Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 53

  • 28 186
  • 731
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 0
Уауууууууу,оставих ви за половин час и вие сте извикали дружно "Шашки вън".Варна,имаш име на  любимия град на нашите момичета които изкараха един прекрасен празник там.Всеки си казва своето,затова тук толкова с8е превличаме и обичаме.Това,че четеш от една година вестниците и следиш турските клюки-добре.Но ние говорим за 3 години назад.Тогава ние четяхме тогавашните клюки.А те не бяха никак ласкави за сем Борчинови.Сега нещата улегнаха и станаха по-лустрасани и прикрити.Не ни се нахвърляй така.Балкански страсти,какво да правим.По тези ширини е така.Пиша това защито съм сигурна,че ще го прочетеш.Ако искаш да вярваш във твоята правота-така да бъде.ВярвайНие си знаем нашта и затова сме доста скептично настроени към евтините номера,които впрочев сме ги виждали но преди2-3 години.Всяко ново е добре преправено старо.Бъди здрава и пак еле при нас.Имаме нужда и от експанзивен адреналин.Ринка,благтодаря за почерпката-както винаги точно на време. newsm10

# 571
  • Мнения: 8
Бурчинка черпи идеи от това предаване и по-специално този епизод:

http://www.vbox7.com/play:7252cb86

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65


 Twisted Evil Joy Twisted Evil Joy

# 572
  • Мнения: 0
Ринка, newsm51 newsm51 newsm51 !!!
Признавам коментарът ми беше злобен, така си е, но смятам че не съм длъжна да давам обяснение на някого защо това е така!!!

Кайли  smile3525

# 573
  • Мнения: 10 240
Ринка, newsm51 newsm51 newsm51 !!!
Признавам коментарът ми беше злобен, така си е, но смятам че не съм длъжна да давам обяснение на някого защо това е така!!!

Кайли,
В темата сме затова да ни е приятно! newsm51
Не си правим забележки и не проявяваме агресивност една към друга. Ние сме от един отбор! newsm10 newsm10 newsm10
Понякога се опитват да ни "настъпят", но то е от безсилие, повярвайте ми! newsm11
Просто не трябва да обръщаме внимание! smile3521 Не винаги успяваме да отминем с мълчание  smile3505 но поне се опитваме!
  smile3503

# 574
  • Мнения: 73
Защо обаче в темата се пише, че момичетата  "грачат"!  newsm78 newsm78 newsm78 Това е меко казано нетолерантно отношение!  

А според теб не е ли така? Тук отдавна не се коментира сериала "Аси", единственото, което се прави е да се оплюва Бурчин, Мурат и Нургюл... Това ли са фенове,   Sick вместо да благодарите на Мурат и Туба, че са ви доставили удоволствие, вие се ровите в чаршафите им! Това ли е толерантното  ви отношение?
Дали пък и нервите кризи на Туба не са свързани с "голямата любов" на феновете?!!! ooooh!

И специално за Pepa47 - новия сериал на Мурат е с доста по-висок рейтинг от този на Туба, така, че не се кахъри за него! Mr. Green Тези резултати, които ви пуска Рина са от форуми, в които "Пленителката" се бори с "Незабравка" и изобщо не отразяват реалността!






Вай,вай,къде съм била аз,когато сме имали такава скъпа гостенка. Лин,Мишленчо,що не сте ме известили. Радост е момичета,че ни четат и наблюдават. По въпроса за чаршафите,ми то мойте вече са вързани на яки възли,не мога да го развържа,за което много се извинявам на Мимата.Вързах ги ей така за удоволствие,щото много обичам Бо,това е всенародна любов. За сведение на нашата мила гостенка,обичааааам и Нургюл. Обича я и цялото ми семейство. Само мъж ми  нещо се опъва,ама ще го гази мечка. Той пък си харесва Бучци и не дава прашинка да падне на нея. Предупреди ме, а съм я развела с М.Й.,а ме е зарязал.





