The Manhattan Project и други БГ бомби на Американска почва - 122 тема!

  • 24 768
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • САЩ
  • Мнения: 170
Не съм ходила на круиз или както там се казва  Wink но и аз като Агентката мисля че е загуба да се отиде на Карибите и да се кисне само в басейна. Не че ние не правихме точно това през половината време като бяхме в Доминикана, но дребния само там искаше и нямаше как. С приложени трикове все пак и до океана се добрахме  Mr. Green

Ирка майка ми миналата година имаше сходен проблем и и откриха че е нещо свързано с ретината, не помня какво беше точно медицинското название. Смениха и очилата, слага капки и се подобриха нещата. Но определено отиди на лекар и дано е само умора и нищо сериозно   bouquet

Утре ММ има рожден ден и днес съм го поканила на ланч дейт  Grinning Реших че така ще е доста по спокойно отколкото на вечеря където неизменно ще сме трима. Голяма романтика а  Mr. Green

# 61
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Явно ще се ходи на лекар. дано другата седмица и до там стигна. Защото определено не беше обикновеното замъгляване на погледа от работа с компютър, а нещо много по-раазлично и ново.

Лени би ли пратила линк на тази играчка на Leap Frog  която беше пуснала преди време. Не можах да я намеря в сайта, а досега търсих в старите теми. Явно доста назад е било.

# 62
  • Мнения: 2 255
Hm, lichi si, che ne sledia temata kakto podobava naosleduk...MM shte reche?? Ia svetnete malko za novia sleng, pls.  Laughing

# 63
  • Мнения: 4 291
за куфар в рамките на позволените килограми се плаща на парче, ако са повече кг. тогава цена на килограм. Таксува се за полет от-до.  Прекачването ти е част от самия полет.
С Бритиш ако плащаш свръх багаж разрешаваха да си допълниш куфара до 35кг. Сега не знам трябва да се пита.

# 64
  • САЩ
  • Мнения: 170
Hm, lichi si, che ne sledia temata kakto podobava naosleduk...MM shte reche?? Ia svetnete malko za novia sleng, pls.  Laughing

ММ = моя мъж (така мисля аз, дано не бъркам че в този смисъл го използвах  Mr. Green) Тина и аз скоро го научих сленга Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 255
Moiat Muj biva.. vikam si Moeto Milo li iskat da kajat, hepten sa se razligavili, si pomislih... tukmo crack-vah whip-a.  Laughing

# 66
  • Мнения: 940
Agent..на круз и ние се бяхме запътили до  Бахама но се отказахме седмица преди това,аз бях бременна и нали свинския върлуваше а аз не се ваксинирах и  за това.Иначе щях да те осведомя,нашият беше 2 дена път и 2 дена там на място да се плацикаме в тюркоазените води.
Аз като избирам пподобни пътешествия държа да ходя на място с тюркоазена вода,за мен това е водещ фактор...иначе бих си ходила тук в щатите по плажовете,за басейн само път не бия.

А я да ви питам , понеже за 1ви път летя с бебе - искам да си нося портативното креватче с мен + количка разбира се - креватчето с мен ли си го мъкна по самолета или чекирам?

# 67
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Агенте, ние само в Бермуда сме били с Дани (и Флорида де, ама теб чуждоземски места те влекат, знам  Laughing), най-хубавото е, че полетът е от Бостън 2 часа. Гледането обаче беше пак от 3 години нагоре, той тогава беше на 1 и половина, та не се възползвахме.

Круз - ако/когато сам си поиска (това ми е отношението към всички Дисни забавления).

И аз ще следя препоръките, събирам сили за ваканция с двамата, но за мен задължително без прекачващи полети.

Вики - чекираш креват, само количката до гейта.

Норчи, аз препоръчвам книжки на български за детето подарък, ако държите на играчка, оттук я купете, в пъти са по-хубави, че и по-евтини, от Бг. Картина (старият град в Пловдив или някой морски пейзаж) и икона са най-подаряваният подарък на живеещи в чужбина, защо не им подарите примерно сертификат за вечеря в ресторант в Чикаго, докато вие им гледате детето? Ако някой така ми благодари, бил литнала.  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 386
По пътната тема имам питане - искам да спретна почивка-изненада на мъжа ми, но се чудя между Мексико и Доминикана. Отделно се чудя м/у Канкун и Ривиера Мая, та ще съм много благодарна на всякакви мнения. Искам да го глезят много, защото имаше тежко лято - ол инклузив, да е много спокойно, но да има къде да се обикаля. Не държа да е има много клубове и т.н., но масажи - да.
Хич нищо не ща, а?  Mr. Green

Много се смях на тоалета на стандартния емигрант.

Охх, това да си пратиш децата да летят сами винаги ми е звучало като много страшно за чакащия на земята преживяване. Спокойно, всичко ще е наред!!

Мерси, че ми спестихте мъкненето на йенско стъкло. Обаче дуралекс няма при нас 100% и аз си нося, защото ми е суперудобен материал. И е безвреден Simple Smile

Норчи, кувет за вечеря и гледане на детето звучи уникално добре.

# 69
  • Мнения: 1 800
Вики, креват4ето се 4екира, но то и карсийт не се броят за багаж, имаш още право на един куфар или поне беше така до преди няколко месеца.

миз, пристигнаха ли твоите хора?


Тоя стандартен имигрант много поамерикан4ен ми изглежда на мен Laughing


# 70
  • Мнения: 1 777
Ева при нас в Чикаго в някои полски магазини има дуралекс.Аз дори си купих сервиз за кафе. Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 19:40 от Pety

# 71
  • Мнения: 3 367
Нашият хотел в канкун гледа 18м-3г и 3г-12г; до 3 с пейджър за родителите; такъв рахат ваканция не бяхме имали от години,няма да кажа че си прочетох всичките 7 книги,спахме кротко сами всеки следобед и пр и пр..еххх

# 72
  • Мнения: 384
По повод полетите, където и да летим гледаме да е по възможност без смени или минимум на брои
По повод заглавието на темата се сетих за един любим виж на баща ми
"- докторе , боли ме глава
  - пий аспирин
   - аспирин?
  - да аспирин, няма да се взривиш?
   - ааааааааа, може да съм първия, който да се взриви Grinning
Лек ден

# 73
  • Бостън
  • Мнения: 13 636
Нашият хотел в канкун гледа 18м-3г и 3г-12г; до 3 с пейджър за родителите; такъв рахат ваканция не бяхме имали от години,няма да кажа че си прочетох всичките 7 книги,спахме кротко сами всеки следобед и пр и пр..еххх

С изключение на пейджърите, които липсваха, но ние им връчихме уоки-токита това е перфектното описание и на нашата последна ваканция Wink
Анет, плс, хотелът на лични, тнкс!!!!!!!!!!!!!

Ева, аз бих го завела в спа-хотел/адълтс онли на Ривиера Майа Simple Smile (при подобни искания), мисля, че много, много ще одобри количеството и качеството на глезенето, които предлагат  Grinning

Лени, четеш ми мислите  Sunglasses

# 74
  • USA
  • Мнения: 675
Олее, не мога да ви изчета Laughing.

 Мимето, ти ли мислеше да изкараш на вашите зелени карти newsm78?
Аталанта, страхотни са ти децата, но дъщеря ти наистина има страшен тен Heart Eyes!
Миз, хайде отпусни се, вече са си в Бг Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт