Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 296
  • 744
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4
Здравейте на всички! От много време ви чета и съм много благодарна ,че ви има /не съм много по писането/ Много пъти, изпадайки в кофти настроение , веднага прибягвам до написаното тук и мигновенно се балансирам. Просто се невероятни!!! И така-...написах си желанията току що, изпих кафето с усмивка и отивам на изпит! Моля ви,пратете ми малко от своята енергия за успех,бих била много благодарна! Бъдете здрави, усмихнати и нека се сбъдне всичко, което сте си пожелали, по най-добрия за вас начин и в най-подходящия момент!!!!  bouquet

# 391
  • Мнения: 1 422
" Когато нямах вече нищо за губене , получих всичко . Когато престанах да бъда тази , която бях , открих себе си ! "

Благодаря ти. Това доста наподобява моя живот в някои отношения Laughing. СТранно е как няма случайни неща. Днес чета това тук, а вчера писах във форума в нашия сайт за "моя път" и разни мисли....

# 392
  • Мнения: 604
Здравейте, момичета  Hug

Искам да помоля за малко допълнителна информация относно определяне на цвета на личните финанси, по повод купуването на портмоне според рождената дата.
В предишната тема бяха написани някои неща, но информацията за всички изчисления не беше пълна... и бяха дадени цветовете за числата от 1-4, но не беше споменато за другите... 5, 6, 7, 8... и т.н. Ще съм благодарна да науча повече  Peace

С пожелание за светъл и изпълнен с енергия и хармония ден   bouquet

# 393
  • Мнения: 1 568
Момичета, добро утро и успех днес  Hug
Искам да попитам писането или картата при вас е имало по-голям ефект или винаги сте ги комбинирали?
Или?

# 394
# 395
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Само да ви напомня, че днес е новолуние - да си напишете желанията до обяд по възможност (било е в 6 сутринта според линка на 1-ва страница, Лени  Heart Eyes).

# 396
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Лично за мен, както картата на желанията, така и тяхното писане, само ни насочват. Помагат ни да разберем какво искаме всъщност, а често при писането виждаме и начините, по които може да се сбъднат. За това помагат и визуализациите - да видим и усетим това, което искаме. Тук са полезни всякакви начини за увеличаване на енергията, стига да не е за сметка на други хора. Увеличената енергия, поне при мен, изостря интуицията ми или поне някак по-често се случват "случайностите", които ми помагат за сбъдването. Каквото и да искаме, за да стане са необходими действия от наша страна. Просто трябва да ги разпознаем. Като хеликоптерите в притчата.
Аз си пиша това, което искам. Подреждам по приоритети. Ако са правилни - в смисъл: за мен, в конкретната ситуация - веднага получавам знаци. Получавам ги и като си ги поискам, когато трябва да взема някакво решение. Понякога получавам и сигнали в смисъл - ок, ама дали наистина искаш това?  Laughing Действията ми са насочени към увеличаване на собствената енергия, за да ми е по-силна интуицията, за да съм здрава и да мога да помагам на хората около мен. Всякакви картини, песни, книги - използвам ги, за да мога да видя какво да направя, за да стане това, което искам. Понякога са свързани и с други хора - тогава опитвам съответните техники, за да контактувам с тях (например, разговор с Висшия Аз) и да видя дали моето добро за тях не е лошо.
"Не е важно само да искаш, трябва и да натискаш." Тук, в темата, много ми помагате, за да го правя по правилния начин.
Благо-даря!  Hug

# 397
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Събудих се сама в 6:06ч. обикновенно децата го правят, сега
явно луната ме изрита от леглото, за да посрещна новолунието.
А, на това се натъкнах случайно http://bven.blog.bg/poezia/2010/08/09/pojelaniia-za-novolunieto- … sec-avgust.588610
всъщност се оказва пак , че няма нищо случайно Wink, поне не в тази тема.

# 398
  • BG
  • Мнения: 390
Аз започвам с картата на желанията. Последните ги имам и съм ги подредила в главата си по приоритети,остава картата, чудя се в електронен вариант или на хартия  newsm78

# 399
  • Мнения: 3
Аз започвам с картата на желанията. Последните ги имам и съм ги подредила в главата си по приоритети,остава картата, чудя се в електронен вариант или на хартия  newsm78
    На хартия Naughty, дори не се замисляй Hug

# 400
  • BG
  • Мнения: 390
Simple Smile Направих я вече на хартия.
Нали няма други специални ритуали.

# 401
  • Мнения: 1 422

Момиче, ти си уникум!!!! Много ти благодаря!

# 402
  • Мнения: 10 691
Най-хубавият ден - от Майка Тереза

Най-хубавият ден - днешният.
Най-голямата спънка - страхът.
Най-лесното нещо - да се заблудиш.
Най-голямата грешка - да паднеш духом.
Коренът на всички злини - егоизмът.
Най-хубавото развлечение - работата.
Най-лошото поражение - отчаянието.
Най-добрите учители – децата.
Най-голямото щастие – да си полезен на другите.
Най-неприятният недостатък – лошото настроение.
Най-красивият подарък – прошката.
Най-добрата защита – усмивката.
Най-доброто лекарство – оптимизма.
Най-мощната сила на света – вярата.
Най-стимулиращият дар – надеждата.
Единствената реалност – любовта.


 Hug

# 403
  • Мнения: 7 201
Хората са упорити,алогични и егоцентрични.
Обичай ги ВЪПРЕКИ ТОВА!

Правиш ли добро,ще те обвинят в егоизъм и задни мисли.
Прави добро ВЪПРЕКИ ТОВА!

Успееш ли,ще се сдобиеш с фалшиви приятели и истински врагове.
Стреми се към успеха ВЪПРЕКИ ТОВА!

Доброто,което правиш ще бъде забравено утре.
Прави добро ВЪПРЕКИ ТОВА!

Най-големите хора с най-велики идеи могат да бъдат убити от най-дребните хора с най-дребните съзнания.
Не ограничавайте мислите си ВЪПРЕКИ ТОВА!

Хората са благосклонни към губещите,но следват само победителите.
Борете се за победените ВЪПРЕКИ ТОВА!

Каквото си градил с години,може да се срине само за една нощ.
Не спирай да градиш ВЪПРЕКИ ТОВА!

Дай на света най-доброто от себе си и той ще те отритне.
Дай му го,ВЪПРЕКИ ТОВА!

# 404
  • Universe
  • Мнения: 1 556


Искам да помоля за малко допълнителна информация относно определяне на цвета на личните финанси, по повод купуването на портмоне според рождената дата.
В предишната тема бяха написани някои неща, но информацията за всички изчисления не беше пълна... и бяха дадени цветовете за числата от 1-4, но не беше споменато за другите... 5, 6, 7, 8... и т.н. Ще съм благодарна да науча повече  Peace


Линкът е на първа  Wink - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499916.msg15711987#msg15711987

Общи условия

Активация на акаунт