Споделете любим хубав филм, драма, романтика - 7

  • 132 728
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: X
You Again го теглих от Замунда, качеството беше добро(някъде бях писала перфектно, но не е съвсем), но звука беше малко странен....като ехо едно такова-ама аз и без това го гледам докато хлапето спи без звук, така че не ми пречеше. Но виж-субтитрите (българските) бяха най-невероятните които бях срещала. Все едно някой е начаткал изреченията в google-преводача и ги е сложил за субтитри...

# 346
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 118
Deathcrush,  за кой филм говориш?  
Ахаха ама не съм ли постнала картинка?! Леле бях сигурна че има и линк с постер на филма... или линка се е прецакал, или аз съм мн съм зле и наистина съм забравила да го постна, хах - ето ето:



  bouquet

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 16:09 от Deathcrush

# 347
  • Мнения: 115
Deathcrush,извинявай,но за какво се разказва филма,че не мога да отворя Замунда-та нещо,а пък в интернет намирам описание на английски Confused Rolling Eyes

# 348
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 707
Deathcrush, сложила си, в началото и аз не го виждах, но после се появи.
Candy
Някакси, Хийт успява да пресъздаде мързеливият и неорганизиран, неосъществен поет, който все пак е способен да бъде абсолютен нехранимайко, когато се налага. Аби ни дава красивата, здравомислеща и опасна Кенди. Техните сцени заедно толкова напрегнати и убедителни, колкото е възможно е в един филм. Умело им партнират Тони Мартин и Нони Хезълнут като родителите на Кенди и Джефри Ръш като техния дилър и приятел Каспър. Джефри Ръш е опасен актьор за поддържаща роля заради неговата способност да открадва сцените, но той ни предоставя един чудесен и двусмислен образ като контраст на главните герои. Каспър прави интересен коментар за злоупотребата с наркотици: “Когато си на него – не искаш да спреш, когато искаш да спреш – не можеш.” Артистите имат определено проблем, тъй като те виждат наркотиците като източник на тяхната творческа сила. Дори и така, те се отказват от навика. Мразя понятието “самодисциплина”, но това и подкрепата близките ти изиграват важна роля. Да си влюбен в друг пристрастен към наркотиците не изглежда от голяма полза по обясними причини. От Thought Police??? ще са доволни, че употребата на наркотици не е възхвалена и че преживяванията на Дан и Кенди  са малко болезнени, но филмът не я осъжда. Ако трябваше на имаме още един филм за влюбена двойка наркомани, то това би бил филмът...

sweet_monii
,  Емма е дала линк към енерджи за сваляне на филма, там има и описание Peace
Емма, мерси, понеже в енерджи е кам. Ще почакам още Grinning

# 349
  • Мнения: 115
Geia,благодаря,извинявам се,но не съм видяла....Изглежда интересно филмчето,дано успея да го изгледам довечера!

А и да препоръчам

Love Happens / Любовта се случва

# 350
  • София
  • Мнения: 5 289
Приятно филмче.
Гледах Candy, най-тежко ми стана моментът с бебето...нямам думи просто.
И във този дух искам да препоръчам филма Requiem for a dream / Реквием за една мечта, невероятен, толкова реален, толкова силен и истински филм,страхотна игра на Джаред Лето.То сигурно всички сте го гледали де, но все пак ако някой не е, може да го гледа, саундрака е много силен също.

# 351
  • Мнения: 822
Съвсем случайно попаднах на филма Canvas (2006).
Историята на едно семейство, в което майката страда от параноидна шизофрения. Нежеланието на бащата да приеме реалността и опитите му да избяга в минали спомени. Бързото и ненавременно съзряване на 11-годишния син, който, лутайки се между обич и омраза, гордост и срам, успява отново да проправи пътека към сърцата на родителите си, които изглеждат много по-объркани в болката си от самия него... За мен - много затрогващ филм. Определено сълзлив... Според някои дори сапунен... Може би защото събитията са пречупени и през призмата на едно дете. Но накрая оставаш с усещането, че си изживял заедно с героите мигове на любов "в радост и беда", силна бащинска обич, искрено приятелство... Вдъхновен от реална житейска история...

# 352
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета излезе The Switch / Пълно за празно (2010)-дърпам Party, после ще пиша.

# 353
  • Мнения: 2 149
all good things http://www.imdb.com/find?s=all&q=all+good+things се каня да гледам,изглежда обещаващо Wink
The Swith ми хареса,само не знам защо Анистън е решила да се снима в тази роля...нали болната й тема са децата.Но си струва филмчето Peace

# 354
  • Мнения: X
Geia, и моят You Again беше версия "кам", но беше доста добро качество.
 Аз вчера гледах All good things, малко психария си беше и ...не ми хареса. Райън Гослинг-гадна роля и гадна визия  Rolling Eyes.
 Но пък на мен кажи речи последните няколко седмици каквото и да съм гледала все не ми хареса, та не знам до колко съм права. Май съм в някакъв период. И Candy не ми хареса, никак.

# 355
  • София
  • Мнения: 5 289
Хареса ми филмчето, както и всички останали с участието на Дженифър Анистън.

# 356
  • Мнения: 115
Хареса ми филмчето, както и всички останали с участието на Дженифър Анистън.

И аз го изгледах онази вечер,на мен също ми хареса Peace

# 357
  • Мнения: 31
Съвсем случайно попаднах на филма Canvas (2006).
Историята на едно семейство, в което майката страда от параноидна шизофрения. Нежеланието на бащата да приеме реалността и опитите му да избяга в минали спомени. Бързото и ненавременно съзряване на 11-годишния син, който, лутайки се между обич и омраза, гордост и срам, успява отново да проправи пътека към сърцата на родителите си, които изглеждат много по-объркани в болката си от самия него... За мен - много затрогващ филм. Определено сълзлив... Според някои дори сапунен... Може би защото събитията са пречупени и през призмата на едно дете. Но накрая оставаш с усещането, че си изживял заедно с героите мигове на любов "в радост и беда", силна бащинска обич, искрено приятелство... Вдъхновен от реална житейска история...


Може ли линк към него, че не го намирам, а бих искала да го изгледам.
Благодаря предварително!

# 358
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Тези дни гледах L'arnacoeur /Heartbreaker, http://www.imdb.com/title/tt1465487/  френски, романтичен, с висок рейтинг, точно по мой вкус. Но за мен беше голямо разочарование. Първоначалната идея ми хареса, но се разви много елементарно. Най-несимпатични ми бяха главните герои. Ванеса Паради със затворена уста горе-долу става, но покаже ли си предните зъби и ми ставаше лошо. За главния герой какво да кажа - беше ми ужасно антисекси и маймунска физономия.

# 359
  • Мнения: 1 988
Тези дни гледах L'arnacoeur /Heartbreaker, http://www.imdb.com/title/tt1465487/  френски, романтичен, с висок рейтинг, точно по мой вкус. Но за мен беше голямо разочарование. Първоначалната идея ми хареса, но се разви много елементарно. Най-несимпатични ми бяха главните герои. Ванеса Паради със затворена уста горе-долу става, но покаже ли си предните зъби и ми ставаше лошо. За главния герой какво да кажа - беше ми ужасно антисекси и маймунска физономия.
 И за мен този филм беше пълно разочарование-направо се изненадвам на високия рейтинг newsm78
Иначе само да кажа, че едни от най-хубавите филми драма/романтика са корейските - ако ви попаднат няма да съжалявате. Когато се сетя за конкретен филм ще добавя Peace

Общи условия

Активация на акаунт