За варнеските мами ще споменавам имена и цени . Ходих на ранна ФМ при доц. Балев при Темелкови, прегледа когато е първичен е 60 лева , а следващите били по 45 лева . Гледа всички части по отделно , ама не говори много . Трябва да го питаш че да каже , не е много приказлив. Както и да е след като разгледа всички части ми даде около 5-6 снимки на който има различните части на тялото и ми пусна да чуя сърцето , ама после разбрах че той е слушал не е било за мен .Накрая ми даде един лист на който пише какво е направено и показателите че са в норми . Отдолу пише следващо посещение 18-19 г.с и после 30-32 г.с . Това е от прегледа . Ама като се замисля и докито при което ходя ми прави същото и не намерих голяма разлика и снимките са същите .Сега трябва да ходя да правя тези генетичните изследвания . Днес вечерта ще ходя за тях  защото ми казаха , че за тях не трябва за е сутрин на гладно и може и по късно да се направят . За пола на бебето го питах и ми каза че след 14 г.с може да се каже сега било рано.

Весето стана ми интересно за сватбата , ще чакам снимки после да те видим  

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 15:08 от Innes

# 685
  • Мнения: 9

Весето поздравления и от мен ,пожелавам ти много хубави мигове Hug Hug Hugи най красивата сватба  bouquet  bouquet  bouquet

# 686
  • София
  • Мнения: 318
Валари, четох на саита на Марковс, че пола може да се каже със сигурност от 14 седмица нататък, преди това също, но не е на 100%.Преди всичко зависи от бебето, дали е решило да се покаже и от доктора дали вижда добре. Laughing
И на мен Марков ми каза, че след 14 седмица може да се каже със сигурност какъв ще е пола, дотогава може само да предполага.

Хайде и аз да се похваля, че и при мен гаденето като че ли започва да отминава. Поне положението е доста по-добро за момента Flutter

Тук наистина при частните прегледи гинеколозите направо се уливат с цените, но както каза моята лична ние бременните сами си го правим - все търсим консултации от някакви "светила", това да му видиш на бебето, онова да му видиш....като си даваме парите защо да не ни ги вземат Laughing

amanita, чакай още малко да проходи бандитко и тогава ще видиш каква веселба е. При мен има дни, в които направо не мога да си седна на Д-то Crazy

Мацки, аз това с Facebook съм го проспала Grinning Имам и аз регистрация там: sneval@abv.bg

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Весето, радвам се за теб, моята сватба беше май месец и са ми още пресни емоциите  Grinning И аз бях с цяла рокля и "небулчински" обувки Wink още не съм ги сложила втори път, но много си ги харесвам и съм се заканила, че специално ще си купя тоалет за тях, за да мога да си ги нося  Mr. Green Затворени са, та есента може и да се спретна.

Момичета, почнаха ли да ви растат вече коремчетата? Моят май доста е пораснал, днес в прав текст ме запита пряката ми началничка чакаме ли бебе и аз си признах  Crazy Очаквам до утре всички колеги да знаят и да ме гледат странно  Joy Никой не ме беше питал досега, сигурно ги е срам, да не би да съм просто надебеляла.

Отделно наблюдавам нещо странно, вечер, като легна по гръб, по принцип корема се разлива и става плосък. Няколко пръста под пъпа забелязвам, че ми е изпъкнало и твърдо, като хълмче седи. Това ли ще да е матката? Като гледам разни снимки в нета, ми се струва, че на тоя етап тя е по-ниско.

За пола, мисля, че на първата ФМ може да се види нещо, но не е съвсем сигурно. Може би затова и не казват докторите. Аз ще ходя следващата седмица, когато ще съм 12 г.с. и 4 дни, дано да споменат нещо.

# 688
  • Мнения: 24
Здравейте момичета  Hug
 Hu6ka и аз се записах за ЖК, в Правителствена днес. Мнооооого чакане беше  ooooh!  но мина. И там ми казаха, че бебето много ниско се е разположило т.е. плацентата. и че трябва да си почивам повече и да не вдигам тежко.  Crazy
А да ви питам,  от няколко дни... имам кръв в носа..неее да ми чете а просто имам, малко ооххх незнам дали се изразявам ясно. и днес забравих да питам доки  Tired дали е нещо притеснително  newsm78  погледна ми резултатите и ми каза че са ми повишени левкоцитите, и ме пита дали съм боледувала, аз не съм  newsm78 другото, което ме пита е дали има някой в рода ни с диабет  #Crazy  newsm78 докато ми гледаше изследванията....  newsm78
veset0 няма значение каква е роклята, важното е ти какво искаш  newsm51 и аз се омъжих бременна  hahaha в 6м. и не ми личеше въобще. Бях с контракции, но си изкарахме чудесно, важното е да се забавлявате.  married
bzepic със зъбите шега не бива внимавай и ги лекувай  Peace
Аз съм запазила снимките от УЗ, но коса и др. неща не  Flutter иначе пазя нейни рисунки, но вече като по голяма  Hug

# 689
  • Мнения: 1
Commelina , и на мен вече ми личи коремчето и като им казах тук в работата само един колега си призна, че щял да ме пита дали не съм бременна, ама не го направил, защото решил, че може да съм качила няколко килограма и просто от това да имам коремче  Grinning Иначе и при мен май гаденето отмина, въпреки, че все още не ми се ядат много неща, дори в повечето случаи се чудя какво да хапна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт