Кой е филмът? 7

  • 21 307
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 843
давайте нова загадка, аз съм пас

# 736
  • Мнения: 21 599
Може ли аз?

Той е бивш радиоводещ, заради чиито невъздържани реплики е извършено ужасно престъпление. Сега живее над една видеотека, и докато е потънал в  самъсъжаление и угризения  за стореното, среща един мъж, на когото неволно е променил живота - от бивш професор той се е превърнал в клошар и живее в измислен свят...

# 737
  • Мнения: 502
 Кралят на рибарите.

# 738
  • Мнения: 21 599
Да, много си бърза  bouquet

Това ми е любим филм, както и другите на Тери Гилиъм. Радвам се, че веднага го познахте.

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 12:44 от Iris04

# 739
  • Мнения: 703
Закъснях естествено. Hug

# 740
  • Мнения: 502
   Трима приятели и една красива блондинка, в която всеки от тях е влюбен. Заведоха я на лов за мустанги, без дори да подозират какво ще и причинят...

# 741
  • Мнения: 21 599
The Misfits с Мерилин Монро?

# 742
  • Мнения: 55

Много ми харесва това онагледяване. Хайде вече всички да пускаме и постерите на филмите. Laughing Който много бърза първо ще отговаря, а по-късно ще си редактира. Laughing

И на мен Тери Гилиъм ми е любимец. Heart Eyes

# 743
  • Мнения: 502
The Misfits с Мерилин Монро?




 Бравос ! Ти си, Ирис.  Simple Smile

# 744
  • Мнения: 21 599


Пътуващ самурай и неговата жена са станали жертви на нападение в една гора... Всеки от героите във филма разказва различна история...

# 745
  • Мнения: 502


 Рашомон.  Simple Smile

# 746
  • Мнения: 21 599
Той. Беше много лесно.... Laughing

# 747
  • Мнения: 502
 Хайде трудна, не за друго, но филмът е много стар, 1930 година. По един от най-известните антивоенни романи.
 Има няколко екранизиции, тази е първата :

 Те са приятели, съученици и направо от училищната скамейка заминаха на фронта. Едно от момчетата имаше прекрасни кожени ботуши, но ампутираха крака му и почина. Приятелят му взе ботушите, носеше ги с радост. Но и той загина...Взе ги друго момче, после друго....И накрая хубавите ботуши просто си останах в окопа, обути на  поредното простреляно войниче...  

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 14:47 от С О Н Я

# 748
  • Мнения: 703
All Quiet on the Western Front

# 749
  • Мнения: 703
Да пуска някой друг вместо мен... Peace

Общи условия

Активация на акаунт