 М

# 575
  • Мнения: 10 240
А това е подготовка за довечера:

5 години по-късно.....

# 576
  • Мнения: 0
Дидка,здравей мила.И аз не бях тук за да поздравя подобаващо скъпата ни гостенка.Затово и писах постфактум.Тя ще ме разбере.

# 577
  • Мнения: 0
Те бяха две прекрасните ни гостенки, но Ринка ги нагости и си заминаха  smile3521

# 578
  • Мнения: 0
Знаете ли , до преди малко изобщо не мислех да се намесвам , но след цитата на Дидка (който как съм пропуснала незнам) нещо ми се развърза езика или в случая пръстите...

Първо на първо - всяка една личност е индивидуална и именно защото е индивидуална , не е задължително мнението на двамата , трима човека да се припокрива с това на други двама , трима.Също така , пишейки в тази тема толкова грубо не бихте могли да ни се наложите по никакъв начин.Ние може да "грачим" , но поне езиците ни не са разцепени на две.Не задължавам абсолютно никого да харесва МураТуба и да мрази Нургюл и Бурчин , но и не желая някой да ми лепва прилагателни на мненията ("грозни") нито пък да ми чете морал!Всеки с мнението си , било то грешно или до някъде повлияно!Знам , че след мнението , което изразих по-горе вероятно пак ще имаме гости , затова отсега ви казвам , че и да пишете и да не пишете аз казах каквото имаше да казвам.Не съм длъжна на никого , нито пък , което и да е момиче от темата!Аа да - и затова , че ПнС се състезава с Незабравима , ами ако не знаете Незабравима е най-рейтинговият сериал в Турция , а попринцип , доколкото знам в живота най-добрите се съзтезават с най-добри , а не с някои , на които лесно могат да бият шута!

За мен темата е вече приключена!

# 579
  • Мнения: 0
Знаете ли , до преди малко изобщо не мислех да се намесвам , но след цитата на Дидка (който как съм пропуснала незнам) нещо ми се развърза езика или в случая пръстите...

Първо на първо - всяка една личност е индивидуална и именно защото е индивидуална , не е задължително мнението на двамата , трима човека да се припокрива с това на други двама , трима.Също така , пишейки в тази тема толкова грубо не бихте могли да ни се наложите по никакъв начин.Ние може да "грачим" , но поне езиците ни не са разцепени на две.Не задължавам абсолютно никого да харесва МураТуба и да мрази Нургюл и Бурчин , но и не желая някой да ми лепва прилагателни на мненията ("грозни") нито пък да ми чете морал!Всеки с мнението си , било то грешно или до някъде повлияно!Знам , че след мнението , което изразих по-горе вероятно пак ще имаме гости , затова отсега ви казвам , че и да пишете и да не пишете аз казах каквото имаше да казвам.Не съм длъжна на никого , нито пък , което и да е момиче от темата!Аа да - и затова , че ПнС се състезава с Незабравима , ами ако не знаете Незабравима е най-рейтинговият сериал в Турция , а попринцип , доколкото знам в живота най-добрите се съзтезават с най-добри , а не с някои , на които лесно могат да бият шута!

За мен темата е вече приключена!
[/quot
но те получават награди от висши инстанции и зрителското мнение не е от значение!
Наивница, подкрепям те за поста ти newsm10 newsm10 newsm10

# 580
  • Мнения: 0
Знаете ли , до преди малко изобщо не мислех да се намесвам , но след цитата на Дидка (който как съм пропуснала незнам) нещо ми се развърза езика или в случая пръстите...

Първо на първо - всяка една личност е индивидуална и именно защото е индивидуална , не е задължително мнението на двамата , трима човека да се припокрива с това на други двама , трима.Също така , пишейки в тази тема толкова грубо не бихте могли да ни се наложите по никакъв начин.Ние може да "грачим" , но поне езиците ни не са разцепени на две.Не задължавам абсолютно никого да харесва МураТуба и да мрази Нургюл и Бурчин , но и не желая някой да ми лепва прилагателни на мненията ("грозни") нито пък да ми чете морал!Всеки с мнението си , било то грешно или до някъде повлияно!Знам , че след мнението , което изразих по-горе вероятно пак ще имаме гости , затова отсега ви казвам , че и да пишете и да не пишете аз казах каквото имаше да казвам.Не съм длъжна на никого , нито пък , което и да е момиче от темата!Аа да - и затова , че ПнС се състезава с Незабравима , ами ако не знаете Незабравима е най-рейтинговият сериал в Турция , а попринцип , доколкото знам в живота най-добрите се съзтезават с най-добри , а не с някои , на които лесно могат да бият шута!

За мен темата е вече приключена!
[/quot
но те получават награди от висши инстанции и зрителското мнение не е от значение!
Наивница, подкрепям те за поста ти newsm10 newsm10 newsm10

 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 581
  • Мнения: 0
Хехехе, връщам се и гледам пак пришълки с умопомрачителни постове
 е имало в темата - varna72 и mimata67, smile3533
/ за galka05 не съм останала с лоши впечатления и затова не я включвам към тях /.
Такъв отпор сте им играли, че половин час се смея с глас на духовитостта ви Laughing
А за хрумката на Дидока за Звездев и клипчетата на Наивница  smile3525
Нещо важно, което ми прави впечатление,
на което да обърнете внимание и да размислим за какво иде реч!
- Двете публикации за щастливото семейство излизат на една и съща дата 03.08.2010г,
макар и в различни вестници, не смятам, че е случайност!
- Снимката на сем. Йълдъръм в Аяклигазете от Бодрум не е папарашка,
а са имали възможност да застанат и да ги снима фоторепортер!
Изводът ми е, че семейството не бяга, а обратното - търси вниманието на пресата,
специално Бурчин явно умира да е в светлината на прожекторите с поредното си интервю !
Тя не е някаква звезда в Турция, за да бяга Хюрриет - един от най-големите вестници в
Турция, за да и вземе интервю, не и точно от нея, нали се сещате ?
За мен това не е нищо повече от PR акция с платени публикации, което е тъжно, защото
се разбира, че е нагласено !

# 582
  • Мнения: 10 240
Зад кадър:

   

     

 

# 583
  • Мнения: 8
Хехехе, връщам се и гледам пак пришълки с умопомрачителни постове
 е имало в темата - varna72 и mimata67, smile3533
/ за galka05 не съм останала с лоши впечатления и затова не я включвам към тях /.
Такъв отпор сте им играли, че половин час се смея с глас на духовитостта ви Laughing
А за хрумката на Дидока за Звездев и клипчетата на Наивница  smile3525
Нещо важно, което ми прави впечатление,
на което да обърнете внимание и да размислим за какво иде реч!
- Двете публикации за щастливото семейство излизат на една и съща дата 03.08.2010г,
макар и в различни вестници, не смятам, че е случайност!
- Снимката на сем. Йълдъръм в Аяклигазете от Бодрум не е папарашка,
а са имали възможност да застанат и да ги снима фоторепортер!
Изводът ми е, че семейството не бяга, а обратното - търси вниманието на пресата,
специално Бурчин явно умира да е в светлината на прожекторите с поредното си интервю !
Тя не е някаква звезда в Турция, за да бяга Хюрриет - един от най-големите вестници в
Турция, за да и вземе интервю, не и точно от нея, нали се сещате ?
За мен това не е нищо повече от PR акция с платени публикации, което е тъжно, защото
се разбира, че е нагласено !


Фенче, определено смятам че си права не си струва да се занимаваме с глупости, а да си насочим вниманието в/у нещо наистина важно!!!  Hug
Благодаря ти, че ни насочи в тази посока, защото това наистина е интересно!!  bouquet
Това обаче е и тъжно, за съжаление.

# 584
  • Мнения: 0
За миг да забравим Б - всичко е ясно!
http://www.youtube.com/watch?v=d7dkzKHHJ9k&feature=channel

Общи условия

Активация на акаунт